Вітання селищного голови з Днем Національної гвардії України

Сьогодні, 26 березня ми відзначаємо четверту річницю оновленої Нацгвардії. Чотири роки тому в ряди цього підрозділу вступили патріотичні, сміливі сини й доньки України, які пройшли Майдан. За цей час Національна гвардія стала однією з провідних сил оборони України.

Вітаю усіх військових, які у лавах Національної гвардії України служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави. Вони- діти народу, українські воїни, разом з Україною виступають надійним гарантом суверенітету і цілісності держави. Для них служіння народу – найвища честь, покликання, обов’язок. Щиро  бажаю всім воїнам Національної гвардії  міцного здоров’я, сили духу, віри в перемогу, підтримки та розуміння рідних.

З повагою, селищний голова Інна Коба.

Вітання селищного голови з Днем Національної гвардії України

Як оздоровити дитину

Літо та літні канікули - це той час, якого чекає з нетерпінням кожна дитина. Адже, саме тоді діти мають змогу добре відпочити, розважитись та стати здоровішими, сильнішими і самостійними. Але, для того, щоб найсвітліші очікування дитини стали реальністю, нам, дорослим, необхідно потурбуватись про це заздалегідь. Не варто відкладати вирішення питання літнього оздоровлення та відпочинку Вашої дитини на потім, тим паче, що держава вже сьогодні готова підтримати Вас матеріально та підказати.

Як оздоровити дитину

На "боротьбу" зі снігом

Сьогодні, з самого ранку на "боротьбу" зі снігом були кинуті всі сили Новосанжарської селищної ради. Бригада відділу благоустрою, не покладаючи рук, розчищала від снігу тротуари, сходи, доріжки, місця для зупинки транспорту, мости, паркові зони, прилеглі території до пам’ятних знаків і т.д.  До очищення території Новосанжарської ОТГ залучили усю техніку, що є в наявності.

Новосанжарська селищна рада, виконавчий комітет та жителі громади висловлюють щиру вдячність медичному центру «Нові Санжари» Національної гвардії України, комунальному підприємству Новосанжарської селищної ради, управлінню водного господарства, ПП «Лавіта», ТОВ НОВОФАРМ», ФОП Троян Іван Григорович, які прийшли на допомогу і вступили разом з нами у "боротьбу" зі сніговою навалою.

На "боротьбу" зі снігом

Вітання селищного голови з Днем працівників житлово-комунального господарства

У повноцінному суспільстві важлива кожна професія, і саме в розвинутому суспільстві-люди мають бути забезпечені пристойними умовами для проживання, праці та відпочинку.

Вирішення цих питань покладено на працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, чиє професійне свято відзначаємо в кожну третю неділю березня.

Цей день-це вияв уваги до людей, які своєю повсякденною працею створюють затишок, тепло і комфорт у наших оселях. І лише раз на рік ми дякуємо тим, для кого забезпечення порядку та водопостачання в селищі стало справою всього життя. В умовах мізерного фінансування та заборгованості за надані послуги і без того тяжка праця перетворюється в нестерпну, та попри все, люди згодні працювати, їм вистачає сили духу, терпіння і мудрості виживати і надіятися, що кожен прийдешній день буде кращим за попередній. Їхня клопітка праця починається в той час, коли більшість мешканців нашого селища ще не прокинулися, а завершується, коли більшість уже сплять. Тому жителі нашої територіальної громади забезпечені якісним, безперебійним водопостачанням, послугою вивезення твердих та рідких побутових відходів, а якщо й трапляються непередбачувані аварійні ситуації-їх ліквідовують у максимально стислі терміни. Цьогорічна зима всім вдалася взнаки, але її екстремальні умови були б набагато тяжчими, якби не працівники селищного комунгоспу, які боролися із заметами і ожеледицею.

Дорогі комунальники, ветерани праці, пенсіонери комунальної служби!

Щиро вітаю вас з наступаючим професійним святом-Днем працівників житлово-комунального господарства. Дякую всім вам за сумлінну працю. У цей святковий весняний день прийміть мої найщиріші побажання здоров’я, добробуту, щастя і добра. Бажаю, щоб ваша праця приносила вам задоволення, а ваша заробітна плата – задоволення вашим сім’ям. Нехай кожен день супроводжують вас любов і повага, родинний затишок і благополуччя. Мирного неба над головою, позитивних і доброзичливих споживачів, оптимізму і віри. Хай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу. Низький вам уклін.

З повагою, селищний голова Інна Коба.

Вітання селищного голови з Днем працівників житлово-комунального господарства

Засідання сьомої позачергової сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання

Сьогодні, 16 березня в кабінеті селищного голови відбулося засідання сьомої позачергової сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання, на якому були присутні селищний голова Інна Коба, 25 депутатів із 26 та запрошені: заступник селищного голови Валентин Івашина, головний бухгалтер відділу фінансування, економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради Віра Панченко та представники засобів масової інформації.