До уваги жителів громади!

За повідомленням Полтавського обласного центру з гідрометеорології вночі та вранці 24 квітня по території Полтавської області на поверхні грунту очікуються заморозки 0-5 градусів.

До уваги жителів громади!

Попрацювали з душею і на славу

Сьогодні, 23 квітня 2018 року в Новосанжарській об'єднаній територіальній громаді відбувся День Довкілля за участю працівників місцевого самоврядування, виконавчої влади, організацій, підприємст, установ та молоді. Організатор - Новосанжарська селищна рада. На толоку вийшли, як кажуть, і дорослі, і малі. Всі працювали дружньо, старанно, допомагаючи один одному. Робота кипіла весь день. Упорядкували такі обєкти: прак Матері, парк Перемоги, Альтанку, вул. Полтавську, Вовчі гори, парк Батьки і діти, вул. Соборності, дільницю Бетонний міст, Заворсклянське, територію біля зупинки "Зачепилівка" та ліквідували несанкціоноване звалище в с. Зачепилівка.

Було приємно, що новосанжарцям і зачепилянам не байдужа їхня маленька батьківщина. Тому і копали, і вирубували поросль, і обкопували дерева, і прибирали сміття, сухе листя, гілки та сухостій всі разом, одним колективом працювали на результат.

Дякуємо всім за участь!!!

Попрацювали з душею і на славу

Да буде світло!

Відповідно до плану роботи Новосанжарської селищної ради, відділу благоустрою та в рамках щорічної всеукраїнської акції з благоустрою "За чисте довкілля" у с. Зачепилівка ведуться роботи щодо встановлення вуличного освітлення.

Да буде світло!

Запрошуємо на відкриту зустріч із селищним головою Кобою Інною Олександрівною

Селищний голова Коба Інна Олександрівна прозвітує 28 квітня 2018 року о 12:00 год. про свою роботу та роботу виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради за 2017 рік перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами в актовій залі Будинку дитячої та юнацької творчості за адресою:

смт Нові Санжари, пров. Комунальний, 4.

Запрошуємо на відкриту зустріч із селищним головою Кобою Інною Олександрівною

Скористуйтеся послугами мобільного сервісного центру МВС Полтавської області

До уваги мешканців Новосанжарської об'єднаної територіальної громади!

Запрошуємо усіх бажаючих скористатися послугами мобільного сервісного центру МВС Полтавської області!!!!

Повідомляємо, що 03.05.2018 (четвер) орієнтовно з 10.00 – 11.00 год.  до 15.00-16.00 год. (на майданчику (автомобільна стоянка) за адресою: смт Нові Санжари вул.Незалежності,34/1 (навпроти адмінбудинку Новосанжарської селищної ради) буде здійснювати роботу мобільний сервісний центр МВС Полтавської області (далі – МСЦ МВС).

Працівники МСЦ МВС будуть надавати наступні послуги:

- реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;

- заміна посвідчення водія;

- видача міжнародного посвідчення водія;

- прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

Оплатити послуги МСЦ МВС можна у банківському відділенні або на пошті.

Інформацію щодо послуг, їх вартості, переліку  необхідних документів можна отримати на сайтах ГСЦ МВС http://hsc.gov.ua/  та Регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області www.pol.hsc.gov.ua обравши бажану послугу в розділі «Послуги» або його підрозділі «Адміністративні послуги».

Для формування попереднього реєстру заявок  від громадян на отримання послуг (із зазначенням назви послуг), прохаємо звернутися до відділу економіки та розвитку інфраструктури Новосанжарської райдержадміністрації за тел. (05344) 3-13-54 або 068 388 58 98.

Скористуйтеся послугами мобільного сервісного центру МВС Полтавської області

Усім-Усім-Усім! День Довкілля

У зв'язку з погіршенням погодних умов День Довкілля, проведення якого планувалось на 20 квітня 2018 року відміняється. Про дату проведення буде повідомлено додатково.

Усім-Усім-Усім! День Довкілля