Новини селищної ради

Виїзна нарада на базі Новосанжарської селищної ради

Сьогодні в актовій залі Новосанжарської селищної ради відбулася виїзна нарада «Зміни в сфері земельного законодавства. Створення служби з контролю за використанням і охороною земель територіальними громадами Полтавщини» для голів і спеціалістів по земельних питаннях територіальних громад Полтавського району. Гостей з 12 громад зустрічали секретар селищної ради Таміла Музика, заступники селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради Віталій Мокляк і Валентин Івашина, керуючий справами виконавчого комітету селищної ради Валентина Василенко.Із вступним словом до присутніх звернувся заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облвійськадміністрації Віктор Скриль.Далі своїми знаннями й практичним досвідом з присутніми ділились начальник відділу моніторингу використання земельних і водних ресурсів Департаменту агропромислового розвитку облвійськадміністрації Алла Косик, керівник апарату Карлівської міської ради Валентина Пушкарьова та головний спеціаліст земельного відділу Карлівської міської ради Любов Рябокінь.По ходу роботи комісії громади обмінювались досвідом, висловлювали думки, побажання, пропозиції. В кінці наради заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради Віталій Мокляк подякував усім доповідачам за змістовне подання інформації, а присутнім за увагу й за те, що відгукнулися й відвідали цей захід.

Виїзна нарада на базі Новосанжарської селищної ради

Як, перебуваючи за кордоном, дистанційно відмовитися від отримання різних видів соціальної допомоги або житлових субсидій та пільг на оплату житлов

Через повномасштабну війну, розв'язану російською федерацією, частина українців, на жаль, змушена була виїхати за кордон. За понад рік активних бойових дій Мінсоцполітики у взаємодії з іншими установами та міністерствами забезпечило створення та функціонування низки цифрових інструментів, які дозволяють оформити ту чи іншу соціальну виплату онлайн або дистанційно відмовитись від неї.

Якщо громадянин України, який тимчасово перебуває за кордоном, має бажання чи потребу відмовитися від отримання якоїсь із соціальних допомог, він може зробити це в такий спосіб

Як, перебуваючи  за кордоном,  дистанційно відмовитися  від отримання різних видів соціальної допомоги або житлових субсидій та пільг на оплату житлов

Упорядкування центрального пляжу

Центральний пляж є окрасою нашого селища та улюбленим місцем відпочинку місцевих жителів та проїжджих гостей з усіх куточків України. В цей нелегкий для нашої країни час є люди, які намагаються допомогти громаді конкретними справами, які і роблять наше селище охайним, доглянутим, затишним.Таким є житель села Зачепилівка Олексій Решітник, який власним транспортом і коштом спільно з відділом благоустрою Новосанжарської селищної ради привів в належний стан приберегову лінію пляжу, зону для відпочинку та два спортивних майданчики для пляжного волейболу.Тепер жителі та гості громади зможуть у свій вільний час не лише купатись і засмагати, а й пограти в волейбол, шліфуючи свою майстерність та підтримуючи свій фізичний стан.

Упорядкування центрального пляжу

Місячник чистого довкілля в Новосанжарській громаді триває

Сьогодні колективи виконавчого комітету, фінансового відділу, відділу освіти, територіального центру, публічної бібліотеки, центру соціальних служб, дитячого садка  «Сонечко», КП «Джерело» та музичної школи Новосанжарської селищної ради подбали про благоустрій Народної площі та майданчику біля дошки пошани «Гордість Новосанжарщини».

Щиро дякуємо усім, хто долучився і буде долучатися до акцій чистого довкілля в Новосанжарській громаді. Далі буде…

Місячник чистого довкілля в Новосанжарській громаді триває

Відкрито набір учасників та учасниць до складу ініціативної групи Ради ВПО

Новосанжарська селищна рада інформує жителів Новосанжарської селищної територіальної громади про початок відбору представників громадськості до ініціативної групи з питань внутрішньо переміщених осіб, відновлення територій та захисту прав цивільного населення.

Прийом заявок відбуватиметься протягом 10 робочих днів з моменту оприлюднення даного оголошення на офіційному сайті Новосанжарської селищної ради (до __.05.2023 року включно).

Щоб подати заявку, заповніть форму: https://forms.gle/a4n2cAeGwTMnvhcc6

Після завершення прийому всі заявки пройдуть етап верифікації (не більше 5 робочих днів) за такими критеріями:

- заявник/-ця є повнолітньою особою;

- має необхідний досвід у напрямку діяльності робочої групи;

- розуміє мету та завдання ініціативної групи;

- має необхідні рекомендації;

- вся надана в заявці інформація є актуальною та правдивою;

- надав/-ла згоду на обробку, оприлюднення та зберігання персональних даних.

У разі виникнення запитань можна звертатися до регіонального координатора БО БФ «ССС» Романа Широких: +38(068) 257 38 98 (rshyrokykh@radnyk.org).

Ради ВПО створюються в межах проєкту «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб», що реалізується командою БО «БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» за підтримки Агентства ООН у справах біженців в Україні.

Відкрито набір учасників та учасниць до складу ініціативної групи Ради ВПО