Новини селищної ради

Шановні жителі Новосанжарської громади!

Відходить у минуле важкий для України й для кожного з нас 2022 рік.

Він був насичений подіями хорошими і поганими, серед яких найстрашніша – початок війни та всі страхіття, що пов’язані з нею. Разом з тим цей рік дав кожному з нас відчути себе часткою великої й непереможної української нації, згуртував, навчив кожного цінувати в житті головне: любов і справжню дружбу, рідних і близьких навколо себе, вселив непохитну віру в ЗСУ та в нашу спільну перемогу над окупантом.

Не дивлячись ні на що, рік, що відходить в історію збагатив нас новим професійним і життєвим досвідом, наділив оптимізмом і, однозначно, дав поштовх у світле майбутнє.

Щиро дякую нашим захисникам, які ні на крок не відступають і тримають оборону рідної держави, волонтерам, які підставляють плече підтримки нашим хлопцям, лікарям та медичному персоналу, які  борються за життя кожного воїна. Я дякую педагогам, учням та усім батькам, які в надзвичайно складних умовах продовжують опановувати знання.

Я щиро вдячний усім і кожному за наполегливу працю заради перемоги та створення комфорту і безпеки у нашій громаді.

На порозі – Новий 2023-й рік. Тож нехай він принесе найбажаніший для кожного з нас мир.

Від щирого серця вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Щастя вам і достатку, натхнення, мудрості й гідності! Хай новий рік додасть всім нам нових сил, принесе нові сподівання та можливості для їх реалізації! Хай непохитною буде наша віра в те, що разом ми подолаємо ворога й заживемо щасливо у вільній Україні!

З повагою, селищний голова – Геннадій СУПРУН

Шановні жителі Новосанжарської громади!

До відома населення!

27.12.2022 на засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 6 жовтня 2021 р. № 1040 і від 7 березня 2022 р. № 214” (далі - постанова).

Постановою продовжено виплату державних допомог на період дії воєнного стану та одного місяця після його припинення чи скасування.

До відома населення!

Змінено правила перетину кордону для осіб з обмеженими фізичними можливостями та тих, хто їх супроводжує

Постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2022 № 1044 «Про внесення змін до Правил перетинання державного кордону громадянами України», яка діє із 27.09.2022 року внесено зміни до правил перетину кордону, які в основному стосуються порядку пропуску через кордон осіб, які мають проблеми зі здоров'ям та тих, хто їх супроводжує.

Змінено правила перетину кордону для осіб з обмеженими фізичними можливостями та тих, хто їх супроводжує

Відновлено довоєнну систему оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення

19 жовтня 2022 року Верховна Рада України ухвалила Закон щодо внесення змін до деяких законодавчих актів щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства щодо охорони земель (реєстр. №7636).

Відновлено довоєнну систему оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення

Попит і пропозиція на ринку праці Полтавщини

Найбільше пропозицій роботи – у сільському господарстві і переробній промисловості

З початку року роботодавці надали Полтавській обласній службі зайнятості понад 20 тисяч вакансій

Протягом січня-листопада 2022 року роботодавці заявили до служби зайнятості 20,6 тисячі вільних робочих місць. 

Найбільше - у сільському господарстві, в переробній промисловості, торгівлі, на транспорті.  

Попит і пропозиція на ринку праці Полтавщини