Новини селищної ради

Флешмоб до Дня вишиванки

Сьогодні вся Україна та прихильники споконвічних українських традицій по всьому світу відзначають День вишиванки, свято, яке покликане нагадати про тепло та багатство української вишивки – головного оберегу нашої держави.До Всесвітнього дня вишиванки у селищі пройшов флешмоб «Ми – українці і дуже горді з цього. Несем у світ традиції свої!» за участю дитячих естрадно танцювальних колективів "Дивосвіт" селищного культурно мистецького центру "Нові Санжари (керівник Олена Борт) та "Веселка" Новосанжарського ліцею (керівник Наталія Рябуха), тріо Лелюхівського СБК у складі Інни Синягівської, Юлії Яценко та Світлани Тарабари, випускників ліцею 11 Б класу (класний керівник Олена Лелюх).Дружній колектив Новосанжарської селищної ради також долучився до свята.

Флешмоб до Дня вишиванки

З 24-річчям медичний центр «Нові Санжари»!

З нагоди 24-річчя медичного центру «Нові Санжари» Національної Гвардії України в актовій залі оздоровчого закладу сьогодні відбулися урочистості, на які прибули працівники та запрошені гості. Серед них - заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради Віталій Мокляк.Віталій Анатолійович із сцени вітав колектив з нагоди свята, бажав подальших успіхів та сумлінної праці у спільну справу боротьби з ворогом та здобуття перемоги і грамотами Новосанжарської селищної ради нагородив завідувача відділення медико-психологічної реабілітації Уміду Петренко та лікаря-стоматолога лікувально-діагностичного відділення Віталія Носульчака.

З 24-річчям медичний центр «Нові Санжари»!

Шановні працівники медичного центру «Нові Санжари» Національної Гвардії України!

Щиро вітаю вас з Днем народження вашого закладу!За роки існування вашого закладу змінювалися керівники, працюючий персонал, змінювалися його назви та зовнішній вигляд. Незмінними залишались професіоналізм і доброзичливість, з якими ви ставитеся до відпочиваючих, тих хто відновлював своє здоров’я, перебував і зараз перебуває на реабілітації.В умовах війни важлива ваша робота стала ще більше вагомою й відповідальною. І ви, кожен на своєму місці, робите все можливе для зцілення наших захисників.Щиро дякую вам за це. Адже, не жаліючи зусиль і часу, ви приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини – її життя.Нехай ваша нелегка праця приносить вам радість і прискорює нашу перемогу! Слава Україні!Зі святом Вас!З повагою, селищний голова - Геннадій СУПРУН

Шановні працівники медичного центру «Нові Санжари» Національної Гвардії України!

Дорогі мешканці Новосанжарської громади!

Щороку в третій четвер травня в Україні та світі відзначають Всесвітній день вишиванки.Українська вишиванка - це національна святиня, що символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це генетичний код української нації, який за допомогою узорів і кольорів та вкладених у них під час вишивання любові, позитивної енергії і великого бажання захистити, оберегти, здобув реальну силу дієвого оберега. Тож нехай тілесна чи духовна вишиванка береже життя кожному воїну, який боронить рідну землю, робить його невразливим, сильним і нездоланним. Щиро бажаю усім нам зміцнення української ідентичності заради процвітання країни, бажаю пам’ятати та примножувати добрі традиції, передавати їх нашим нащадкам.Нехай сила духу українського народу, закладена в орнаментах вишиванки, допомагає усім нам і нашим воїнам, веде український народ до Перемоги. Слава Україні!З повагою, селищний голова – Геннадій СУПРУН

Дорогі мешканці Новосанжарської громади!

Місячник чистого довкілля в Новосанжарській громаді триває

В Новосанжарській громаді добре прижилась традиція щосереди проводити роботи по благоустрою територій.Сьогодні працюючі розподілились по двом головним об’єктам: парку «Перемога» та цертральному стадіоні.Колективи виконавчого комітету, відділу освіти, територіального центру, публічної бібліотеки, центру соціальних служб, дитячих садків «Лелеченька» та «Сонечко», Культурно-Мистецького Центру Новосанжарської селищної ради оновлювали дитячий майданчик в парку, займались фарбуванням гойдалок, гірок, лавочок та побілкою дерев.Працівники Новосанжарського ліцею, КП «Джерело» та музичної школи зайнялися підготовкою центрального стадіону до проведення на ньому змагань: згрібали скошену траву.Щиро дякуємо усім, хто долучився і буде долучатися до акцій чистого довкілля в Новосанжарській громаді. Далі буде…

Місячник чистого довкілля в Новосанжарській громаді триває

До уваги пасічників Новосанжарської громади!

ТОВ «Востокстройгаз» повідомляє, що з 18 травня 2023 року по 22 травня 2023 року в ранковий час (06.00 год. до 10.00 год.) та вечірній час (18.00 год. до 22.00 год.) будуть проводитися обробітки посівів озимої пшениці засобами захисту рослин, які пройшли державну реєстрацію та включені до Державного реєстру пестицидів і агрохімікатів, відповідно до Закону України «Про пестициди і агрохімікати», які межують з населеними пунктами : філія № 1: с. Лисівка, Пологи.

Відповідальні за внесення ЗЗР ХОМЕНКО Володимир Олександрович (050 - 1766199).

При роботі із ЗЗР допущені працівники, які пройшли медичний огляд, навчання, мають посвідчення (допуск) та наряд на виконання робіт з пестицидами.

До уваги пасічників Новосанжарської громади!

Вічна пам’ять захиснику України

Сьогодні захисник України, житель села Кунцеве, молодший сержант ВУСИК  Володимир Валерійович мав би святкувати свій 44-й рік народження.

Не судилося… Володимир Валерійович загинув, захищаючи свою країну, захищаючи кожного з нас.

Спи спокійно, Солдате.  Добра світла пам’ять про тебе і вдячність за твій подвиг назавжди  залишаться у наших серцях.

Вічна пам’ять захиснику України!

Вічна пам’ять захиснику України