26 листопада керівний склад Новосанжарської селищної ради на чолі із головою Геннадієм Супруном вшанували пам'ять жертв голодомору 1932-1933 рр.

Хай пам’ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, відвагу у запеклій боротьбі з ворогом та віру в найкраще майбутнє процвітаючої України.

Пам'ятаємо. Єднаймося. Переможемо.

Шановні жителі Новосанжарської територіальної громади!В останню суботу листопада ми, разом із українцями всього світу, вшануємо пам'ять жертв голодоморів: геноциду Українського народу 1932-1933 років, голодоморів 1921- 1922, 1946-1947 років в Україні.   Через насильницьке вилучення продовольства, блокаду сіл та цілих районів, заборону виїзду за межі охопленої голодом України, згортання сільської торгівлі, репресії щодо незгодних радянська тоталітарна система створила для українців життєві умови, розраховані на їхнє фізичне знищення. Сьогодні голодомор – не історична давнина, а глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам’ять і його очевидців і сучасне покоління.   Схилімо голови в глибокій жалобі за мільйонами невинних людей - наших земляків, без жалю винищених Голодомором! Вічна пам'ять загиблим і вічна слава Україні!З повагою, селищний голова – Геннадій СУПРУН

Пам'ятаємо. Єднаймося. Переможемо.

Шановні жителі Новосанжарської громади! В останню суботу листопада ми, разом із українцями всього світу, вшануємо пам'ять жертв голодомору 1932-1933 р

В останню суботу листопада ми, разом із українцями всього світу, вшануємо пам'ять жертв голодомору 1932-1933 років, який в цьому році проходить під гаслом: «Пам’ятаємо. Єднаймося. Переможемо».Закликаємо кожного жителя громади 26 листопада о 16.00 долучитися до Загальнонаціональної хвилини мовчання та до акції «Запали свічку пам'яті».

Прес-реліз про надання соціальних послуг і матеріального забезпечення безробітним у січні - жовтні 2022 року

Послугами Полтавської обласної служби зайнятості скористалися понад 52 тисячі громадян

Роботу знайшли 15 тисяч людей

До профнавчання залучені 3 тисячі безробітних

На обліку – 12,2 тисячі безробітних

Прес-реліз про надання соціальних послуг і матеріального забезпечення безробітним у січні - жовтні  2022 року

Турнір з міні-футболу до Дня Гідності та Свободи

23 листопада в спортивній залі №1 Новосанжарського ліцею Новосанжарської селищної ради відбувся турнір з міні-футболу серед юнаків 2011 р.н. приурочений Дню Гідності та Свободи, в якому взяли участь 6 команд громади.Всі ігри були дуже цікавими і багатими на гострі моменти. В ході запеклої боротьби, до фінальної частини вийшли чотири кращі команди: Руденківського та Новосанжарського ліцеїв, Малокобелячківської та Старосанжарської ЗОШ І-ІІІ ст.У грі за третє місце змагалися господарі турніру та спортсмени із Старих Санжар. Основний час закінчився з рахунком 3:3. Тож сильніших визначали по серії пробиття 6-ти метрових ударів. В результаті третіми стали новосанжарці. У грі за перше місце зустрілися юні таланти із Руденківки та Малого Кобелячка. Основний час цієї гри також закінчився нічийним результатом. А отже, долю переможця визначали по серії пробиття 6-ти метрових ударів. Більш влучними були майбутні таланти українського футболу – руденківські юнаки. Другими стали малокобелячани.Також були визначені кращі гравці: Захар Сизоненко, Максим Химинець (Руденківський ліцей), Ростислав Бабенко (Малий Кобелячок) та Роман Кравцов (Новосанжарський ліцей).Команда-переможець була нагороджена дипломом І-го ступеню та спортивним кубком. Призери – відповідно дипломами ІІ-го та ІІІ-го ступенів.Учасників змагань вітали селищний голова Геннадій Супрун та в.о. начальника відділу освіти Тетяна Лапіна. Бажали миру, спортивного довголіття та майбутніх перемог.

Турнір з міні-футболу до Дня Гідності та Свободи