Новини селищної ради

З Днем українського добровольця!

14 березня в Україні відзначається нове, але дуже важливе свято - День українського добровольця

Ця дата була обрана не випадково. Саме в цей день у 2014 році на тренувальну базу в Нових Петрівцях з Майдану Незалежності вирушили перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану для формування першого добровольчого батальйону. Чоловіки й жінки самоорганізувалися та вирушили на схід України, на захист нашої держави та її суверенітету.

Зараз Україна переживає найбільші випробування – повномасштабну збройну боротьбу з російським агресором за власну незалежність і територіальну цілісність. Завжди, у найважчі часи нашої історії, знаходилися відважні, які добровільно брали зброю до рук і ставали на захист своєї Батьківщини.

Нині добровольцем став увесь український народ: ті, хто прийшов до центрів комплектування та поповнив ряди Збройних Сил України; ті, хто став до лав територіальної оборони; ті, хто всіляко допомагає захисникам і готовий стати до їхніх лав завтра. Наша готовність добровільно стати на захист України є вирішальною запорукою нашої перемоги.

Бажаю всім захисникам України, не залежно від того в якому статусі і як ви її захищаєте — ПЕРЕМОГИ! Перемоги над ворогами та віри у світле майбутнє!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою, селищний голова – Геннадій СУПРУН

З Днем українського добровольця!

Грантова програма для мікро- та малих підприємств у Київській, Чернігівській та Полтавській областях

Міжнародна організація з міграції (МОМ), Агентство ООН з питань міграції, Представництво в Україні, у межах проєкту «Рішення в сфері безпеки людини в Україні», що фінансується Урядом Японії, запрошує український мікро- та малий бізнес взяти участь у грантовій програмі. 

Грантова програма для мікро- та малих підприємств у Київській, Чернігівській та Полтавській областях

Одне врятоване життя – це вже перемога!

Полтавський  районний сектор №6  філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області – запрошує небайдужих громадян до співробітництва у якості волонтерів пробації.

Одне врятоване життя – це вже перемога!

Шановні землевпорядники!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем землевпорядника України!

Земля для нас - це не просто ресурс, це - частина національної ідеї. За нашу землю і волю здавна проливалась і зараз проливається кров справжніх патріотів – захисників України. Тож ваша професія має не лише високий статус, а й накладає значну відповідальність.

Саме від вашої самовідданої і професійної роботи, шановні землевпорядники,  значною мірою залежить раціональне використання нашого національного багатства -  найкращих у світі  чорноземів, збереження їх для прийдешніх поколінь, надійний захист прав землевласників і землекористувачів.

Сердечно бажаю вам професійних успіхів й досягнення високих цілей, миру, міцного здоров’я, сімейного затишку, добробуту, весняного переможного  настрою, людської пошани та нових звершень у справі збереження нашого безцінного скарбу – землі!

 З повaгою, селищний голова – Геннадій СУПРУН

Шановні землевпорядники!