Новини селищної ради

Акція "Розмалюй писанку"

У рамках акції «Розмалюй писанку» відбулася зустріч із талановитою місцевою художницею й викладачем Слабкою Людмилою Андріївною та її вихованцями, учнями 2-го класу образотворчого мистецтва Новосанжарської дитячої музичної школи.

Акція "Розмалюй писанку"

Засідання восьмої позачергової сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання

Сьогодні, 30.03.2018 року відбулася восьма позачергова сесія Новосанжарської селищної ради сьомого скликання, участь в якій взяли селищний голова Інна Коба та депутати селищної ради.

Засідання восьмої позачергової сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання

Новини з життя нашої громади

Щороку хвилююча мить чарівної весни приносить до бібліотек України традиційне і довгоочікуване свято – Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги, яке було започатковано ще в 1943 році. Тиждень дитячого читання з дуже давніми традиціями сьогодні не лише не втратив свого значення, але й набув особливого змісту для кожного читача. 
Так,  цього року в рамках тижня дитячого читання в Новосанжарській дитячій бібліотеці було проведено ряд заходів таких, як свято «Через книгу до дитячих сердець» для учнів 4-Б класу, класовод Рой Ліда Рахматівна, година спілкування «Подорож сторінками улюблених казок» для учнів 3-В класу Новосанжарського навчально-виховного комплексу, класовод Горбенко Анна Віталіївна, казкову вікторину, голосні читання книг, літературно-пізнавальну вікторину.

Новини з життя нашої громади

Засідання постійних депутатських комісій

Сьогодні, 29 березня в кабінеті селищного голови відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій, з питань соціальної політики і праці, освіти, культури, охорони здоров'я, дитини, молоді, фізкультури та спорту та спільне засідання постійних комісій селищної ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, торгового і побутового обслуговування та з розгляду та вирішення питаньземельного законодавства. У роботі комісій взяли участь селищний голова Інна Коба, заступники селищного голови Валентин Івашина та Вадим Россоха, депутати селищної ради. У ході засідань були розглянуті питання, які заплановані для внесення на розгляд восьмої позачергової сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання. Детальнішу інформацію щодо питань, які винесені на розгляд сесії можна отримати  за посиланням https://www.novsan-rada.gov.ua/documents/

Засідання постійних депутатських комісій

До свята Великодня діти Новосанжарської об’єднаної територіальної громади розмалюють 22 писанки

З метою розвитку у дітей та молоді нових талантів, захоплення малюванням та збереження такого мистецтва, як українське писанкарство, напередодні світлого свята Великодня Новосанжарська селищна рада та виконавчий комітет ініціювали акцію «Розмалюй писанку». Бригада відділу благоустрою при виконавчому комітеті селищної ради підготувала 22 плоскі форми, які згодом перетворяться на справжні витвори мистецтва – писанки.

До свята Великодня діти Новосанжарської об’єднаної територіальної громади розмалюють 22 писанки