Акція з благоустрою "За чисте довкілля"

У рамках акції з благоустрою "За чисте довкілля" було здійснено грейдерування вул. Пролетарської, Чкалова (Луки), Соснової Рощі, Лесі Українки, Робітничої, П’ятенка, Старополтавської, Петровського, Калинової, пров. Пролетарського, Чкалова, Ромашкового, Левадного, Петровського, Березового, глухий кут біля пров. Левадного, Вовчи гори. Також були прогрейдеровані дороги по вул. Шкільній, Дорожній, Піщаній, Круглій, 8 Березня, Шевченка, Береговій, Козацькій, Молодіжній, Веселковій, Береговій, Козацькій, Бузковій, Лісній та по пров. Сосновновому, Озерному  в с. Зачепилівка.

Акція з благоустрою "За чисте довкілля"

До уваги жителів громади!

Відповідно до повідомлення управління з надзвичайних ситуацій Полтавської облдержадміністрації протягом доби 19 та 20 квітня 2018 року по місту Полтава та Полтавській області очікуються пориви вітру 15-20 м/сек.

До уваги жителів громади!

Запрошуємо на неймовірно цікавий концерт

27 квітня 2018 року о 16:30 відбудеться звітний концерт учнів та викладачів Новосанжарської дитячої музичної школи. Вхід вільний. Запрошуємо вас отримати естетичну насолоду.

Запрошуємо на неймовірно цікавий концерт

17 квітня - День пожежної охорони

Шановні наші пожежні!
Вітаю вас з Днем пожежної охорони! Мужні люди в мирний час, ви завжди на варті нашого спокою. Бажаю вам, щоб у вашому житті було поменше пожеж! Щоб самовладання ніколи не покидало вас, а удача завжди була на вашому боці!

З повагою, селищний голова Інна Коба

17 квітня - День пожежної охорони

Весна. Квіти

Квіти добре відчувають наближення весни і миттєво реагують на весняне потепління. З приходом теплих весняних днів період зимового спокою у них закінчується. І хоча грунт може бути ще не прогрітим, сама рослина вже прокинулася, і бруньки починають набухати. Тому дуже важливо правильно вибрати час, коли відкривати троянди після зими. Якщо розкрити кущі дуже рано, то їх можуть пошкодити поворотні заморозки. А запізнитися - троянди почнуть в укритті занадто швидко рости, і зростаючі пагони стануть надміру м’якими, що досить сильно послабить кущі троянд і знизить їх опірність різним захворюванням. Щоб уникнути цих проблем, сьогодні працівники Новосанжарської селищної ради, відділу благоустрою, дошкільних навчальних закладів, селищного комунгоспу цілий день видаляли пагони зламані, підмерзлі, сухі або хворі, для того, щоб грибні захворювання не поширювалися та розкривали троянди в центрі селища, біля Народної площі, біля пам’ятного знаку Слави, в парку Перемоги. До речі, на сьогодні в Нових Санжарах налічується більше 15 тис. троянд.

Весна. Квіти

Новосанжарці згадають про човно-таксі

За попередніми прогнозами Полтавського обласного центру з гідрометеорології у найближчі 5 днів у районі смт Нові Санжари передбачається підвищення рівня води в р. Ворскла орієнтовно на 50 см.

Новосанжарці згадають про човно-таксі

Весняна толока

Весна дала старт масовим сезонним роботам із благоустрою та озеленення території Новосанжарської об’єднаної територіальної громади. Починаючи з 05.04.2018 р., щочетверга працівники Новосанжарської селищної ради та виконавчого комітету будуть виходити на прибирання вулиць селища.
Кожен житель нашої громади може приєднатися до нас, зробити власний внесок у спільну благородну справу, оскільки всі ми патріоти своєї маленької батьківщини і чистота наших площ і вулиць, парків і скверів, дворів і будинків передусім залежить від усіх нас.

Новосанжарці завжди славилися своєю хазяйновитістю і охайністю. Будемо ж дбайливими господарями – за доброю українською традицією з приходом весни наведемо лад у нашому спільному домі. Тож об’єднання зусиль всіх небайдужих новосанжарців та зачепилян на благо рідної громади має стати чудовим прикладом любові і шани до неї.
Звертаємось до всіх жителів приватного сектору і багатоквартирних будинків із закликом взяти найактивнішу участь у санітарному прибиранні вулиць, скверів та парків, прибудинкових територій, під’їздів будинків, долучитися до висадки мальовничих квітників та створення цікавих малих архітектурних форм у своїх дворах.
Закликаємо колективи підприємств, організацій, установ усіх форм власності, громадські організації навести лад на закріплених територіях, вулицях, у парках, скверах, зонах відпочинку.
Переконані, що спільними зусиллями ми будимо підтримувати чистоту й охайність нашого спільного дому!
Так, 05 квітня 2018 року жителі нашої об'єднаної територіальної громади вийшли на цьогорічну толоку, з метою забезпечення утримання належного санітарного стану та підтримання благоустрою після зимового періоду.

Весняна толока