Новини селищної ради

Вічна пам‘ять і слава Герою!

Сьогодні минає 8 років від трагічного дня, коли наш земляк, мужній воїн і патріот МОКЛЯК Олександр Сергійович віддав своє молоде життя за Україну, за її майбутнє, за майбутнє кожного з нас. Щирі співчуття рідним і близьким нашого захисника!Вічна пам‘ять і слава Герою!

Вічна пам‘ять і слава Герою!

Щодо змін у формі податкової декларації про майновий стан і доходи

З 01 січня 2023 року введена в дію нова форма податкової декларації, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 17.05.2022 № 143 «Про внесення змін до форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи», зареєстрованого в Мін'юсті України 03.06.2022 за          № 593/37929.

Нова форма податкової декларації доповнена двома додатками:

Щодо змін у формі податкової декларації про майновий стан і доходи

Податківці Полтавщини у 2023 році продовжують протидіяти легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом

За інформацією Головного управління ДПС у Полтавській області протягом січня 2023 року відділом запобігання фінансовим операціям, пов’язаним                     з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом було виявлено                        15 повідомлень, про фінансові операції, що можуть бути пов'язані з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму. Виявлення та опрацювання підозрілих фінансових операцій – важливий інструмент, який задіяний в організації роботи щодо виявлення фактів одержання та відмивання злочинних доходів.

Податківці Полтавщини у 2023 році продовжують протидіяти  легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом

До уваги платників податків: податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2022 рік необхідно подавати за новою формою!

Відповідно до п.п. 49.18.4 п. 49.18 ст. 49 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ), податкова декларація про майновий стан і доходи подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб, у тому числі самозайнятих осіб – до 1 травня року, що настає за звітним, крім випадків, передбачених розд. IV ПКУ.

До уваги платників податків:  податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2022 рік необхідно подавати за новою формою!

Запитували? Відповідаємо! Чи включаються до складу податкової знижки платника ПДФО суми коштів або вартість майна, перерахованих (переданих) платником

Відповідно до п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати та/або у вигляді дивідендів,                  у випадках, визначених ПКУ.

Запитували? Відповідаємо! Чи включаються до складу податкової знижки платника ПДФО суми коштів або вартість майна, перерахованих (переданих) платником