Вітання селищного голови зі світлим святом Великодня

Дорога моя громадо!
Сьогодні у наші родини прийшло одне з найрадісніших та найвеличніших свят — світлий Великдень.
За давньою традицією за святковим столом зберуться наші найближчі люди: батьки, діти, онуки, правнуки, родичи та друзі.
З великою радістю і вдячністю перед Богом вітаю кожну родину зі святом Воскресіння Христового. Нехай це світле свято єднає нас вірою в перемогу добра над злом, світла над темрявою, життя над смертю. Хай ваші сім’ї по милості Господа будуть врятовані від бід, хвороб і розбіжностей. Будьте ближче один до одного духовно, добрішими, щирішими, даруйте кожному увагу та турботу.
Бажаю, щоб ваше життя було чистим, як світлий благодатний вогонь, щедрим, як запашна Пасха та яскравим, як колоритна українська писанка.
Молімося за кожного, хто береже наш спокій у Великодню ніч і хто кожен день стоїть на сторожі миру. Нехай віра, надія і любов сповнюють ваші серця, а в нашій країні панують мир, свобода і процвітання. Христос Воскрес!
З повагою, селищний голова Інна Коба.

Вітання селищного голови зі світлим святом Великодня

Напередодні світлого свята Великодня

05.04.2018 року селищний голова Інна Коба вітала багатодітні родини, у яких виховується 5 і більше дітей, трійня, сім'ї загиблих учасників АТО, а сьогодні 06.04.2018 року вона разом з Євгеном Гладуном вітали учасників бойових дій та інвалідів Другої Світової війни з прийдешнім святом Великодня.

Напередодні світлого свята Великодня

Святкова інсталяція для громади

Напередодні великодніх свят відділ благоустрою при виконавчому комітеті  Новосанжарської селищної рада встановив арку з ілюмінацією та два великодні кошики на Народній площі нашого селища. З кошиків височіють гілки верби, а також створені руками  працівників відділу благоустрою паски, прикрашені намистинами та каміннями. Довкола ж пасок – неймовірної краси писанки, до виготовлення яких, зокрема, долучились діти, педагоги, вихователі, бібліотекарі в рамках акції «Розмалюй писанку. Великодні писанки також прикрашають і арку, а під нею розмістили яйце з ілюмінацією. Ідея створення такої чудової інсталяції належить нашому селищному голові Інні Кобі.

Святкова інсталяція для громади

Акція "Розмалюй писанку" триває

У рамках акції «Розмалюй писанку» сьогодні ми побували в Новосанжарській центральній районній бібліотеці та Новосанжарському дошкільному навчальному закладі № 1 «Сонечко».

Акція "Розмалюй писанку" триває

Як українці обиратимуть терапевтів, педіатрів і сімейних лікарів

Уже у квітні розпочинається національна кампанія з вибору лікаря: українці зможуть обрати терапевтів, педіатрів чи сімейних лікарів, заклади яких підключились до електронної системи охорони здоров’я. Алгоритм вибору лікаря та підписання декларацій прописаний в документі «Порядок вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу». Цей Порядок набере чинності найближчим часом, коли його погодять центральні органи виконавчої влади.

Як українці обиратимуть терапевтів, педіатрів і сімейних лікарів

Новосанжарські писанки з візерунками в стилі петриківського розпису

Ми продовжуємо знайомити вас з учасниками акції "Розмалюй писанку". Сьогодні це креативні керівники гуртків та вихованці Новосанжарського будинку дитячої та юнацької творчості. Пропонуємо поглянути на їхні роботи, які розмальовані в стилі петраківського розпису.

Новосанжарські писанки з візерунками в стилі петриківського розпису