До уваги жителів Новосанжарської громади!

19 січня об 11-й год., в день Хрещення Господнього, на центральному пляжі настоятель Православної церкви України Преображення Господнього ієрей  Володимир Михайлович Василик проведе освячення Хрещенської води.

До уваги жителів Новосанжарської громади!

Вічна пам‘ять і слава Герою!

Сьогодні минає 5 років від трагічного дня, коли наш земляк, мужній воїн і патріот ІВАНОВ Сергій Олексійович віддав своє молоде життя за Україну, за її майбутнє, за майбутнє кожного з нас. Щирі співчуття рідним і близьким нашого захисника!

Вічна пам‘ять і слава Герою!

Запитували? Відповідаємо! Як фізичними особами-підприємцями – платниками єдиного податку четвертої групи визначається загальне мінімальне податкове з

Відповідно до п.п. 14.1.114 прим. 2 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від              02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) мінімальне податкове зобов’язання – мінімальна величина податкового зобов’язання із сплати податків, зборів, платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, пов’язаних з виробництвом та реалізацією власної сільськогосподарської продукції та/або             з власністю та/або користуванням (орендою, суборендою, емфітевзисом, постійним користуванням) земельними ділянками, віднесеними до сільськогосподарських угідь, розрахована відповідно до ПКУ. Сума мінімальних податкових зобов’язань, визначених щодо кожної із земельних ділянок, право користування якими належить, зокрема, одній фізичній особі, у тому числі фізичній особі – підприємцю, є загальним мінімальним податковим зобов’язанням.

Мінімальне податкове зобов’язання щодо земельної ділянки, нормативна грошова оцінка якої проведена, та мінімальне податкове зобов’язання щодо земельної ділянки, нормативна грошова оцінка якої не проведена, обчислюється за формулами наведеними            у ст. 38 прим. 1 «Визначення мінімального податкового зобов’язання» ПКУ.

Запитували? Відповідаємо!  Як фізичними особами-підприємцями – платниками єдиного податку четвертої групи визначається загальне мінімальне податкове з

Щодо окремих питань анулювання платників податку на додану вартість

Порядок ведення Реєстру платників ПДВ визначається Податковим кодексом України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) та Положенням про реєстрацію платників податку на додану вартість, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 14.11.2014 № 1130 (із змінами та доповненнями, далі – Положення № 1130).

Відповідно до п. 184.1 ст. 184 ПКУ реєстрація діє до дати анулювання реєстрації платника податку, яка проводиться шляхом виключення з реєстру платників податку.

Анулювання реєстрації здійснюється шляхом виключення платника з Реєстру ПДВ.

Щодо окремих питань анулювання  платників податку на додану вартість

На підтримку українського війська у 2022 році полтавці спрямували понад 928 млн гривень

За інформацією Головного управління ДПС у Полтавській області,                    у порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження військового збору зросли на суму 127 млн грн, або на 15,8 відсотків.

На підтримку українського війська у 2022 році  полтавці спрямували понад 928 млн гривень