Новини селищної ради

Вітання селищного голови з Днем працівника соціальної сфери

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери. У 2017 році День працівника соціальної сфери України припадає на 5 листопада.

Це свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

               Шановні працівники соціальної сфери!

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомагаючи тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, Ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства. Важко переоцінити роль Вашої щоденної, кропіткої праці.

Переконана, що Вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашої громади, соціального захисту тих, хто його потребує.

Щиро вітаю Вас із професійним святом! Бажаю Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, родинного затишку, творчих успіхів у Вашій благородній справі, здійснення всіх Ваших задумів і мрій, щоб Вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

Низький Вам уклін, шановні, за доброту, терпіння, щирість та  любов до людей!

З повагою, селищний голова Інна Коба.

Вітання селищного голови з Днем працівника соціальної сфери

Урочистий мітинг з нагоди відзначення Дня вигнання нацистських окупантів із України

27 жовтня 2017 року в Нових Санжарах відбувся мітинг з нагоди відзначення Дня вигнання нацистських окупантів із України (http://www.memory.gov.ua/news/28-zhovtnya-den-vignannya-natsistskikh-okupantiv-ne-vizvolennya-ukraini-ukrainskii-institut-nat).

Представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, ради ветеранів та мешканці селища пройшли урочистою колоною, поклали квіти до пам'ятного знаку Вічної Слави та вшанували пам'ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, хвилиною мовчання. 

Урочистий мітинг з нагоди відзначення Дня вигнання нацистських окупантів із України

Спільне засідання постійних депутатських комісій та пленарне засідання тридцятої позачергової сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання

20 жовтня 2017 року в приміщенні селищної ради відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій з питань планування бюджету, фінансів і цін, з питань соціальної політики і праці, освіти, культури, охорони сім’ї, дитини, молоді та спорту, з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, торгового та побутового обслуговування, з питань депутатської етики, законності і правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, з питань земельного законодавства та пленарне засідання тридцятої позачергової сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання.

Спільне засідання постійних  депутатських комісій та пленарне засідання тридцятої позачергової сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання

"Лелеченька" відзначила 10-річчя створення галереї "Художники Новосанжарщини"

19 жовтня 2017 року в дошкільному навчальному закладі № 2 "Лелеченька" було проведено свято до 10-річного ювілею з дня відкриття галереї, на яке завітали селищний голова Інна Коба, голова районної державної адміністрації Сергій Бульбаха, голова районної ради Геннадій Супрун, начальник відділу освіти Олександр Кульчинський, місцеві художники, батьки вихованців.

Інна Олександрівна подарувала ікону Матері Божої "Нев'янучий цвіт", яка поповнила галерею ДНЗ та набори для мистецтва. Розповіла малечі про те, що списки з чудотворної ікони Матері Божої "Нев'янучий цвіт" знаходяться по всьому світу, є і в Україні. А від сьогодні така ікона буде і в дошкільному навчальному закладі "Лелеченька" та оберігатиме маленьких "лелеченят".

Вихованці ДНЗ привітали усіх присутніх чудовим концертом. Свято закінчилось подарунками, щасливими посміщками та неймовірним феєрверком.

"Лелеченька" відзначила 10-річчя створення галереї "Художники Новосанжарщини"

Шановна громадо! Дорогі наші захисники!

14 жовтня український народ буде вшанувати мужність і героїзм захисників незалежності і територіальної цілісності України, військові традиції та перемоги українського народу. Насправді, небагато в нас таких важливих дат, як день тих, чия професія - захищати Батьківщину. День захисника України — свято, що відзначається в Україні у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. Це свято для всіх людей військової справи, доблесті і честі. Данина любові та поваги до захисника Батьківщини, до ветеранів  війни та учасників бойових дій. В цей день ми будемо звертатися до Матері Божої з проханням про мир, добро благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу. Схилимо голови перед тими, хто довів високе звання Захисника власною кров’ю і доземно вклоняємось тим, хто заплатив за це своїм життям. Вшановуємо міцність духу наших славних предків та пишаємось хоробрістю сучасних героїв – захисників української землі.

Дорогі наші герої! Вітаю вас із  Днем захисника України! Бажаю Вам мирного неба, яскравого сонця, незламної волі, миру і злагоди у Ваших родинах, затишку у Ваших домівках,  козацького здоров’я Вам та Вашим батькам, звершення всіх Ваших мрій і побажань, високих досягнень на благо України! Нехай Пресвята Богородиця, покровителька усіх хоробрих воїнів,  покриває Святою Покровою український народ, повсякчас підтримує нас, оберігає мужніх українських синів й їхні життя та дарує нашій Україні  довгоочікуваний мир!

За нашу рідну Україну,
Що зберегли за всі віки –

Низький уклін і тричі "СЛАВА!"
Українські захисники!

Слава Україні!

З повагою, селищний голова                 Інна Коба

 

Шановна громадо! Дорогі наші захисники!

Пленарне засідання давдцять дев'ятої сесії

12 жовтня 2017 року відбулось пленарне засідання давдцять дев'ятої сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання. На сесії були присутні 18 депутатів із 26 обраних, запрошені: заступник селищного голови Івашина В.М., головний бухгалтер селищної ради Панченко В.О., спеціаліст-землевпорядник Самойленко І.І., в.о. начальника комунального підприємства "Джерело" Новосанжарської селищної ради Данілова К.В., директор дочірнього підприємства "Джерело" Давиденко Н.В. та представники засобів масової інформації.

Пленарне засідання давдцять дев'ятої сесії

Спільне засідання постійних депутатських комісій

11 жовтня 2017 року в приміщенні селищної ради відбулося спільне засідання постійних комісій з питань планування бюджету, фінансів і цін, з питань соціальної політики і праці, освіти, культури, охорони сім’ї, дитини, молоді та спорту, з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, торгового та побутового обслуговування, з питань депутатської етики, законності і правопорядку, розвитку місцевого самоврядування та з питань земельного законодавства.

Спільне засідання постійних депутатських комісій