Новини селищної ради

Запитували? Відповідаємо! Чи зобов’язана фізична особа надавати до контролюючого органу одноразову (спеціальну) добровільну декларацію з нульовими зн

Відповідно до п.п. 7.2 п. 7 підрозділу 94 розділу ХХ Податкового кодексу України (далі – Кодекс) для об'єктів декларування, визначених підпунктами «б» - «е» п. 4 підрозділу 94 розділу ХХ Кодексу, база для нарахування збору                    з одноразового (спеціального) добровільного декларування визначається, зокрема, але не виключно, як:

Запитували? Відповідаємо!  Чи зобов’язана фізична особа надавати до контролюючого органу одноразову (спеціальну) добровільну декларацію з нульовими зн

За 2022 рік від платників Полтавщини надійшло понад 297 млн гривень податку на майно з фізичних осіб

В Головному управлінні ДПС у Полтавській області повідомили, що станом на початок січня 2023 року на податковому обліку ГУ ДПС Полтавщини перебувають 384133 платника податку на майно з фізичних осіб, в тому числі: 350274 платника плати на землю з фізичних осіб, 33823 платників по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з фізичних осіб та 36 платників транспортного податку з фізичних осіб.

Згідно із вимогами Податкового кодексу України, фізичні особи сплачують податок на підставі податкового повідомлення-рішення відповідно до встановленої форми, в якому зазначається сума податку, котре орган ДПС надсилає громадянину.

Податок сплачується фізичними особами впродовж 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення. За дванадцять місяців 2022 року до місцевих бюджетів Полтавської області забезпечено надходження в сумі 297,7 млн гривень податку на майно з фізичних осіб.

Дякуємо платникам за фінансову підтримку держави.

В Головному управлінні ДПС в області підкреслили, що постійно перебувають на зворотньому зв’язку з платниками, використовуючи такі можливості, як: гарячi лінії та комунікаційну податкову платформу,  субсайт Головного управління ДПС    у Полтавській області вебпорталу ДПС, офіційну сторінку ГУ ДПС в області             у соціальній мережі Facebook, а також YouTube канал Головного управління ДПС     у Полтавської області.

Головне управління ДПС у Полтавській області

За 2022 рік від платників Полтавщини надійшло  понад 297 млн гривень податку на майно з фізичних осіб

Запрошуємо студентів та абітурієнтів Новосанжарської громади взяти участь у соціальній програмі Scholarship.

Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. 

Наразі відкрито 3 номінації: 

18 000 грн. - https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ (запитання та роботи надсилати на пошту: lily@scholarship.events)

25 000 грн. - https://safetradebinaryoptions.com/ua/scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@safetradebinaryoptions.com)

22 000 грн. - https://booyya.com/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: hello@greenforest.com.ua)

Участь повністю безкоштовна. 

Запрошуємо студентів та абітурієнтів Новосанжарської громади взяти участь у соціальній програмі Scholarship.

Запитували? Відповідаємо! У яких випадках фізична особа звільняється від обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи?

Згідно з п. 179.4 ст. 179 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року                  № 2755-VI із змінами і доповненнями (далі – ПКУ) платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) в таких випадках:

а) незалежно від виду та суми отриманих доходів платниками податку, які:

     є малолітніми/неповнолітніми або недієздатними особами і при цьому перебувають на повному утриманні інших осіб (у тому числі батьків) та/або держави станом на кінець звітного податкового року;

     перебувають під арештом або є затриманими чи засудженими до позбавлення волі, перебувають у полоні або ув’язненні на території інших держав станом на кінець граничного строку подання декларації;

     перебувають у розшуку станом на кінець звітного податкового року;
     перебувають на строковій військовій службі станом на кінець звітного податкового року;
б) в інших випадках, визначених розд. IV ПКУ.

             Відповідно до п. 179.2 ст. 179 ПКУ обов’язок платника податку щодо подання Декларації вважається виконаним і Декларація не подається, якщо такий платник податку отримував доходи:

- від податкових агентів, які згідно з розд. IV ПКУ не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу;

- виключно від податкових агентів незалежно від виду та розміру нарахованого (виплаченого, наданого) доходу, крім випадків, прямо передбачених розд. IV ПКУ;
- від операцій продажу (обміну) майна, дарування, дохід від яких відповідно до розд. IV ПКУ не оподатковується, оподатковується за нульовою ставкою та/або з яких при нотаріальному -  посвідченні договорів, за якими був сплачений податок відповідно до розд. IV ПКУ;
- у вигляді об’єктів спадщини, які відповідно до розд. IV ПКУ оподатковуються за нульовою ставкою податку та/або з яких сплачено податок відповідно до п. 174.3 ст. 174 ПКУ.

Головне управління ДПС у Полтавській області

Запитували? Відповідаємо!  У яких випадках фізична особа звільняється від обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи?

До уваги представників місцевого бізнесу!

У рамках реалізації заходів „Програми сприяння залученню інвестицій, формуванню позитивного іміджу та розвитку міжнародного економічного співробітництва Полтавської області на 2021-2023 роки”, з метою сприяння розвитку експортного потенціалу області Полтавською обласною військовою адміністрацією розпочато роботу щодо оновлення „Каталогу продукції експортерів Полтавщини” (далі - Каталог) українською та англійською мовами (попередня версія Каталогу розміщена на офіційному сайті обласної військової адміністрації за посиланням: https://cutt.lv/ohOI сСР)

Щороку Каталог отримує широку промоцію шляхом поширення як через закордонні дипломатичні установи України, так і дипломатичні представництва іноземних країн в Україні, та розповсюдження під час проведення заходів міжнародного характеру.

Просимо сприяти проведенню зазначеного заходу та розповсюдити інформацію про підготовку оновленої версії Каталогу серед потенційно зацікавлених представників місцевого бізнесу, які вже експортують власну продукцію на закордонні ринки або планують розпочати експортну діяльність.

. Зокрема, для розміщення інформації на сторінках Каталогу запрошуємо зацікавлені підприємства до 17.02.2023 надсилати заповнені анкети щодо опису експортної продукції (форма анкети додається), або підтвердити актуальність раніше наданої інформації, до Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської обласної військової адміністрації на e-mail: clleri t/adm-pl.go\ .на (контактні телефони: 0532 60 93 41,0532 56 16 95).

До уваги представників місцевого бізнесу!

Запрошуємо мешканців Новосанжарської громади, зокрема ВПО, на навчання «Мінно-вибухові пристрої, правила безпеки та принцип дії. Порядок дій під час о

24 січня 2023 о 10 год.

смт Нові Санжари в приміщенні Новосанжарського ліцею за адресою:

смт Нові Санжари, вул. Центральна, буд. 41.

с. Лелюхівка в приміщенні Лелюхівської гімназії (актова зала) за адресою :                      с. Лелюхівка вул. Жовтнева, буд. 27.

25 січня 2023 о 10 год

с. Зачепилівка в приміщенні Зачепилівської гімназії імені Бориса Олійника за адресою: с. Зачепилівка, вул. Шкільна, буд. 4.

с. Руденківка в приміщенні адмінбудівлі колишньої сільської ради за адресою:

с. Руденківка, вул. Центральна, буд. 13 а

Проєкт «Захист цивільного населення Новосанжарської громади» виконує Полтавська філія Суспільної служби України за фінансової підтримки уряду Канади в рамках проєкту «Зменшення шкоди цивільному населенню в Україні шляхом посилення захисту на рівні громад та ефективного цивільно-військового співробітництва»

Запрошуємо мешканців Новосанжарської громади, зокрема ВПО, на навчання «Мінно-вибухові пристрої, правила безпеки та принцип дії. Порядок дій під час о

Шановна Новосанжарська громадо, дорогі друзі!

19 січня ми відзначаємо одне із найвеличніших релігійних свят – Хрещення Господнє або Водохреща, яке завершує цикл новорічно-різдвяних свят!

З давніх-давен це свято для українського народу було джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в перемогу добра і сподівань на краще майбутнє.

Сьогодні, в умовах тяжкої й кровопролитної війни, коли відбуваються  страшні злочини проти людства, віра в перемогу добра над злом, світла над темрявою і непохитна віра в нашу спільну перемогу, як ніколи, необхідні кожному з нас.

Лихоліття війни нас ще більше згуртували і у святковий день Водохреща ми  наповнюємось світлою радістю, прагненням до єдності та бажанням підтримати один одного.

Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до своєї родини, до рідного Новосанжарського краю, до всієї України!

Зичу усім жителям громади міцного здоров’я, довголіття, миру й добробуту в родинах, щасливого і радісного буття!

Нехай священна Йорданська вода захистить наших захисників, додасть усім здоров'я, очистить душі від тривог і негараздів. Хай помисли кожного з нас будуть світлими, а вчинки – благородними!

 З повагою, селищний голова – Геннадій СУПРУН  

Шановна Новосанжарська громадо, дорогі друзі!