Новини селищної ради

Щирі вітання "Веселці"

20 листопада Зразковий естрадний колектив «Веселка» Новосанжарського ліцею Новосанжарської селищної ради взяли участь у Обласному конкурсі-фестивалі «Мамина сорочка», що проходив у місті Полтава. Фестиваль проходив за підтримки Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради. Організатори: Благодійна організація «Горлиця». Голова журі- лауреат фестивалів та конкурсів, композитор, автор пісень, співачка Наталія Май.Учасники колективу, учні нашого ліцею, представили на розгляд журі 11 конкурсних номерів в жанрах вокалу та хореографії, як сольні, так і колективні, за що отримали дипломи, кубки, та призи - м‘які іграшки кожному учаснику. Діти та батьки отримали масу задоволення та позитивних емоцій.

Щирі вітання "Веселці"

Для Захисників та Захисниць — державні послуги на Гіді

21 листопада в Україні відзначають День гідності та свободи – одне із знакових офіційних свят, встановлене на честь двох революцій, які відбулися в Україні у 2004 та 2013 роках. 

Цього дня українці вшановують пам’ять тих, хто під час Помаранчевої революції та Революції Гідності стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів держави та її європейського вибору. 

Для Захисників та Захисниць — державні послуги на Гіді

З Днем Гідності та Свободи!

Шановна громадо!21 листопада на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу, в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Це День вшанування людей високих моральних цінностей, які колись і тепер  із зброєю в руках відстоювали і відстоюють зараз ціною власного життя свободу незламного українського народу.Усвідомлюючи їх вічний подвиг, ми ніколи тепер не злякаємось ворога, не станемо перед ним на коліна, бо ми єдині у прагненні свободи і кращої долі. В цей день низько вклонімось Героям Небесної Сотні, які пішли у вічність заради нашого з вами майбутнього, бійцям, що сьогодні героїчно захищають  незалежність та територіальну цілісність України. Їх подвиг є неоціненним для України. А нашим громадянським обов’язком є спільна праця, спрямована на зміцнення держави і розвиток громади на добробут і розквіт духовності нашого народу.Щиро бажаю Вам, дорогі земляки, мирного неба над головою, міцного здоров’я, добра, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України.Слава Україні! Слава її Героям!З повагою, селищний голова – Геннадій СУПРУН

З Днем Гідності та Свободи!