Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості “Перлина Fest”

Сьогодні, 10.03.2018 року в Києві проходив Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості “Перлина Fest” під гаслом “Творчість заради майбутнього!”. Організатори фестивалю мали на меті показати усю культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії.

Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості “Перлина Fest”

204 річниця від дня народження Великого Кобзаря

Сьогодні, 09 березня 2018 року виповнюється 204 роки від дня народження великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка. Його талант проявився у написанні поезій та прози українською та російською мовами, художній та графічній творчості, громадській діяльності, філософії, політиці, фольклористиці.
З метою вшанування Великого Кобзаря у центрі Нових Санжар на білборді розміщено постер із словами Великого Поета.

204 річниця від дня народження Великого Кобзаря

Вітання селищного голови з Міжнародним жіночим днем 8 Березня

Ніжні матусі, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі доньки й онучки!

У цей чудовий день, коли крізь хуртовинну зиму вже чутний боязкий подих весни, коли все навколо оживає й пробуджується від зимового сну, прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята — Міжнародного жіночого дня 8 Березня!

Як сказав відомий класик Шарль Бодлер: «Жінка- це запрошення до щастя». Усе найдорожче, що є у житті  людини – щастя, радість, надія, кохання – пов’язане із жінкою. Ви втілюєте ніжність весни, аромат квітів, легкий подих вітерця, яскраве сяйво зірок- все, що  робить світ прекрасним і щасливим.

Бажаю вам яскравих емоцій і незабутніх вражень. Нехай вас завжди зігрівають теплі слова близьких і рідних, а вашого серця ніколи не торкнеться тінь розчарувань. Побільше вам у житті посмішок і позитиву. Живіть, мрійте, любіть, насолоджуйтесь, дивуйтесь. Хай у ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут. Справжнього вам жіночого щастя!

З повагою, селищний голова Інна Коба.

Вітання селищного голови з Міжнародним жіночим днем 8 Березня

«В горящую избу, коня на скаку».
То може, чужинцю, тобі до смаку?
А наші жінки немов первоцвіти,
Зустрінеш, побачиш і хочеться жити.
Перлини і море, і в морі тім птиця,
Калина і поле, і в полі криниця.
І вітер плете ромашкові вінки.
Такі українські жінки.
Від погляду в серці скіпається кров,
Це пристрасть, терпіння і справжня любов.
Як сонця проміння в долонях ламкі.
Такі українські жінки.
Це чари пісень та привітливе слово,
Родинне тепло і родини основа.
І рід чоловічий вам завдяки.
Такі українські жінки.

Дорогі жінки! Вітаю вас з наступаючим жіночим днем 8 Березня!
Ваш Валентин Івашина

Новосанжарська селищна рада та виконавчий комітет вітає представниць прекрасної статі з прийдешнім святом весни-8 Березня

З самого ранку 06 березня Новосанжарська селищна рада та виконавчий комітет розпочали вітати жінок -керівників, працівників установ,  підприємств та організацій селища, жінок-депутатів, жінок з активною життєвою позицією з прийдешнім весняним святом— Міжнародним жіночим днем 8 Березня. Нелегко прийшлося заступнику селищного голови Вадиму Россосі, бо привітати з святом потрібно було 106 представниць прекрасної статі нашої громади.

Новосанжарська громада вшанувала 204 річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Сьогодні, 06 березня 2018 року о 9:00 год. Новосанжарська об'єднана територіальна громада зібралася на Майдані Незалежності біля пам'ятного знака Т.Г. Шевченку з нагоди 204 річниці від дня народження Великого Кобзаря.

Запрошуємо взяти участь в урочистому зібранні з нагоди 204 річниці від дня народження великого українського поета Т.Г. Шевченка

Новосанжарська селищна рада та виконавчий комітет запрошують вас взяти участь в урочистому зібранні з нагоди 204 річниці від дня народження великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка, яке відбудеться 06 березня 2018 року о 9:00 год. біля пам'ятного знака Т.Г. Шевченку на площі Незалежності.