Новини селищної ради

Запитували? Відповідаємо! Яку адресу необхідно зазначати у податковій декларації про майновий стан і доходи, у разі, якщо відбулось перейменування на

Згідно з п. 49.1 ст. 49 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) податкова декларація подається за звітний період в установлені ПКУ строки контролюючому органу, в якому перебуває на обліку платник податків.

Запитували? Відповідаємо!  Яку адресу необхідно зазначати у податковій декларації про майновий стан і доходи, у разі, якщо відбулось перейменування на

Запитували? Відповідаємо! За якою податковою адресою фізична особа повинна подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи, якщо на моме

Згідно з ст. 67 Конституції України від 28 червня 1996 року № 254к/96-ВР кожен громадянин зобов’язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом. Усі громадяни щорічно подають до податкових інспекцій за місцем проживання декларації про свій майновий стан і доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.

Запитували? Відповідаємо!  За якою податковою адресою фізична особа повинна подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи, якщо на моме

Впродовж 2022 року платниками Полтавщини сплачено майже 48 млрд гривень до державного бюджету

Протягом 2022 року від суб’єктів господарювання Полтавщини до державного бюджету мобілізовано платежів в сумі 47 млрд 918,8 млн гривень.

Зокрема, за січень-грудень поточного року зібрано платежі платників до загального фонду державного бюджету – 47 млрд 900,2 млн грн та до спеціального фонду державного бюджету – 18,6 млн гривень.

Впродовж 2022 року платниками Полтавщини  сплачено  майже 48 млрд гривень до державного бюджету

Зміни до порядку ведення військового обліку

На останньому засіданні Кабінету Міністрів України у 2022 році прийнято постанову № 1487 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів».

Новим порядком передбачено ведення державними органами, підприємствами, установами та організаціями військового обліку призовників, військовозобовʼязаних та резервістів за списками персонального обліку.

Тепер взяттю на військовий облік підлягають призовники у віці від 16 (у рік досягнення 17-річного віку) до 27 років.

Зміни до порядку ведення військового обліку