Новини селищної ради

Шановні жителі Новосанжарської громади!

Ця зима стане найважчою за всю історію незалежності.

Бути готовим до неї – ще один виклик, який треба нам усім пройти.

Ми вже проходимо випробування вимкнення світла.

На території нашої громади діють «Пункти незламності» (пункти обігріву), які допоможуть вам у разі критичних і тривалих проблем із енергетикою та опаленням. У них є світло, тепло, вода, медикаменти.

1.

Комунальний заклад «Новосанжарський будинок дитячої та юнацької творчості»

смт Нові Санжари, пров. Комунальний, 4а, 39300

2.

Комунальне підприємство «Джерело»

смт Нові Санжари, пров. Пролетарський, ½, 39300

3.

Руденківський ліцей

с. Руденківка, вул. Шкільна, 5, 39323

Вторгненням в Україну росіяни довели, що можуть воювати проти мирних людей та не усвідомили своєї недолугості в цьому. Знищуючи підстанції, ТЕС, ТЕЦ та іншу інфраструктуру по всій країні, ворог демонструє лише свою слабкість, а народ України – колосальну мужність і стійкість. Тримаймо стрій!

Шановні жителі Новосанжарської громади!

Пробаціонери Новосанжарщини провели круглий стіл з нагоди Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

       Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
         01 грудня 2022 року працівники Полтавського районного сектору № 6 філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області Наталія Литвиненко, Олена Ткаченко провели круглий стіл з нагоди Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». До участі також долучилися начальник СП ВП №3 Полтавського РУП ГУНП в Полтавській області капітан поліції Руслан Черненко, начальник СРПП ВП№3 Полтавського РУП ГУНП в Полтавській області майор поліції Олександр Мокляк, інспектор сектору ювенальної превенції ВП №3 Полтавського РУП ГУНП в Полтавській області Марина Руденко, завідувач Новосанжарського бюро правової допомоги Андрій Чернуха, психолог КУ «Новосанжарський центр соціальних служб» Новосанжарської селищної ради Світлана Глущенко, завідувач сектору сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради Володимир Литвиненко.

Пробаціонери Новосанжарщини провели круглий стіл з нагоди Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

ОГОЛОШЕННЯ

КП «Господар» Новосанжарської селищної ради ,                                                                      відповідно до наказу №130 від 05.06.2018р. « Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» затвердженого Міністерством Регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України , Постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006р. №1010 «Про Порядку формування тарифів на послуги з вивезення  побутових відходів»( із змінами),  інформує споживачів  про наміри зміни тарифу на вивезення твердих побутових відходів.

ОГОЛОШЕННЯ

Встановлення факту народження або смерті особи на територіях, що перебувають під дією воєнного чи надзвичайного стану

На даний час судами розглядається досить багато справ про встановлення факту народження або смерті особи на тимчасово окупованих територіях після оголошення воєнного стану.

Тому, Верховна Рада України схвалила незначні зміни задля спрощення процедури встановлення вищезгаданих юридичних фактів.

Встановлення факту народження або смерті особи на територіях, що перебувають під дією воєнного чи надзвичайного стану