Новини селищної ради

Міграційна служба Полтавщини: паспорти з різною транслітерацією залишаються чинними до закінчення строку їх дії

Написання прізвища та імені особи як в ID-картці, так і в закордонному паспорті громадянина України, здійснюється українською мовою з транслітерацією латинськими літерами, які є невід’ємною їх складовою.

Транслітерація прізвища та імені латиницею, відповідно до вимог українського алфавіту, в паспортних документах застосовується в Україні з 2015 року.

На прохання особи під час подання заяви для оформлення паспортів, транслітерація може бути змінена і виконана відповідно до написання у раніше виданих на її ім'я паспортних документах або документах, виданих компетентними органами іноземної держави.

Міграційна служба Полтавщини: паспорти з різною транслітерацією залишаються чинними до закінчення строку їх дії

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!Щорічно у третю неділю березня в Україні відзначають День житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.Сьогодні, в час війни, як ніколи раніше, ваша робота важлива та необхідна громаді. Адже завдяки вам ми маємо тепло і затишок в оселях, охайні й чисті вулиці, доступні та доброякісні побутові послуги. Ваш професіоналізм і відповідальне відношення до справи – гарантія соціальної стабільності нашої громади, показник згуртованості та стійкості української нації в цілому.Щиро дякую вам за самовіддану працю і бажаю доброго здоров’я, миру, витримки, безаварійної роботи та вдячності і поваги від людей. Нехай ваша праця приносить радість та достаток, а ваші досягнення стануть стимулом для нових звершень на благо розвитку Новосанжарщини. З повагою, селищний голова – Геннадій СУПРУН

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

МЕДИЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ВІДДАЛЕНИХ СІЛ

Оснащений усім необхідним для обстеження населення й надання первинної медичної допомоги автомобіль – мрія для кожної громади.

З доброчинної допомоги Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Полтавська область отримала чотири таких авто, по одному на район.

Сьогодні у кабінеті селищного голови Геннадія Супруна відбулося засідання робочої групи, на яку прибули директор Полтавського районного клінічного центру первинної медичної допомоги Наталія Удовіченко та в.о. головного лікаря Новосанжарського Центру ПМСД Яніна Сіренко.

Спочатку очільниця КП Полтавський РКЦ ПМД розповіла про досвід використання автомобіля у своїй громаді, наголосивши на тому, що для жителів віддалених населених пунктів це дуже зручно. Згідно заздалегідь складеного графіку в кожне село приїздить не просто машина швидкої допомоги, а своєрідний діагностичний пункт на колесах, де кожен бажаючий зможе  пройти повне обстеження.

Можливість отримати медичний огляд, консультацію, обстеження і допомогу скоро отримають жителі віддалених населених пунктів Новосанжарської селищної територіальної громади. Про графік курсування автомобіля буде повідомлено додатково.

МЕДИЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ВІДДАЛЕНИХ СІЛ

Полтавщина – серед лідерів за формуванням бригад «Гвардії наступу»

Полтавщина – в першій п’ятірці регіонів за формуванням штурмових бригад у межах національної кампанії добровільного рекрутингу «Гвардія наступу». Про це під час онлайн-брифінгу з редакторами ЗМІ Полтавщини повідомив начальник обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

За його словами, в області формують 8 бригад. Серед добровольців, які готові захищати Україну, є і жінки.

Нагадаємо, у Полтавській області прийом документів від кандидатів до штурмових бригад здійснюється:

У центрах надання адміністративних послуг за адресами:

м. Полтава, вул. Соборності, 36;

м. Кременчук, вул. Покровська, 14;

м. Миргород, вул. Гоголя, 171/1

м. Лубни, просп. Володимирський, 23.

м. Горішні Плавні, просп. Героїв Дніпра, 40;

м. Пирятин, пл. Героїв Майдану, 2.

Долучитися до лав обраної бригади можна також самостійно, подавши заявку на сайті https://storm.mvs.gov.ua/ або звернутися на гарячу лінію 0-800-10-00-20.

Час повертати своє! Слава Україні!

Полтавщина – серед лідерів за формуванням бригад «Гвардії наступу»