Депутатські комісії

З питань прав людини, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку, розвитку місцевого самоврядування

Голова комісії - Бриж Світлана Володимирівна - депутат від виборчого округу № 17;

Члени постійної комісії:

Постольник Наталія Юріївна - депутат від виборчого округу № 11;

Василенко Валентина Миколаївна- депутат від виборчого округу № 23;

Будім Петро Анатолійович - депутат від виборчого округу № 13;

Корнієнко Ірина Іванівна - депутат від виборчого округу № 9

З питань соціальної політики і праці, освіти, культури, охорони здоровʼя, дитини, молоді, фізкультури та спорту

Голова постійної комісії: Зубашич Світлана Миколаївна - депутат від виборчого округу № 19 

Члени комісії:

Брус Олена Дмитрівна - депутат від виборчого округу № 3;

Гур'єва Валентина Іванівна- депутат від виборчого округу № 18;

Сливка Юрій Романович - депутат від виборчого округу № 1;

Байбара Анатолій Степанович - депутат від виборчого округу № 10 

З питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій

 Голова постійної комісії: Левицька Світлана Василівна - депутат від виборчого округу № 4 

Члени постійної комісії: Постольник Михайло Дмитрович - депутат від виборчого округу № 15;

Гамалій Людмила Василівна - депутат від виборчого округу № 21;

Китайгора Яніна Олександрівна - депутат від виборчого округу № 7;

Муха Юрій Олексійович - депутат від виборчого округу № 26

З питань житлово-комунального господарства, благоустрою, торгового і побутового обслуговування

Голова постійної комісії: Яценко Віталій Іванович - депутат від виборчого округу № 12 

Члени постійної комісії:

Громенко Олег Миколайович - депутат від виборчого округу № 14;

Руденко Ніна Миколаївна - депутат від виборчого округу № 2;

Олешко Юрій Іванович - депутат від виборчого округу № 16;

Гавриш Олександр Іванович - депутат від виборчого округу № 24

з розгляду та вирішення питань земельного законодавства

Голова постійної комісії: Мокляк Юрій Борисович - депутат від виборчого округу № 8 

Члени постійної комісії:

Девʼятко Валерій Борисович - депутат від виборчого округу № 6;

Вакуленко Володимир Олександрович - депутат від виборчого округу № 22;

Музика Таміла Володимирівна - депутат від виборчого округу № 20;

Панченко Владислав Станіславович - депутат від виборчого округу № 25