Новини селищної ради

Шановні медичні сестри Новосанжарщини!

Від усього серця вітаю вас з професійним святом – Міжнародним днем медичної сестри!Медсестра – це скоріше покликання ніж професія. Від вашої праці, душевної доброти, справжнього гуманізму та професіоналізму багато в чому залежить якість надання медичної допомоги та збереження здоров’я пацієнтів.Багато ваших колег зараз на передовій. В умовах небезпеки вони, ризикуючи власним життям, рятують наших захисників. Це не лише професійний, а й громадянський подвиг. Сердечно дякую вам за самовіддану працю і бажаю всім медичним сестрам міцного здоров’я, невичерпної енергії, миру та злагоди, успіхів у вашій благородній справі!Хай добро, яке ви даруєте людям, повертається сторицею, а винагородою буде безмежна вдячність пацієнтів, яким ви допомогли.Хай збуваються мрії, а життя буде сповнене добром і любов’ю.З повагою, селищний голова – Геннадій СУПРУН

Шановні медичні сестри Новосанжарщини!

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

1.Відповідно до наказу №130 від 5.06.2018р. «Про затвердження Порядку інформування споживачів про наміри зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обслуговуванням такої необхідності», затвердженого Міністерством Регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006р. №1010 «Про затвердження порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів (із змінами), комунальне підприємство «Джерело» Новосанжарської селищної ради інформує споживачів про наміри зміни тарифів на послуги  з вивезення твердих побутових відходів та послуги з розміщення твердих побутових відходів на полігоні для бюджетних організацій, інших установ, підприємств та юридичних осіб ( окрім населення ).

Останній раз тарифи переглядалися з квітня 2019р. і їх розмір становить:

вивезення ТПВ - 127,20 грн. за 1м3. розміщення ТПВ - 74,21 грн. за 1м3.

Тариф, який планується до запровадження для бюджетних організацій:

вивезення ТПВ - 195,06 грн. за 1м3. розміщення ТПВ - 72,27 грн. за 1м3. З ПДВ.

Для інших споживачів: вивезення ТПВ – 237,47 грн. за 1м3. розміщення ТПВ - 87,98 грн. за 1м3. Відсоток росту складає 32,7%. та 61,6% відповідно. Необхідність впровадження нового тарифу – значні зміни у вартості основних складових структури тарифу, а саме:

№ п/п

Вартісна складова тарифу на 01.04.2019р.

Вартісна складова тарифу, що пропонується

Відсоток зросту

1

Мінімальна заробітна плата 4173 грн.

Мінімальна заробітна плата 6700 грн.

60,6%

2

Вартість дизельного палива 26,24 грн. без ПДВ.

Вартість дизельного палива 43,907 грн. без ПДВ.

67,33%

Складова частина заробітної плати з нарахуваннями у складі тарифу становить – 19%, витрати на паливно-мастильні матеріали становлять – 49%, тому для збереження надання послуги з вивезення твердих побутових відходів та послуги з розміщення твердих побутових відходів на полігоні  є нагальна потреба зміни тарифів:

для бюджетних організацій: вивезення ТПВ - 195,06 грн.  розміщення ТПВ - 72,27 грн. за 1м3. З ПДВ.

Для інших споживачів: вивезення ТПВ – 237,47 грн. розміщення ТПВ - 87,98 грн. за 1м3 з ПДВ.

            Пропозиції та зауваження щодо зміни тарифу приймаються за адресою: смт Нові Санжари, пров. Пролетарський ½, тел.. 0534431486 протягом 7 календарних днів.

2. «Комунальному підприємству «Джерело» Новосанжарської селищної ради на роботу потрібен  водій сміттєвоза. За довідками звертатись по телефону (05344)3-14-86 та за адресою провулок Пролетарський, 1/2».

  Начальник КП «Джерело»

Новосанжарської селищної ради                                                          Іван МАЗІЛОВ                 

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

До уваги пасічників Новосанжарської громади!

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Агростандарт Натуральний Продукт» повідомляє про проведення 12 травня  о 22.00 хімічного захисту ріпаку на сільськогосподарських площах, що знаходяться в обробітку на території Новосанжарської громади (с.Лелюхівка, Судівка).

Хімічні препарати застосовуватимуться методом наземного оприскування та зберігатимуть токсичність до 15 травня.

До уваги пасічників Новосанжарської громади!

Авто для Стовбино-Долинської амбулаторії

Вчорашній день став знаковим і дуже приємним для працівників Стовбино-Долинської амбулаторії. Тепер їхню працю по наданню первинної медичної допомоги населенню полегшить новенький автомобіль "Renault Duster", придбаний за кошти громади.

Передаючи ключі й номерні знаки службової автівки завідувачу амбулаторії, сімейному лікарю Івану Золочевському, селищний голова Геннадій Супрун зізнався, що забезпечити жителів віддалених сіл медичною допомогою – одне із основних завдань, адже попри всі труднощі, життя людей в пріоритеті.

В.о. головного лікаря Центру ПМСД Яніна Сіренко зазначила про нагальну потребу автомобіля для жителів не лише Стовбиної Долини й навколишніх сіл, а й для мешканців сіл Великий Кобелячок, Попове, Супротивна Балка, Малий Кобелячок та інших населених пунктів. Автомобіль планується використовувати для виїздів лікаря до пацієнтів за викликом, на виїзди для обстеження, забору аналізів та інше. Яніна Юріївна подякувала селищного голову Геннадія Супруна за безцінну підтримку закладу. «Підтримуючи нас, Ви, тим самим, турбуєтесь про кожного жителя громади, особливо пенсіонерів, яким дуже складно дістатись центру з найвіддаленіших сіл. Ваша турбота стимулює до роботи, надихає на нові звершення, наповнює силою та енергією».

Авто для Стовбино-Долинської амбулаторії