Новини селищної ради

Нове обладнання для дистанційної освіти

Нещодавно всі заклади загальної середньої освіти Новосанжарської громади отримали  комп’ютерне обладнання (33 хромбуки) в рамках співпраці Міністерства освіти і науки України та Міністерства цифрової трансформації України з партнерами з розвитку – команією Google та ЮНЕСКО. Хромбуки будуть використовуватись педагогічними працівниками для забезпечення безперебійності освітнього процесу.

Нове обладнання для дистанційної освіти

Проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

В листопаді – грудні 2022 року на базі Новосанжарського ліцею проведено ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з 15 навчальних предметів, в якому взяли участь 189 учнів закладів загальної середньої освіти громади.

Учасники олімпіад здобули 26 дипломів І ступеня, 32 дипломи ІІ ступеня,  31 диплом ІІІ ступеня. Переможці ІІ етапу будуть представляти Новосанжарську громаду на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських  олімпіад з навчальних предметів

Волейбольний турнір пам’яті Олександра Григоровича Рябухи

У суботу, 21 січня, у спортивних залах Новосанжарського ліцею відбувся турнір з волейболу серед чоловіків, присвячений пам’яті Олександра Григоровича Рябухи, організатора та капітана команди «Кооператор» Новосанжарського районного споживчого товариства, яка ще в далекі 80-ті неодноразово була чемпіоном Новосанжарського району, володарем кубка району, переможцем турнірів, присвячених пам’яті Івана Гавриша, Анатолія Герченка, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, виводу військ з Афганістану.     Учасників  змагань привітав син, Олександр Рябуха, який побажав всім мирного неба, перемоги, добра, здоров’я, нових спортивних досягнень та подарував тренеру ДЮСШ з волейболу, Олександру Дерев’янку, волейбольний м’яч. Присутні вшанували пам’ять Олександра Григоровича хвилиною мовчання. 

У змаганнях взяли участь 6 команд з Нових Санжар та Полтави, поділені, згідно жеребкування, на 2 групи, в яких спортсмени змагалися по коловій системі.

Ігри були дуже цікаві і напружені, та все ж до фінальної стадії змагань вийшли більш досвідчені. У грі за І місце команда Полтава-1 перемогла «Студентів» з Нових Санжар з рахунком 2:0, а за 3 місце – команда Педуніверситету з Полтави була сильнішою за «Фенікс» також з міста Полтави. Переможці та призери були відзначені грамотами Новосанжарської громади, а команда Полтава-1 ще й спортивним кубком. Велика вдячність за організацію спортивного свята Олександру та Андрію Рябухам, директору Новосанжарського ліцею Миколі Решетилу, вчителю фізвиховання та тренеру ДЮСШ з волейболу Олександру Дерев’янку.

Волейбольний турнір пам’яті Олександра Григоровича Рябухи

Вітання новосанжарським дзюдоїстам!

В суботу, 21-го січня, у Горішніх Плавнях відбувся чемпіонат області з дзюдо.

На змагання приїхали понад 100 учасників з Лохвиці, Кременчука, Світловодська, Полтави, Великих Сорочинців. Наші спортсмени досить вдало виступили і привезли призові місця.

Хоменко Олександр – 1 місце у категорії до 81кг

Сущенко Ілля – 2 місце у категорії до 46кг

Шишка Матвій – 3 місце у категорії до 81кг

Каленський Антон вперше виступав і одразу ж у дуже чисельній категорії - 15 учасників, у призові місця пройти не вдалось.

Вітаємо команду дзюдоїстів, тренера-викладача Середу М.М., вдалих їм змагань у 2023році!

Вітання новосанжарським дзюдоїстам!

Запитували? Відповідаємо! Чи необхідно подавати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи фізичній особі, яка у звітному (под

Оподаткування доходів фізичних осіб регламентується розд. IV Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ), згідно з п.п. 164.2.4 п. 164.2 ст. 164 якого до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається частина доходів від операцій з майном, розмір якої визначається згідно з положеннями ст.ст. 172 – 173 ПКУ.

Порядок оподаткування операцій з продажу або обміну об’єктів рухомого майна визначено ст. 173 ПКУ, відповідно до абзацу першого п. 173.1 якої дохід платника податку від продажу (обміну) об’єкта рухомого майна протягом звітного податкового року оподатковується за ставкою 5 відс., визначеною в п. 167.2 ст. 167 ПКУ.

Запитували? Відповідаємо! Чи необхідно подавати річну податкову декларацію про майновий стан              і доходи фізичній особі, яка у звітному (под

Запитували? Відповідаємо! Чи зобов’язана фізична особа відображати їх у одноразовій (спеціальній) добровільній декларації кошти, які розміщенні такою

Відповідно до п. 1 підрозділу 94 розділу ХХ Податкового кодексу України (далі – Кодекс) одноразове (спеціальне) добровільне декларування – це особливий порядок добровільного декларування фізичною особою, визначеною п. 3 підрозділу 94 розділу ХХ Кодексу, належних їй активів, розміщених на території України та/або за її межами, якщо такі активи фізичної особи були одержані (набуті) такою фізичною особою за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори відповідно до вимог законодавства з питань оподаткування та/або міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, та/або які не були задекларовані в порушення податкового та валютного законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, протягом будь-якого з податкових періодів, що мали місце до 1 січня 2021 року.

Запитували? Відповідаємо!  Чи зобов’язана фізична особа відображати їх у одноразовій (спеціальній) добровільній декларації кошти, які розміщенні такою