Новини селищної ради

Герої не вмирають!

29 січня Новосанжарська громада попрощалася зі своїм земляком, воїном-захисником, жителем села Кунцеве – ЯНКОМ Миколою Васильовичем. Він був гранатометником стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону військової частини А 1815. Загинув внаслідок мінометного обстрілу ВП «Бетон» біля населеного пункту Нескучне Волноваського району що на Донеччині.Важко, гірко і боляче проводжати в останню дорогу найкращих. Та, завдяки нашим героям таким, яким був ЯНКО Микола Васильович, Україна вистоїть і обов’язково виборе свою волю, свою Перемогу.Багатьох захисників забрала війна. Вони продовжують жити в наших серцях! Продовжують боротися з ворогом! Бо Герої не вмирають!

Герої не вмирають!

Шановні жителі Новосанжарської громади!

Завтра, 29 січня, о 12.00 в центрі селища Нові Санжари відбудеться церемонія прощання із вірним сином України, воїном-захисником, який поліг за незалежність України, нашим земляком, жителем села Кунцеве – ЯНКОМ Миколою Васильовичем.

Після панахиди, яка відбудеться о 13.00 у с.Кунцеве ГЕРОЙ в останнє побуває у власному домі по вулиці Полтавська, 13. Поховають ЯНКА  Миколу Васильовича на місцевому кладовищі.

Просимо всіх жителів громади віддати належну шану та гідно провести в останню дорогу нашого Захисника, який поклав своє життя за свободу і незалежність України!

Поховання Героя відбудеться на кладовищі села Кунцеве.

Схилімо голови в скорботі...

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ!

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Шановні жителі Новосанжарської громади!

СТРАХОВИЙ СТАЖ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Через воєнні дії в країні наша економіка зазнала суттєвих змін. З метою зменшення фінансового навантаження на бізнес до Закону України «Про  збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» були внесені зміни.

СТРАХОВИЙ СТАЖ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Шановні жителі Новосанжарської громади!

З глибоким сумом повідомляємо, що 22 січня 2023 року, під час виконання  бойового завдання внаслідок мінометного обстрілу ВП «Бетон» біля населеного пункту Нескучне Волноваського району Донецької області загинув захисник України, гранатометник стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону військової частини А 1815, рядовий, житель села Кунцеве – ЯНКО Микола Васильович. 

Микола Васильович віддав своє життя за Україну, за її майбутнє, за майбутнє  усіх нас. Щирі співчуття рідним і близьким нашого захисника!

Вічна пам‘ять і слава Герою!

Про час і день проведення церемоніального прощання буде повідомлено додатково.

Шановні жителі Новосанжарської громади!

Запитували? Відповідаємо! Чи зобов’язана фізична особа, яка отримала нецільову благодійну, у т.ч. матеріальну допомогу, від резидентів – фізичної особ

Порядок подання фізичними особами – платниками податку на доходи фізичних осіб (далі – платник податку) податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) встановлений ст. 179 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року               № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ), згідно з п. 179.1 якої платник податку зобов’язаний подавати Декларацію відповідно до ПКУ.

Водночас, п. 179.2 ст. 179 ПКУ визначені випадки, в яких обов’язок платника податку щодо подання Декларації вважається виконаним і Декларація не подається, якщо, зокрема, такий платник податку отримував доходи: від податкових агентів, які згідно з розд. IV ПКУ не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу; виключно від податкових агентів незалежно від виду та розміру нарахованого (виплаченого, наданого) доходу, крім випадків, прямо передбачених розд. IV ПКУ.

Запитували? Відповідаємо! Чи зобов’язана фізична особа, яка отримала нецільову благодійну, у т.ч. матеріальну допомогу, від резидентів – фізичної особ