Новини селищної ради

Зміна тарифу

До уваги абонентам КП "Господар" Новосанжарської селищної ради

Зміна тарифу

До відома населення!

В Україні поновлено програму «Рука допомоги» - кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи.

До відома населення!

До уваги населення!

З приходом весни населення сільської місцевості зазвичай активізується. Наводить порядок на подвір’ї та навколо нього, згрібає суху рослинність, спалюючи її. Це часто призводить до пожеж та завданню шкоди навколишньому середовищу.

У зв’язку з цим звертаємо увагу жителів Новосанжарської громади!

За спалювання сухої трави та листя передбачений штраф від 3060 до 6120 грн для громадян, від 15300 грн до 21420 Грн для посадових осіб.

За ті самі дії, вчинені в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, доведеться заплатити від 6120 до 12 240 гривень. З березня 2022 року ВР внесла зміни до ККУ, посиливши відповідальність за злочини проти основ національної безпеки в умовах воєнного стану. Зокрема це стосується паліїв сухої трави. Відповідальність за злочини, передбачені ст.ИЗ “Диверсія”, караються від 15 років до довічного ув'язнення.

До уваги населення!

Герої не вмирають!

Сьогодні наша громада знову схилила свої голови у глибокій скорботі… Велике горе об’єднало всіх людей, які зібралися в центрі селища, щоб провести в останній путь свого земляка, військовослужбовця Збройних Сил України, командира відділення зенітно-ракетного взводу, молодшого сержанта ВУСИКА Володимира Валерійовича.Герой, воїн, захисник, відважний син своєї Батьківщини. Він був справжнім її патріотом і, нероздумуючи змінив своє життя зі звичного, мирного на тривожне військове. Брав участь в АТО на території Луганської та Донецької областей, а з моменту повномасштабного вторгнення став учасником добровольчого формування територіальної громади. Згодом Володимир долучившись до лав Збройних Сил України, воював за кожен метр рідної землі.Позитивним, добрим, щирим і чуйним – таким він був. А ще – відважним і цілеспрямованим. Мав загострене почуття справедливості, умів згуртовувати навколо себе однодумців, користувався заслуженим авторитетом. Для друзів він був підтримкою, для рідних – опорою. Ті, хто знав Володимира може з впевненістю, сказати, що з ним було легко та приємно спілкуватися. Він завжди був готовий підтримати та домогти в складних ситуаціях, а з власними проблемами старався справлятися самостійно. Нам надзвичайно буде його не вистачати. Немає слів, аби втішити згорьованих матір – Таїсію Іванівну, дружину – Наталію Петрівну, дітей – Катерину, Дмитра, Дениса.Важко, гірко і боляче проводжати в останню дорогу найкращих. Та, завдяки нашим героям таким, яким був ВУСИК Володимир Валерійович, Україна вистоїть і обов’язково виборе свою волю, свою Перемогу.Багатьох захисників забрала війна. Вони продовжують жити в наших серцях! Продовжують боротися з ворогом! Бо Герої не вмирають!

Герої не вмирають!

Разом переможемо!

Наслідком благодійного мистецького заходу «Разом до перемоги заради майбутнього, який відбувся сьогодні у селищі, були не лише зібрані кошти на автомобіль для ЗСУ у сумі 35 тисяч гривень, а й подарований глядачам цілий вир емоцій: печалі від подій, що переживає Україна й українці, болю від непоправних втрат наших захисників, надії і, врешті, впевненості в перемогу. Інакше і бути не може, адже маємо такі сили, такий потенціал, такі таланти.

Тож, щиро дякуємо за участь і подарований настрій кращим колективам громади: зразковому дитячому естрадно-танцювальному колективу «Дивосвіт», керівник Олена Борт, зразковому дитячому естрадно-танцювальному колективу «Веселка», художній керівник Наталія Рябуха, хореограф Артем Мороховець, танцювальній школі з брейк-дансу «DIAMAKS», керівники Максим та Діана Писаренки, дуету «Зояна» Малокобелячківського СБК, вокальному ансамблю «Калина» Лелюхівського СБК, Ілоні Головко і Тетяні Герман Руденківського ЦКД, жіночому тріо у складі Юлії Яценко, Ірини Кривень та Інни Синягівської, солістам Денису  Петренку, Софії Дзеркалій, Риммі Левадній, Євангеліні Гордієнко, Людмилі Олефір та директору селищного культурно-мистецького центру «Нові Санжари» Маргариті Нагорняк.

Перед концертом працював благодійний ямарок за участю клубних та бібліотечних працівників громади, учнів та вчителів Новосанжарського ліцею, дитячої музичної школи, волонтерки Наталії Кольби, Віки Матвієнко та Ольги Отливанної.

Щира вдячність вам, шанові, за небайдужість та активну громадянську позицію.

Разом переможемо!

Міграційна служба Полтавщини: що таке довідка з Єдиного державного демографічного реєстру і як її отримати

Згідно законодавства кожна особа, персональні дані якої внесені до Єдиного державного демографічного реєстру (ЄДДР), має право на безоплатне отримання довідки про внесення інформації до Реєстру та видані документи.

Форма довідки затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 18.10.2017 №784 та видається особі за її заявою, в якій зазначається прізвище, ім'я та по батькові особи, унікальний номер запису в Реєстрі, реквізити документа.

Довідка про внесення інформації до Реєстру та видані документи складається у формі витягу з Реєстру та видається протягом трьох робочих днів з дня подання заяви.

Для отримання вищезазначеної довідки громадянин може звернутися із відповідною заявою НЕЗАЛЕЖНО від реєстрації місця проживання до УДМС у Полтавській області або його територіальних підрозділів.

Важливо. Особа або її законний представник під час подання заяви про видачу довідки у паперовій формі ОСОБИСТО пред’являє посадовій особі міграційної служби паспортний документ.

УДМС України в Полтавській області

Міграційна служба Полтавщини: що таке довідка з Єдиного державного демографічного реєстру і як її отримати