Податківцями Полтавщини за 2022 рік виявлено ймовірно легалізованих доходів, одержаних злочинним шляхом, на понад 4 млрд гривень

За інформацією Головного управління ДПС у Полтавській області з початку 2022 року відділом запобігання фінансовим операціям, пов’язаним з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДПС у Полтавській області було виявлено 78 фінансових операцій, що можуть бути пов'язані з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму. Виявлення та опрацювання підозрілих фінансових операцій – важливий інструмент, який задіяний в організації роботи щодо виявлення фактів одержання та відмивання злочинних доходів.

Податківцями Полтавщини за 2022 рік виявлено ймовірно  легалізованих доходів, одержаних злочинним шляхом,  на понад 4 млрд гривень

Інформує Державна служба зайнятості

За сприяння державної служби зайнятості Ви маєте можливість одноразово отримати ваучер для підтримання

конкурентоспроможності на ринку праці

Ваучер – це документ, що дає право за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття пройти перепідготовку, підвищити кваліфікацію за професіями та спеціальностями, а також підготовку на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні у закладах освіти чи у роботодавця.

Інформує Державна служба зайнятості

Цільова програма розвитку українського села «Власний дім»

ОБЛАСНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО

БУДІВНИЦТВА НА СЕЛІ

Виконує державну цільову програму розвитку українського села «Власний дім», надає пільгові кредити під 3% річних особам, що проживають у сільській місцевості.

Кредити надаються: для будівництва нового житла - до 400 тис. грн.; для реконструкції(добудови) - до 250 тис. грн.; для придбання житла - до 300 тис грн.; для спорудження інженерних мереж - до 100 тис. грн.; короткострокові кредити (в т.ч. пенсіонерам) для спорудження (реконструкції) інженерних мереж - до 15 тис. грн.

Цільова програма розвитку українського села «Власний дім»

Полтавщина: ID-картку можна оформити незалежно від місця реєстрації

Міграційна служба у Полтавській області нагадує, що ID-картку можна оформити НЕЗАЛЕЖНО від місця реєстрації.

Це означає, що кожен громадянин України може оформити ID-картку вперше або взамін старого паспорта зразка 1994 року у будь-якому територіальному підрозділі Міграційної служби Полтавщини НЕЗАЛЕЖНО від місця реєстрації.

Нагадаємо, послуга з оформлення ID-картки вперше при досягненні 14 років є БЕЗКОШТОВНОЮ.

До уваги, діти при досягненні 14 років можуть одночасно отримати паспорт і номер платника податків, витративши до 15 хвилин часу на заповнення заяви, пя послуга також є БЕЗКОШТОВНОЮ.

На сьогодні, попри складні умови воєнного стану адміністративні послуги доступні в усіх 28 підрозділах Міграційної служби Полтавщини. Тож оформити або відновити втрачені паспортні документи можна у будь-якому підрозділі служби НЕЗАЛЕЖНО від місця реєстрації. Крім того, надаємо комплексну послугу з одночасного оформлення ID-картки та закордонного паспорта.

З графіком роботи підрозділів можна ознайомитися на сайті ДМС України за посиланням https://dmsu.gov.ua/poltava

Відстежувати готовність паспорта можна через онлайн-сервіс Державної міграційної служби України "Перевірка стану оформлення документів" https://dmsu.gov.ua/scrvices/docstatc.html

Для зручності громадян в Управлінні працює телефон «гарячої лінії» (0532)608969, офіційна сторінка Міграційної служби Полтавської області у соціальній мережі Фейсбук https://wwvv.facebook.com/udmspl/, за якими можна отримати актуальні консультації.

Полтавщина: ID-картку можна оформити незалежно від місця реєстрації