Внесено зміни до форми Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної вл

Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє, що наказом  Міністерства фінансів України від 18.02.2022 № 83 «Про внесення змін до форми Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності)» зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 07 березня 2022 року за                  № 303/37639 (далі – наказ № 83), затверджено нову редакцію податкової декларації з плати за землю (далі – Декларація).

Запрошуємо мешканців Новосанжарської громади, зокрема ВПО, на навчання «Медіабезпека, кібергігієна для громадян»

17 січня 2023 о 10 год.

смт Нові Санжари в приміщенні Новосанжарської селищної ради (мала зала) за адресою: смт Нові Санжари, вул. Центральна, буд. 23.

с. Лелюхівка в приміщенні Лелюхівської гімназії (актова зала) за адресою :                      с. Лелюхівка вул. Жовтнева, буд. 27.

18 січня 2023 о 10 год.

с. Зачепилівка в приміщенні Зачепилівської гімназії імені Бориса Олійника за адресою: с. Зачепилівка, вул. Шкільна, буд. 4.

с. Руденківка в приміщенні адмінбудівлі сільської ради за адресою:

с. Руденківка, вул. Центральна, буд. 13 а

Запрошуємо мешканців Новосанжарської громади, зокрема ВПО, на навчання «Мінно-вибухові пристрої, правила безпеки та принцип дії. Порядок дій під час обстрілів, безпечні укриття»:

24 січня 2023 о 10 год.

25 січня 2023 о 10 год

с. Руденківка в приміщенні

У Нових Санжарах з клієнтами пробації провели профілактичну бесіду щодо запобігання вчиненню адміністративних правопорушень

Проблема вчинення підобліковими пробації адміністративних правопорушення залишається доволі гострою, що заважає їм повною мірою позбавитись кримінального мислення та стати на шлях виправлення. Тому, 12 січня провідний інспектор Полтавського районного сектору № 6 філії Державної установи «Центр пробації» у Полтавській області Олена Ткаченко спільно з фахівцем Новосанжарського бюро правової допомоги Андрієм Чернухою провели профілактичну бесіду з клієнтами пробації, спрямовану на попередження скоєння адміністративних правопорушень.

До уваги сільськогосподарських товаровиробників, які мають на меті набути/підтвердити статус платників єдиного податку четвертої групи у 2023 році!

Відповідно до абзацу першого підпункту 4 пункту 291.4 статті 291 Податкового кодексу України (далі - Кодекс) сільськогосподарські товаровиробники - юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми, в яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків.

З 1 січня 2023 року змінені форми податкових декларацій з деяких податків

Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє, що з метою забезпечення виконання Указу Президента України від 29 квітня 2021 року №180/2021 введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 квітня 2021 року «Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації влади» та розроблено нові форми Податкових декларацій, а саме:

З 1 січня 2023 року змінені форми податкових декларацій з деяких податків