Новини селищної ради

Всеукраїнський конкурс творчих робіт до Дня Соборності України проводить «Національно-патріотичне становлення молоді»

Інститут політико-правових та релігійних досліджень з нагоди відзначення Дня Соборності України проводить Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді».

До участі у Конкурсі запрошуються: учні, члени Малої академії наук України, студенти закладів вищої освіти, аспіранти закладів вищої освіти та наукових установ України, молодь, інші зацікавлені особи.


Конкурс проходить з 10.10.2022 по 22.01.2023.
Прийом конкурсних робіт забезпечується з 10.10.2022 по 06.01.2023.
Оцінювання конкурсних робіт експертною радою – до 18.01.2023

Оголошення переможців – 22.01.2023

Конкурсні роботи разом з заявкою направляються на е-адресу Інституту політико-правових та релігійних досліджень (e-mail: institute2014@ukr.net), вказавши у темі повідомлення «На Конкурс».

Оргкомітет: Герасименко Олександр Олександрович, організатор,

Додаткова інформаціяwww.facebook.com/institute2015, institute2014@ukr.net 

 

Всеукраїнський конкурс творчих робіт до Дня Соборності України проводить  «Національно-патріотичне становлення молоді»

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, шановні депутати!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування.

Це свято нашої громади, громади кожного села, селища, кожного їх мешканця. Його відзначення є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Цього права ніколи не відбере у нас війна, що повномасштабно ведеться в Україні, труднощі пов’язані з нею. Наперекір їм вся наша громада, а з нами і вся Україна, згуртувалися в єдиному пориві підтримати ЗСУ, один одного і здобути таку бажану перемогу.

Місцеве самоврядування - це справді народна влада — влада для громади і в інтересах громади.

Тож, шановні колеги!

Від усього серця бажаю вам миру, міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, добробуту, витримки, оптимізму та нових професійних здобутків.

Нехай ваш досвід, творче ставлення до виконання обов’язків сприяють розбудові й розвитку нашої громади.

Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, щира людська вдячність та повага будуть нагородою за вашу нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних турбот.

З повагою, селищний голова – Геннадій СУПРУН

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, шановні депутати!

З Днем Збройних Сил України!

Дорогі захисники Української держави!

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України! Дорогі ветерани!

Прийміть найщиріші вітання з Днем Збройних Сил України!

Вік української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих конфліктах, починаючи від Київської Русі до повномасштабної війни, що терзає Україну нині.

Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців-патріотів, які демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та непохитне бажання перемогти, і цим завойовують любов та безмежну нашу шану.

Солдати і офіцери, які щодня щиро, вірою і правдою служать українському народові, гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків.

На жаль, війна не буває без жертв, і серед воїнів-захисників нашої громади є Герої, які не замислюючись віддали найцінніше - своє життя за мир на рідній землі. Слава їм і вічна наша пам’ять.

Глибоко переконаний, що українські Збройні Сили є і будуть справжньою національною гордістю, гарантуватимуть стабільність та суверенітет України.

Шановні захисники та військовослужбовці!

Щиро дякую усім, хтo захищав і захищає нашу рідну землю від вoрoжих військ, хтo ставав і зараз стоїть на захисті Вітчизни за патріотизм і незламність.

Бажаю усім із честю пройти складні випробування, що випали на долю, повернутися до рідних домівок живими і здоровими! Миру вам і вашим родинам, злагоди та сімейного затишку, козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості та незламної сили волі!

Слава Героям! Слава Україні!

З повагою і шаною

Селищний голова                                               Геннадій СУПРУН

 

З Днем Збройних Сил України!

Державні послуги для волонтерів — на Гіді

5 грудня відзначають Міжнародний день волонтера. У цей нелегкий для країни час ми вдячні кожному і кожній, хто допомагає, ризикує, не зупиняється. 

Турбота про людей і тварин, гуманність, відданість, відповідальність — все це про тих, хто став на шлях волонтерства, шлях покликання допомогти ближньому, зробити світ кращим.

Державні послуги для волонтерів — на Гіді