Новини селищної ради

До уваги пасічників Новосанжарської громади!

Державне підприємство «Агентство місцевих доріг Полтавської області» в період з 24.05.2023 року по31.05.2023 року (включно) в залежності від погодних умов та в першу чергу за відсутності опадів, буде вносити  гербіциди в смузі відводу та укосах автомобільної дороги Нові Санжари-Hexвороща (за межами населених пунктів) для покращення експлуатаційного стану та забезпечення вимог ДСТУ 3587-22 «Безпека дорожнього руху.

Контактна особа Агентства - Костенко Олександр Володимирович - заступник начальника відділу ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг, штучних споруд та безпеки руху (050-141-71-56).

До уваги пасічників Новосанжарської громади!

До відома громади!

За підтримки благодійної організації «Благодійний фонд «Повір у себе», банка ДЕГ (Німеччина) та агропромислового холдингу «Астарта-Київ», 25 травня в актовій залі адмінприміщення о 13.00 відбудеться Конкурс міні-грантів «Сміливі».Мета конкурсу – підтримка відновлення економіки України.У категорії «Самозайнятість» до участі запрошуються безробітні жінки та чоловіки віком 20-55 років, які мають бізнес-ідею та готові до її реалізації.Перевага надається учасникам, що належать до категорії: внутрішньо переміщених осіб, ветеранів, військовослужбовців, родин військовослужбовців, людей з інвалідністю, жінок, що постраждали від домашнього та гендерно обумовленого насильства.У категорії «Мікропідприємництво» – жінки та чоловіки віком 20-55 років, які мають досвід підприємницької діяльності (щонайменше 3 міс. до оголошення конкурсу, мають зареєстровану юридичну особу або зареєстровані як ФОП) і зареєстровані / перереєстровані на території, підконтрольній Україні. Перевага надається мікропідприємствам (ФОП, юр.особи), що мають на меті в рамках конкурсу створити додаткове робоче місце для вразливих категорій населення, зокрема для: внутрішньо переміщених осіб, ветеранів, військовослужбовців, родин військовослужбовців, людей з інвалідністю, жінок, що постраждали від домашнього та гендерно обумовленого насильства.

До відома громади!

Переможцем обласного фестивалю-конкурсу «Гумор FEST» стала команда «Браво» Новосанжарського ліцею

Нехай, і через три роки, але перша фінальна гра обласного фестивалю-конкурсу «ГуморFEST» таки, відбулася! Так-так, саме перша, адже, після ребредингу конкурсу КВН та зміни його назви у 2019 році, можливість провести повноцінну фінальну гру з'явилася лише зараз. Після відбіркового етапу у переддень Дня сміху, де змагалися 13 команд, до фіналу «дісталися» три найбільш вмотивовані - «Браво» Новосанжарського ліцею Новосанжарської селищної ради, «Без паніки» Чорнухинського ліцею імені Г.С. Сковороди Чорнухинської селищної ради та «OBI-WAN KENOBI» Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради.Команди змагалися у трьох конкурсах: «БІАТЛОНі», «VIDEOблозі» на тему: «Гаджетоманія або навчання у 2 кліка» та «Полотні» на тему: «Ліки для душі».За підсумками гри «найефективнішу формулу» ліків для душі винайшли гумористи команди «Браво» Новосанжарського ліцею, які отримали найвищий бал від журі, другими стала команда «OBI-WAN KENOBI» з Горішніх Плавнів, а, відповідно, «Без паніки» з Чорнух - третіми.Всі команди, їх керівники та найяскравіші гравці отримали дипломи і грамоти, а вболівальними та всі, хто відвідав гру - позитивний настрій.

Переможцем обласного фестивалю-конкурсу «Гумор FEST» стала команда «Браво» Новосанжарського ліцею

Круглий стіл за участі партнерських організацій та волонтера пробації Новосанжарщини

23 травня  за ініціативи начальника Полтавського РС №6 філії ДУ «Центр пробації» в Полтавській області Людмили Середи за участі волонтера пробації, психолога Новосанжарського ліцею Наталії Шовкопляс, завідувача Новосанжарського сектору УДМС у Полтавській області Ірини Федоренко, завідувача сектору сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради Володимира Литвиненка, начальника сектору дізнання ВП №3 Полтавського РУП ГУНП в Полтавській області Антона Бовдуна, психолога КУ «Новосанжарський ЦСС» Новосанжарської селищної ради Світлани Глущенко, юриста Новосанжарського бюро правової допомоги Наталії Кірнос проведено засідання круглого столу на тему: «Пробація та соціальний захист. Напрями співпраці».

Під час зустрічі були презентовані матеріали конференції з питань кримінальної юстиції «Пробація – новий імпульс реформи». З учасниками зустрічі були обговорені  підходи організації спільної роботи уповноважених органів з питань пробації та установ і організацій соціального захисту населення щодо надання допомоги суб’єктам пробації,  визначення їхніх потреб, надання допомоги у вирішенні проблемних питань, протидії домашньому насильству та навчити самостійно вирішувати свої проблеми.

Додатково, присутніх ознайомлено з першим в Україні державним онлайн-майданчиком для системного навчання представників органів місцевого самоврядування, надавачів соціальних послуг, організацій, які працюють у соціальній сфері з питань захисту і забезпечення прав дитини, здійснення соціальної роботи в громаді, організації соціальних послуг та надано посилання на вищезазначену платформу.

Крім того, учасникам заходу презентовано перелік законопроєктів, що зорієнтовані на розвиток системи пробації, збільшення альтернатив позбавленню волі та створення умов для зниження рецидивної злочинності, а також з очікуваними змінами у разі прийняття законопроєктів.

Наприкінці зустрічі, Людмила Середа наголосила, що реалізація цих проєктів можлива, лише за наявності тісної співпраці правоохоронних, правозахисних та соціальних служб громади.

Начальник Полтавського РС №6 філії ДУ «Центр пробації» Людмила СЕРЕДА.

Круглий стіл за участі партнерських організацій та волонтера пробації Новосанжарщини

До уваги жителів с.Забрідки!

Кобеляцьке УЕГС Новосанжарська дільниця ДЕГС попереджає про припинення розподілу природного газу в с.Забрідки в зв’язку з виконанням робіт по заміні обладнання.

Роботи плануються проводити протягом одного дня з 8 годин 24.05.2023р. по 17 годину 24.05.2023р.

До уваги жителів с.Забрідки!

До уваги жителів Новосанжарської громади, усіх, хто мріє започаткувати власну справу та підтримати економічну стійкість України!

Зараз в Україні, на Полтавщині зокрема, діє багато програм для стартапів, які допоможуть вам втілити мрію про власну праву в життя. Інформацію про усі регіональні програми підтримки бізнесу ви зможете також знайти в додатку Дія.Бізнес за посиланням https://biz.ligazakon.net/news/218989_dyabznes-obdnala-nformatsyu-pro-us-regonaln-programi-pdtrimki-bznesuА також на сторінках https://www.facebook.com/diia.business

До уваги жителів Новосанжарської громади, усіх, хто мріє започаткувати власну справу та підтримати економічну стійкість України!