Новини селищної ради

Вітаємо з перемогою!

У суботу, 10 грудня, на спортивній базі Національного університету «Полтавська політехніка ім. Юрія Кондратюка», відбулися спортивні змагання серед депутатів усіх рівнів та державних службовців Полтавської області з волейболу, шахів, шашок та тенісу настільного, в яких взяли участь представники нашої громади у складі збірної команди Полтавського району.    За результатами змагань між спортсменами Кременчуцького, Миргородського, Полтавського та Лубенського районів спортсмени Полтавщини вибороли 1 загальнокомандне місце.

Щодо участі наших спортсменів: Таміла Музика (секретар селищної ради) стала чемпіонкою у змаганнях з шахів серед жінок ( 1 командне місце з шахів),  Володимир Литвиненко (завідувач сектору сім’ї. молоді і спорту виконкому селищної ради) у складі волейбольної команди стали 2-ми, а Лілія Бугаєнко (спеціаліст І категорії виконавчого комітету селищної ради) – посіла 2 командне місце у змаганнях з тенісу настільного.

Вітаємо наших спортсменів з перемогою!

Вітаємо з перемогою!

Здобутки спортсменів Новосанжарської ДЮСШ

10 грудня на спортивній базі ДЮСШ №2 міста Полтава відбулися фінальні змагання Чемпіонату Полтавської області з волейболу серед юнаків 2007 року народження та дівчат 2006 року народження, в яких взяли участь спортсмени Новосанжарської ДЮСШ.

Як результат, наші дівчата посіли почесне 3 місце, а юнаки стали срібними призерами змагань.

У понеділок, 12 грудня, у спортивному залі № 2 Новосанжарського ліцею відбулися фінальні змагання з волейболу серед дівчат 2008 року народження, в яких здобули право виступати спортсменки Новосанжарської ДЮСШ.

У підсумку наші дівчата стали другими, поступившись у фіналі одноліткам з ДЮСШ Щербанівської громади.

Велика вдячність за підготовки спортсменів тренеру ДЮСШ з волейболу Олександру Дерев’янку.

Здобутки спортсменів Новосанжарської ДЮСШ

Асоціація саперів України планує активно працювати у Полтавській області задля підвищення безпекової складової та розвитку громад

3 2019 року організація реалізовувала гуманітарні проекти у сфері протимінної діяльності, зокрема, навчання населення правилам безпечної поведінки у Донецькій та Луганській області. З 24 лютого 2022 року Асоціація реалізовує свою діяльність на всій підконтрольній Уряду України території.

На сьогодні, Асоціація реалізує проект «Розвиток потенціалу EORE в Україні», згідно якого заплановано провести інформаційні сесії з навчання щодо ризиків від мін та вибухонебезпечних предметів (EORE) серед населення, керівників, викладачів, лідерів громад та ВПО з постраждалих від війни громад.

Інформаційні сесії з мінної небезпеки будуть тривати до години і є безкоштовними. Інформаційні сесії рекомендовано для проходження дітям, працівникам освітніх, комунальних закладів, інженерам з охорони праці, лідерам громади, керівникам, представникам цивільного захисту та військово-цивільних адміністрацій та ВПО.

Головна мета проекту - підвищити безпеку місцевого населення та підготувати внутрішньо перемішених осіб для безпечного повернення до своїх домівок шляхом проведення сертифікованими EORE тренерами подальшого навчання щодо ризиків від вибухонебезпечних предметів у своїх громадах.

Асоціація саперів України планує активно працювати у Полтавській області задля підвищення безпекової складової та розвитку громад

Права людини – понад усе

        8 грудня, на передодні відзначення Міжнародного дня прав людини, який було засновано 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення Асамблеєю Загальної декларації прав людини в 1948 році та який у світі відзначають 10 грудня, провідний інспектор Полтавського районного сектору №6 філії ДУ «Центр пробації» в Полтавській області Наталія Литвиненко спільно з завідувачем сектору сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради Володимиром Литвиненко, провели для суб’єктів пробації інформаційну бесіду  на тему: «Права людини – понад усе».

Права людини – понад усе

⚡️⚡️⚡️Увага! Реєстрація ВПО на фінансову допомогу 6660 грн.

Наші партнери благодійний фонд «Карітас Полтава» надаватиме переселенцям грошову допомогу на компенсацію витрат на оплату оренди житла протягом 6 місяців та оплату комунальних послуг на опалювальний період 2022/2023 рр.

⚡️⚡️⚡️Увага! Реєстрація ВПО на фінансову допомогу 6660 грн.