Новини селищної ради

Успіхів нашим спортсменам!

З 2 по 4 березня на базі Полтавської ДЮСШ №2 відбувся XXVII меморіал памʼяті Андрія Кузнецова (заслуженого майстра спорту, учень Полтавської СДЮСШОР №2) з волейболу серед юнаків 2007-2008 та 2010-2011 рр. н., в якому взяли участь юні дарування Новосанжарської ДЮСШ.

Цей турнір має давні традиції і є невід’ємною частиною спортивної спільноти Полтавщини. Андрій Кузнецов досягнув значних успіхів у волейболі. Він срібний призер Олімпійських ігор в Сеулі 1988 року та учасник Олімпійських ігор у Барселоні 1992 року, чемпіон Європи та світу, володар кубку світу, кращий волейболіст Європи 1992 року, гравець збірної світу 1991р., 1993р., 5-разовий володар Європейської Ліги чемпіонів, 3-разовий володар Суперкубку Європи.

Життя спортсмена трагічно обірвалося 30 грудня 1994 року в автомобільній катастрофі. Та все ж Андрій Кузнецов залишив яскравий слід в історії світового волейболу.

Щодо самих змагань, то наші спортсмени, перемігши волейболістів з Лубен, Миргорода, Решетилівки, «Максімус» Полтава та поступившись одноліткам з СДЮСШОР №2, посіли почесне 2 місце. Вони були відзначені спортивними грамотами управління молоді та спорту Полтавської обласної військової адміністрації та сувенірами від спонсорів. Велика вдячність за організацію участі спортсменів у змаганнях тренеру Олександру Дерев’янку та Володимиру Жаботинському.

У суботу, 4 березня, в спортивних залах Новосанжарського ліцею відбулися зональні змагання Чемпіонату облради «Колос» з волейболу серед жіночих команд. Приємно відзначити, що наші спортсменки, здобувши всі перемоги, з 1 місця вийшли до фіналу, який відбудеться 11 березня в місті Миргород.

Бажаємо нашим дівчатам гідно виступити на даних змаганнях.

Успіхів нашим спортсменам!

Благодійна допомога закладам освіти

Найдорожчий скарб у кожного народу – його діти. І особливо цей лейтмотив стає важливим в час воєнних випробувань.      Громадською організацією Lions Clubs International MD 103 France в дитячі садки та школи Новосанжарської громади були передані генератори в кількості 24 штуки, що дозволить забезпечити безперебійний навчальний процес в закладах під час планових та аварійних відключень електроенергії.

З Києва генератори забрали нещодавно придбаним селищною радою автомобілем, який потім став у пригоді для доставки генераторів до шкіл та дитсадків.

     Ця спільна акція громадської організації Lions Clubs International, Новосанжарської селищної ради та Інклюзивно-ресурсного центру – свідчення небайдужого ставлення до проблем освіти і розуміння непересічної важливості виховання у наш такий непростий час.

Благодійна допомога закладам освіти

Внесок платників податків Полтавщини до державного бюджету склав понад 4 мільярда гривень

За січень-лютий 2023 року від суб’єктів господарювання Полтавського регіону до державного бюджету мобілізовано платежів в сумі 4 млрд 787,0 млн гривень.

Зокрема, за два місяці поточного року зібрано платежів до загального фонду державного бюджету – 4 млрд 779,2 млн грн та до спеціального фонду державного бюджету – 7,8 млн гривень.

Начальник Головного управління ДПС у Полтавській області Андрій Якименко дякує відповідальним громадянам і представникам бізнесу за сплату податків та відзначає позитивну динаміку надходжень.

Вкотре нагадуємо, що актуальні інформаційні матеріали, в тому числі рахунки для сплати платежів, анонси, роз’яснення та коментарі фахівців розміщені на основних інфоресурсах: офіційному вебпорталі Державної податкової служби України https://tax.gov.ua/; субсайту  ГУ ДПС у Полтавській області вебпорталу ДПС  https://poltava.tax.gov.ua/.

Головне управління ДПС у Полтавській області

Внесок платників податків Полтавщини до державного бюджету  склав понад 4 мільярда гривень

Онлайн-Аукціон

Проведення онлайн-аукціону з приватизації виробничого будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами

Онлайн-Аукціон

На часі весняні роботи

Вступивши в свої календарні права, березень приніс нові турботи дбайливим господарям. Зараз на часі – обрізка дерев, якою займаються працівники відділу з благоустрою Новосанжарської селищної ради.Сьогодні благоустрійці впорядковували дерева в парку Матері.Приємно бачити злагоджену роботу дружного колективу, де кожен на своєму місці. Дякуємо вам за те, що робите наше селище кращим!

На часі весняні роботи