Новини селищної ради

З Днем працівників сільського господарства

19 листопада вся Україна буде вшановувати невтомну працю працівників сільського господарства. 
Споконвіку хліб українці називають «святим», «Божим даром», «батьком», «годувальником», «головою», «розпорядником». Без хліба в Україні не обходиться жодна важлива подія. З хлібом на вишитому рушнику наші предки йшли оглядати поле, сіяти й збирати жнива. Найкращу жницю квітчали вінком з колосків, а потім ще сплітали вінок, урочисто несли його в село до двору господарів, клали його на хліб, з яким господарі вітали женців. Дуже шанували перший сніп як символ врожаю. Саме з нього робили весільний коровай. В українських обрядах та звичаях хліб символізує життя.
Як повелося з діда-прадіда, напружена хліборобська праця була й є найшанованішою.
Дорогі працівники сільського господарства!
Впевнена у тому, що Ваша наполегливість, працелюбність сприятимуть збереженню та розвитку сільськогосподарської галузі Новосанжарщини. Від усього серця вітаю Вас з професійним святом! Честь і хвала Вам за невтомну працю. Велика подяка Вам за терпіння і витримку, за Вашу наполегливість. За те, що займаєтесь благородною справою, яка не кожному під силу. Дякую за Вашу вірність народним традиціям, любов до своєї професії та неньки України. Нехай не переводиться селянський рід на нашій землі, а Ваші зусилля завжди увінчуються вражаючими результатами. Посухи та зливи минуть Ваші угіддя, а врожай перевищує Ваші найсміливіші задуми. Бажаю, щоб Ваша праця була належно поцінованою. А наша вдячність і повага й далі надихають Вас на подальші успіхи та професійні досягнення. Щастя, злагоди в кожну Вашу домівку. Міцного здоров'я, невичерпної енергії, впевненості в завтрашньому дні. Ваші плани здійснюються, а мрії збуваються! Хай в усіх буде хліб і до хліба на столі!
З глибокою повагою, селищний голова Інна Коба.

З Днем працівників сільського господарства

Вітання з Міжнародним днем студентів

Дорогі наші студенти!

Вітаю Вас з Міжнародним днем студента-святом молодості, творчості, пошуку та відкритості.

Студентські роки-це незабутній період у Вашому житті, прекрасна пора творчих починань, отримання знань, започаткування дружби, планування майбутнього.

Ставайте гарними фахівцями обраної Вами професії. Будьте вдячними своїм викладачам, які передають  Вам свій досвід і мудрість. Вірю, що все у Вас вийде.  Нехай Ваше життя буде насиченим, різноманітним і у ньому буде місце і для навчання, і для наукової діяльності, і для активного відпочинку.

Бажаю Вам щастя, здоров’я, творчого натхнення, успіхів у навчанні, добрих справ в ім’я України, і щоб у Ваших серцях назавжди збереглася романтика студентських років.

З повагою, селищний голова Інна Коба.

Вітання з Міжнародним днем студентів

Вітання з Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку

Шановні працівники мас-медіа, теле- та радіокомунікацій!
Дозвольте Вас привітати з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку України.
Це свято об'єднує людей різних професій: журналістів, операторів, редакторів, видавців - всіх тих, хто наділений не тільки талантом, а й щирою вдачею приносити в кожен дім світло обізнаності та радість спілкування. Ви не тільки ознайомлюєте своїх слухачів, читачів та глядачів з важливими подіями, а й робите життя цікавим і зручним, додаючи йому змістовності.
Засвідчую почуття глибокої пошани та щирої вдячності за Ваш творчий труд. Від усього серця бажаю Вам натхнення, яскравих репортажів та втілення невичерпних ідей і професійних задумів. Міцного Вам здоров'я, мирного неба та подальших творчих досягнень в ім'я нашої славної неньки України.

З глибокою повагою, селищний голова Інна Коба.

Вітання з Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку

З Днем української писемності та мови

9 листопада наша країна святкує День української писемності та мови. Це свято було започатковано Указом Президента України № 1241/97 від 6 листопада 1997 року. Традиційно цього дня всіх українців запрошують написати Всеукраїнський диктант національної єдності й перевірити свої знання.

З Днем української писемності та мови

Вітання селищного голови з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

09 листопада в Україні відзначають День працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Сьогодні ми вшановуємо тих, хто зберігає та відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розвій держави, займається аматорською творчістю. 

Жоден масовий захід у нашій громаді не обходиться без Вашої участі. Ви володієте вагомим творчим потенціалом, який  втілюєте у життя. Ваша самовіддана творча праця  вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією.

Я безмежно вдячна усім, хто віддає все свої життя щирій пісні, запальному танку, прикладній творчості. Дякуючи Вашій щоденній праці, невтомно плекаються  джерела духовності, правди і краси. Тому ставлення до працівників культури – це індикатор суспільного благополуччя. Адже культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує спільність у громадах, робить нас неповторними, несхожими на інших.

Видатний український педагог, науковець і політичний діяч Августин Волошин якось зауважив, що фундаментом держави є культура, «що лучить елементи у державну цілість».

Тож від усієї душі вдячна Вам за сумлінне служіння благородній справі збереження і розвитку української культури – становлення Української держави, за ваш невтомний творчий пошук, завдяки якому звершуються великі діяння.

Бажаю здоров’я, добра, благополуччя Вам і Вашим родинам, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги! Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог!

З повагою, селищний голова Інна Коба.

Вітання селищного голови з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва

Найтепліші слова працівникам соціальної сфери

03 листопада концертна зала Новосанжарської дитячої музичної школи була переповнена святково вбраними й усміхненими людьми. Зібралися вони, аби відзначити своє професійне свято - День працівника соціальної сфери. Зі слова вдячності і поваги до працівників територіального центру соціальної допомоги звернулися заступник селищного голови Валентин Івашина, голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, голова районної ради Геннадій Супрун. 
За сумлінну працю, професійну компетентність, добросовісне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у вирішенні питань соціального захисту населення та з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівника соціальної сфери грамотами Новосанжарської селищної ради були нагороджені:
– соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома Новосанжарського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) ГОРБЕНКО Ірина Григорівна;
– завідувач господарством Новосанжарського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) БАЛКО Вікторія Сергіївна;
– водій Новосанжарського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) ПАСЬКО Геннадій Петрович.
А викладачі дитячої музичної школи подарували усім присутнім чудовий концерт.

Найтепліші слова працівникам соціальної сфери