Новини селищної ради

Єднаємось! Перемагаємо!

У нелегкий для нашої країни час дуже важливо підтримувати наших воїнів, які захищають Україну від російських окупантів, адже завдяки їм ми вільні.

Кожен з нас прагне бути корисним і допомагати Збройним Силам України, щоб бодай на крок наблизитись до Перемоги.

Не стоять осторонь і працівники закладів культури.

В суботу, 25 грудня, у Малокобелячківському СБК, директор Савченко Зоя Леонідівна, було проведено благодійний ярмарок і концерт на підтримку ЗСУ.

Завдяки старанням всіх, хто приймав участь у створенні і проведенні заходу, концерт пройшов неймовірно, на одному подиху, із відмінним результатом - зібрано 45 тисяч  гривень, які будуть передані нашим Захисникам!

Щиро дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення, за вкладені душу і старання, за зібрані кошти!

Наша увага і небайдужість загартовує наших ЗАХИСНИКІВ, дає їм силу і мужність.

Єднаємось! Перемагаємо!

Єднаємось! Перемагаємо!

З вірою в ПЕРЕМОГУ!

23 грудня у селищному Культурно Мистецькому центрі  "Нові Санжари" відбулася вистава для дітей "Новорічні пригоди кролика Крольдзеньбома", на якій зібрано кошти для підтримки наших ЗАХИСНИКІВ в розмірі 6475 грн.

Всі зібрані  кошти будуть передані волонтеру Наталії Кольбі.

Радіємо, що вдалося організувати і провести гарну, добру справу. Наші воїни зараз на фронті, а ми з вами повинні підтримувати їх в тилу.

Дякуємо батькам і дітям за внески, адже кожна зібрана гривня - це підтримка нашим захисникам.

Діти - це наше майбутнє,  їм   відбудовувати та прославляти нашу  країну. То ж вони повинні набиратися сил і радіти  життю.

Віримо в ПЕРЕМОГУ!

Єднаймося!

Дякуємо Збройним Силам України!

З вірою в ПЕРЕМОГУ!

Єднаємось! ПЕРЕМОЖЕМО!

У Попівському сільському клубі відбувся благодійний захід "Разом до Перемоги заради Майбутнього" (завідувач Вовк Юрій Сергійович), на якому зібрано кошти в сумі 4570  грн.

Глядачі бурхливими оплесками зустрічали учасників художньої самодіяльності Супротивнобалківського та Пасічнівського сільських клубів (завідувачі Костогриз Лілія Дмитрівна та Повстяна Руслана Василівна).

 Гурт "ЕКСКЛЮЗИВ": Малоголова Вікторія Володимирівна, Коба Діана Олександрівна, Вагнер Анатолій Станіславович, Костогриз Лілія Дмитрівна, Повстяна Руслана Василівна, Хавер Віталій Олексійович (звукооператор) - це люди з великим, щирим серцем, які роблять добру справу, зачаровують своїм мистецтвом, збираючи кошти на підтримку Збройних Сил України.

Ви - неймовірні. Дякуємо. ❤️❤️❤️

Віримо в Збройні Сили України!

Єднаємось! ПЕРЕМОЖЕМО!

Єднаємось! ПЕРЕМОЖЕМО!