Напередодні світлого свята Великодня

05.04.2018 року селищний голова Інна Коба вітала багатодітні родини, у яких виховується 5 і більше дітей, трійня, сім'ї загиблих учасників АТО, а сьогодні 06.04.2018 року вона разом з Євгеном Гладуном вітали учасників бойових дій та інвалідів Другої Світової війни з прийдешнім святом Великодня.

Напередодні світлого свята Великодня

Святкова інсталяція для громади

Напередодні великодніх свят відділ благоустрою при виконавчому комітеті  Новосанжарської селищної рада встановив арку з ілюмінацією та два великодні кошики на Народній площі нашого селища. З кошиків височіють гілки верби, а також створені руками  працівників відділу благоустрою паски, прикрашені намистинами та каміннями. Довкола ж пасок – неймовірної краси писанки, до виготовлення яких, зокрема, долучились діти, педагоги, вихователі, бібліотекарі в рамках акції «Розмалюй писанку. Великодні писанки також прикрашають і арку, а під нею розмістили яйце з ілюмінацією. Ідея створення такої чудової інсталяції належить нашому селищному голові Інні Кобі.

Святкова інсталяція для громади

Акція "Розмалюй писанку" триває

У рамках акції «Розмалюй писанку» сьогодні ми побували в Новосанжарській центральній районній бібліотеці та Новосанжарському дошкільному навчальному закладі № 1 «Сонечко».

Акція "Розмалюй писанку" триває

Як українці обиратимуть терапевтів, педіатрів і сімейних лікарів

Уже у квітні розпочинається національна кампанія з вибору лікаря: українці зможуть обрати терапевтів, педіатрів чи сімейних лікарів, заклади яких підключились до електронної системи охорони здоров’я. Алгоритм вибору лікаря та підписання декларацій прописаний в документі «Порядок вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу». Цей Порядок набере чинності найближчим часом, коли його погодять центральні органи виконавчої влади.

Як українці обиратимуть терапевтів, педіатрів і сімейних лікарів

Новосанжарські писанки з візерунками в стилі петриківського розпису

Ми продовжуємо знайомити вас з учасниками акції "Розмалюй писанку". Сьогодні це креативні керівники гуртків та вихованці Новосанжарського будинку дитячої та юнацької творчості. Пропонуємо поглянути на їхні роботи, які розмальовані в стилі петраківського розпису.

Новосанжарські писанки з візерунками в стилі петриківського розпису

Акція "Розмалюй писанку"

У рамках акції «Розмалюй писанку» відбулася зустріч із талановитою місцевою художницею й викладачем Слабкою Людмилою Андріївною та її вихованцями, учнями 2-го класу образотворчого мистецтва Новосанжарської дитячої музичної школи.

Акція "Розмалюй писанку"