Новини селищної ради

Любі жінки! Дорогі матері!

Щиро вітаю вас зі святом – Днем матері!Неможливо в усій повноті оцінити роль матері в суспільстві. Адже саме ви, матері, є продовжувачками роду. Ви – наша сила, наша підтримка.Усі наші перемоги, то найбільше щастя для наших матерів. Наш біль, то їхній найбільший біль. Материнське серце завжди болітиме, не дивлячись на те, скільки років дитині – 5, 18 чи 40.Важким тягарем на долю українських матерів лягла війна. Та цей тягар ніколи не зломить українську жінку-матір. На фронті чи в тилу, пригортаючи дітей у бомбосховищі чи схиляючись вночі над дитячим ліжком на чужині, проводжаючи синів і доньок на смертельний бій з ворогом чи зустрічаючи їх на колінах щоб провести в останню дорогу, вона горда й незламна, сильна й нескорена, вільна і чиста – як сама Україна.Шановні матері!Низько схиляю голову перед вашою мужністю. Ви – найбільший дар у нашому житті, найбільша цінність української нації,. Ви надихаєте жити, творити, боротись, долати труднощі й перемагати. Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, життєвої енергії, сили й терпіння. Хай здоровими і люблячими будуть ваші діти, хай приносять вам лише радість. Хай Всевишній дає вам і вашим родинам свій безцінний оберіг.Будьте усміхненими, живіть довго й щасливо під мирним і квітучим українським небом з радістю в серці і спокоєм в душі.З повагою, селищний голова – Геннадій СУПРУН

Любі жінки! Дорогі матері!

Квіти й доземний уклін матерям загиблих Героїв

14 травня в Україні відзначається одне із найтепліших свят – День матері. Адже ніхто не здатний любити нас сильніше, не здатний пожертвувати усім, аніж мати.Важким тягарем на долю українських матерів лягла війна, забравши найдорогоцінніше – життя дітей.В переддень свята селищний голова Геннадій Супрун і начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради Борис Федоренко провідали матерів загиблих воїнів-захисників, вітали їх з прийдешнім Днем матері, щиро дякували за виховання синів та вручили дарунки і квіти.

Квіти й доземний уклін матерям загиблих Героїв

Рзпочато поточний ремонт дорожнього покриття на ділянці від Нових Санжар до села Руденківка

Агенство місцевих доріг в Полтавській області за співфінансування Новосанжарської селищної ради розпочало поточний ремонт дорожнього покриття по автодорозі Нові Санжари – Нехвороща на ділянці від Нових Санжар до села Руденківка.Аби мати придатну дорогу на тривалий термін, було вирішено провести ямковий ремонт струменевим способом, що є більш доцільним при ліквідації незначної ямковості.Разом з тим підрядники Агенства місцевих доріг проводять роботи з експлуатаційного утримання узбіч, укосів, видалення порослі, очищення водовідних канав по автодорозі Решетилівка – Лиман І – Стовбина Долина – Лелюхівка від села Лелюхівка до села Стовбина Долина.Це дасть змогу, в подальшому, виконати роботи з ремонту асфальтобетонного покриття.

Рзпочато поточний ремонт дорожнього покриття на ділянці від Нових Санжар до села Руденківка

Аварійну ділянку водогону по вулиці Шевченка буде замінено

Сьогодні за дорученням селищного голови Геннадія Супруна директором КП «Джерело» Іваном Мазіловим, головним інженером КП «Джерело» Анатолієм Ляхом та головним спеціалістом відділу архітектури, містобудування, інфраструктури, житлово-комунального господарства та управління комунальною власністю Новосанжарської селищної ради Юрієм Олешком було проведено попередній огляд аварійної ділянки водогону по вулиці Шевченка у смт Нові Санжари.У підсумку, було визнано нагальну потребу заміни центральної труби водогону, що планується реалізувати найближчим часом.

Аварійну ділянку водогону по вулиці Шевченка буде замінено

РАЗОМ МИ – СИЛА! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Жителі громади, учні та вчителі Новосанжарського ліцею підтримали ініціативу Новосанжарської селищної ради й активно долучилися до участі в благодійному ярмарку, метою якого було зібрати кошти на допомогу ЗСУ. На ярмарку були представлені творчі доробки талановитих учнів і смаколики на будь-який смак. Присутні мали змогу насолодитися концертом, який підготував естрадно-танцювальний колектив «Веселка», керівник Наталія Рябуха та дует викладачів дитячої музичної школи Юлія Яценко та Інна Синягівська.Тож, оголошуємо підсумки збору коштів:8-В клас, класний керівник Ольга Сіврюк, зібрано – 1566 грн;9-В клас, класний керівник Світлана Косенко, зібрано - 1835 грн;4-Б клас, класний керівник Ірина Івко, зібрано – 4020грн;5-Б клас, класний керівник Олеся Варич, зібрано – 2250грн;1-А клас, класний керівник Людмила Приходько, зібрано – 5170грн;1-В клас, класний керівник Юлія Горбенко, зібрано – 7920грн;5-В клас, класний керівник Світлана Дашівська, зібрано – 6551 грн;Гурток «Захисники Вітчизни», керівник Олександр Кульчинський – 461 грн;Загальна скринька - 7433 грн. 50 коп.ЗАГАЛЬНА СУМА СКЛАЛА – 37 тис.249грн.50 коп.Щира подяка усім і кожному, хто продавав і хто купував продукцію благодійного ярмарку! РАЗОМ МИ – СИЛА! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

РАЗОМ МИ – СИЛА! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!