Новини селищної ради

Увага!

тимчасове відключення води 

Увага!

Український орнамент Перемоги

У січні-лютому Національним еколого-натуралістичним центром  учнівської молоді Міністерства освіти і науки України проводився Всеукраїнський бліц –конкурс «Український орнамент Перемоги».        

         Завдання конкурсу полягало у відтворенні українського орнаменту Перемоги на основі традицій, сакральних символів краю.         

         В бліц-конкурсі взяли участь і вихованці Новосанжарського будинку дитячої та юнацької творчості Жадан Олена, вихованка гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» (керівник Тетяна Дудка), Плішкін Вадим, вихованець гуртка «Народна творчість» (керівник Мар’яна Плішкіна), Жук Анастасія, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» (керівник Людмила Слабка), Бурда Ольга, вихованка гуртка «Бісероплетіння» (керівник Вікторія Шіпова).

         Підготовлені та відправлені конкурсні роботи: кисет та хустинки  вручені бійцям ЗСУ.

         Відповідно до наказу Національного еколого-натуралістичного центру  учнівської молоді Міністерства освіти і науки України від 28 лютого 2023 року № 26 Жадан Олена, Плішкін Вадим, Жук Анастасія, Бурда Ольга нагороджені дипломами І ступеня.

         Вітаємо переможців та їх керівників!

Український орнамент Перемоги

Дорогі жінки Новосанжарської громади!

Сердечно вітаю вас із прекрасним весняним жіночим святом!

Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. Разом з тим, в часи випробувань і лихоліття ви, дорогі жінки, стаєте тією твердинею, на якій тримається світ, даєте сили й наснагу чоловікам для боротьби з ворогом, стаєте воїнами, волонтерами, невтомними працівницями тилу. Низький уклін вам за це.

Проявляючи справжній професіоналізм, високу відповідальність та старанність, жінки нашої громади  невтомно працюють в усіх сферах життєдіяльності. Дорогі матері, сестри, дружини, доньки, колеги, ваша небайдужість до долі України, майбутнього наших дітей є запорукою успіхів рідного краю і держави.

Тож сьогодні щиро бажаю вам мирного неба над головою, перемоги над ворогом, весняного сонця, позитивних емоцій, справжнього і реального щастя.

Нехай кожній із вас буде сонячно і затишно не тільки у святкові дні. Нехай надійною опорою для вас буде родина, яка немов весняне деревце, квітує і проростає новими пагонами.

Міцного вам здоров’я та Божого благословення у всьому, дорогі Берегині українського роду!

З повагою і вдячністю, селищний голова – Геннадій СУПРУН

Дорогі жінки Новосанжарської громади!

Вітаємо наших пауерліфтингістів!

Два дні поспіль м. Полтава, а саме політехніка ім. Кондратюка,  приймала  чемпіонат області з класичного пауерліфтингу.

Поборотись за медалі приїхали Горішні Плавні, Кобеляки, Гадяч, Лохвиця, Котельва, Решетилівка, Попівка, Полтава, Нові Санжари. Через велику кількість спортсменів змагання проходили у два дні.

Перший день виступали дівчата, жінки, юнаки і порадували своїми результатами.

Чернонос Марія з результатом присід 90кг, жим 45, тяга 95кг з невеликим розривом виборола перше місце і золоту медаль.

Досвідчена спортсменка Сагань Вікторія черговий раз підтвердила статус найсильнішої жінки пауерліфтера Полтавської області з класичного пауерліфтингу. Присід 130кг, жим 62.5кг, тяга 145кг.

Золота медаль у категорії і золота медаль у абсолютній першості.

 Наймолодший спортсмен змагань - Волошин Олександр у категорії до 53кг змагався з чотирма спортсменами і з результатом – присід 105, жим лежачи 60кг, тяга 132.5кг виборов перше місце і золоту медаль.

Завершував день змагань Стрюк Роман у категорії до 74кг. Присід пішов з результатом 160кг, пожати вдалось 80 кг, а от тягу вдалось виконати лише 150кг, дискомфорт у спині не дозволив показати кращий результат. З досить гарним відривом у сумі спортсмен посів перше місце, здобувши золоту медаль у категорії та срібну медаль у абсолютному заліку серед юнаків. Перший день завершено з результатом 5 золотих і одна срібна медаль.

На другий день змагались юніори і чоловіки.

Сагань Михайло, категорія до 74 кг у першій вправі вийшов уперед присів 190кг, пожати вдалось 115кг. Тяга сумо, друга спроба принесла у скарбничку пауерліфтерського залу іще одного КМСУ і третя спроба принесла срібну медаль. Тяга 200кг і як результат - друге місце на п’єдесталі.

Вітаємо спортсменів з вдалим виступом!

Вітаємо наших пауерліфтингістів!