Поезія Гідності

З метою вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності Новосанжарська селищна рада разом із жителями новосанжарської громади створили відеоролик "Поезія Гідності", який ми пропонуємо до перегляду.
У зйомках взяли участь: Віталій Чепіжний, поет, член районного осередку «ПРОСВІТА», Денис Петренко, учень Новосанжарської дитячої музичної школи разом із викладачами та Тамара Паттієва, заввідділу обслуговування Новосанжарської районної бібліотеки.

Поезія Гідності

Мітинг до Дня вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20.02.2018 року до 4-ої річниці трагічних подій на Майдані, в центрі селища на Народній площі, новосанжарська громада вшанувала Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності.
Біля пам'ятного знака Героям Небесної Сотні, де було запалено символічно сто червоних лампадок, зібралися представники місцевого самоврядування, виконавчої влади, трудові колективи підприємств, організацій та установ селища, молодь, учасники подій на Майдані, учасники АТО, громадськість та представники засобів масової інформації.
На початку зібрання прозвучав вірш "А сотню вже зустріли небеса" у виконанні Тамари Паттієвої, заввідділу обслуговування Новосанжарської районної бібліотеки. Під звуки пісні Павла Табакова "Небесну Сотню, Господи, прийми" вихованці Новосанжарського центру культури та дозвілля виконали хореографічну композицію, тримаючи в руках паперових янголів та запалені свічки.

Мітинг до Дня вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

Звернення селищного голови з нагоди Дня вшанування Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності

Шановна громадо!
Чотири роки тому український народ вийшов на Майдан відстоювати своє право жити у вільній Україні, мати право вільно дихати, відчувати себе не сірою масою, а громадянами своєї країни.

Шановна громадо!

Із сонячним святом Вас, з Масницею! Хай завжди з Вами будуть поруч найдорожчі і близькі люди. Нехай завжди Вас оточує любов така солодка, як мед, і така ж гаряча, як масляничне багаття. Нехай ніколи не підводить Вас здоров’я, удача іде з Вами поруч рука об руку. Нехай все виходить і все вдається. Мрії нехай всі збудуться, а мета та цілі досягнуться. Нехай будь - яке починання вдається легко, а результати перевершать ваші сподівання. А якщо щось не вдасться, не засмучуйтесь, пам’ятайте, «Перший млинець – завжди комом».

Не забудьте серед веселощів і частувань згадати усіх у кого потрібно сьогодні попросити прощення. І тоді веселитися Вам буде спокійніше. Тож чудового Вам настрою під мирним, українським небом. Бережіть себе, свої родини та нашу неньку Україну.

З повагою, селищний голова Інна Коба.

Мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого 2018 р. біля пам'ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам та бойової машини піхоти у Нових Санжарах відбувся мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ої річниці виводу військ із Афганістану, участь у якому взяли органи місцевого самоврядування, виконавчої влади, ветерани, трудові колективи організацій, установ, підприємств, молодь та громадскість.

Мітинг з нагоди  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав