Новини селищної ради

ПРОДОВЖУЄМО НАЛАГОДЖУВАТИ ЗВ'ЯЗКИ

Новосанжарська селищна рада завжди готова до співпраці й рада розширювати коло своїх партнерів. Цього разу Меморандум про співпрацю селищний голова Геннадій Супрун підписав із Благодійною організацією «Луганське обласне відділення «Міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитяче Містечко» в особі директора Харченко Людмили.Організація «Луганське обласне відділення «Міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитяче Містечко» працює в Україні з 2014 року та підтримує діалог із багатьма урядовими структурами України на національному та місцевому рівнях з питань захисту та надання допомоги сім’ям внутрішньо переміщених осіб з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах, прийомним сім’ям, дитячим будинкам сімейного типу.Відповідно до умов договору сторони, у межах своєї компетенції, разом працюватимуть над: здійсненням спільних заходів з надання соціальних послуг сім’ям внутрішньо переміщених осіб з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах, прийомним сім’ям, дитячим будинкам сімейного типу (ДБСТ) ВПО; розробкою і реалізацією спільних заходів (наприклад, зустрічей, семінарів, конференцій, навчальних програм, просвітницьких кампаній) для профілактики складних життєвих обставин та їх успішного подолання сім’ями ВПО з дітьми; розробкою пропозицій та рекомендацій для підготовки стратегій, програм, планів заходів, проектів для профілактики складних життєвих обставин та їх успішного подолання сім’ями ВПО з дітьми; розробкою і реалізацією спільних програм і проектів, спільна участь у реалізації місцевих ініціатив та ін.Впевнені, що така співпраця слугуватиме спільним інтересам і сприятиме ефективному поліпшенню ситуації в сфері профілактики соціального сирітства та запобігання влаштуванню дітей до інтернатних закладів.

ПРОДОВЖУЄМО НАЛАГОДЖУВАТИ ЗВ'ЯЗКИ

Так тримати! Успіхи та здобутки дітей з числа внутрішньо- переміщених в закладах освіти Новосанжарської громади

У закладах освіти громади навчається 70 дітей  з числа внутрішньо- переміщених осіб. Вони беруть активну участь у різних заходах.

Так, учні Малоперещепинського ліцею: Жуганець Поліна, Світличний Артем, Зимогляд Анастасія, Богатир Єлизавета стали учасниками конкурсів, заходів, свят.

Зимогляд Тимур та Богатир Данило проявили себе у спорті.

Добре влилися у шкільну родину Пологівської гімназії Риков Костянтин, який став учасником Всеукраїнської філософської історико-краєзнавчої  конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід», Андрієнко Анастасія – член команди «Ексклюзив», яка зайняла ІІ місце на конкурсі «Гумор FEST», Одноволов Олександр – член театрального колективу «Арлекін» який зайняв ІІ місце в обласному конкурсі на кращий захід з національно-патріотичного виховання у номінації «Музично-театральна-постановка», Артем Халайбаш – лауреат конкурсів малюнків та плакатів «СТОП булінг», «Наш Сковорода».

Старосанжарський  заклад загальної середньої освіти 1-111 ступенів імені Оксани Мешко пишається успіхами своєї учениці Ломонос Софії, яка  стала  переможницею І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (ІІ етап не відбувся);  учасницею Всеукраїнської краєзнавчої конференції учнівської молоді «Діти і війна: сучасний вимір» (нагороджена грамотою Українського Державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, Київ – Харків, червень 2022);  учасницею Форуму національно-патріотичних та освітніх проєктів (напрям – історичні проєкти), проведеного Полтавським обласним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді (отримала сертифікат, Полтава, 2022). До речі, Софія -  відмінниця навчання за підсумками І семестру 2022-2023 н.р.

Третьокласниця Пристанційнівської гімназії Солоха Мілана зуміла продемонструвати свої знання з математики й української мови та літератури, взявши участь у Міжнародному дистанційному конкурсі з даних предметів  «Олімпіс 2022 – Осіння сесія». Учениця 2 класу Свинарь Софія взяла участь у конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

Учень сьомого класу Новосанжарського ліцею Челомбітько Артем зайняв  ІІ та ІІІ місця у чемпіонаті Полтавської області з вільної боротьби.

Шановні діти!

Дорослі пишаються вами і вашими успіхами! Так тримати!

Так тримати! Успіхи та здобутки  дітей  з числа внутрішньо- переміщених в  закладах освіти Новосанжарської громади

Меморандум про співпрацю продовжено

Співпраця Новосанжарської селищної ради й гуманітарної некомерційної  організації INTERSOS в Україні розпочалася ще влітку 2022-го  року.

Тоді, за умовами підписаного селищним головою Геннадієм Супруном Меморандуму, в громаді було створено мобільну команду для надання внутрішньо переміщеним особам та вразливим групам населення соціальної, психологічної та гуманітарної допомоги, здійснювалась підтримка ВПО, що постраждали від домашнього та гендерно-зумовленого насильства; допомога дітям, жінкам, літнім людям та людям з особливими потребами, надавалась  матеріальна допомога шляхом забезпечення продовольчих, непродовольчих товарів та санітарно-гігієнічних засобів для ВПО та вразливих груп населення, що проживають на території громади. Ця діяльність дала позитивні результати.

Сьогодні, виходячи із спільного бажання Новосанжарської селищної ради та Гуманітарної організації ІНТЕРСОС працювати, координувати та співпрацювати на території Новосанжарської територіальної громади та бажання посилити заходи щодо надання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам  та обслуговувати вразливі групи населення, Меморандум про співпрацю було продовжено.

Меморандум про співпрацю продовжено

Реальні мрії

З метою виявлення і підтримки талановитих дітей та учнівської молоді, сприяння розвитку української мови через призму художньої казки, становленню національної свідомості та здатності до творчої самореалізації обдарованих дітей, в лютому відбувся І етап V обласного конкурсу дитячої казки серед закладів освіти Новосанжарської ОТГ. Членами журі були відзначені цікаві сюжети, оригінальні художні засоби, різнопланові за змістом, зворушливі та повчальні казки. У конкурсі взяли участь учні Старосанжарського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Оксани Мешко Новосанжарської селищної ради, Малокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новосанжарської селищної ради та Пристанційнівської гімназії Новосанжарської селищної ради. На підставі рішення журі за досягнуті успіхи в Конкурсі нагороджені дипломами відділу освіти Новосанжарської селищної ради І ступеня (І вікова категорія) Бабенко Сергій, учень Малокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новосанжарської селищної ради, Чмихова Олександра (ІІ вікова категорія), учениця Старосанжарського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Оксани Мешко Новосанжарської селищної ради, Мариненко Аліна (ІІІ вікова категорія), учениця Старосанжарського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Оксани Мешко Новосанжарської селищної ради. Дипломом ІІ ступеня (молодша група) – Діденко Артем, учень Пристанційнівської гімназії Новосанжарської селищної ради. За підготовку переможців Конкурсу нагороджено грамотами відділу освіти Новосанжарської селищної ради Дригу Тетяну Андріївну, учителя Малокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новосанжарської селищної рад, Шинкаренко Тетяну Миколаївну, учителя Старосанжарського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Оксани Мешко Новосанжарської селищної ради, Шаповал Наталію Миколаївну, учителя Старосанжарського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Оксани Мешко Новосанжарської селищної ради, Балю Наталію Петрівну, учителя Пристанційнівської гімназії Новосанжарської селищної ради. Переможці І етапу взяли участь у обласному конкурсі. Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Полтавської обласної військової адміністрації від 27.02.2023 року № 62 «Про підсумки проведення V обласного конкурсу дитячої казки» дипломом ІІІ ступеня нагороджений Бабенко Сергій (І вікова категорія), учень Малокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новосанжарської селищної ради.

Реальні мрії