Новини селищної ради

Шановні аграрії! Дорогі трудівники сільського господарства Новосанжарської громади!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!Це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, сильних та прекрасних людей, які трудяться на благо країни.

І, незважаючи на складні умови господарювання в умовах війни, лише завдяки вашій наполегливій праці у кожній українській оселі є і хліб, і до хліба.Тож, бажаю вам без ліні та зневіри крокувати до високих результатів, не боятися труднощів і кожного разу досягати мети та насолоджуватися щедрими врожаями своїх ідей, своєї роботи.

Міцного здоров’я вам, миру, злагоди, невичерпних життєвих сил і нових здобутків! Хай під мирним небом України щедро родять ниви, у родинах панує достаток і благополуччя, а в серці кожного – щастя, радість і впевненість у завтрашньому дні!

З повагою, селищний голова – Геннадій СУПРУН

Ремонт, якого чекали десятки років

Фото до і після ремонту в'їзду до селищного дитячого садка"Лелеченька" красномовно свідчать про необхідність такого ремонту, якого чекали і вихователі, і батьки, і діти десятки років

Ремонт, якого чекали десятки років

Увага! Конкурс!

Про проведення щорічних всеукраїнських проектів екологічного спрямування ГО "Всеукраїнський молодіжний рух" ЛЕЦ ДУ ІТ ЮКРЕЙН"

Увага! Конкурс!

Підведено підсумки І етапу обласного конкурсу на кращий захід з національно-патріотичного виховання серед закладів освіти Новосанжарської селищної рад

З метою виявлення і підтримки обдарованих дітей та молоді, формування національно-культурної ідентичності, національно-патріотичного світогляду, розвитку духовно-моральних цінностей школярів 15 листопада 2022 року відділом освіти Новосанжарської селищної ради був проведений I етап обласного конкурсу на кращий захід з національно-патріотичного виховання серед закладів загальної середньої освіти Новосанжарської селищної ради.

У конкурсі взяли участь учні  Новосанжарського ліцею, Руденківського ліцею,  Малоперещепинського ліцею імені М.А. Клименка, Малокобелячківської загальноосвітньої школи I-III ступенів, Великокобелячківської загальноосвітньої школи I-III ступенів, Старосанжарського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів імені Оксани Мешко, Пологівської гімназії, Пристанційнівської гімназії Новосанжарської селищної ради.

Конкурс проводився у таких номінаціях: «Музично-театральна постановка», «Військово-спортивне шоу» та «Історична реконструкція».

За підсумками конкурсу переможцями стали:

Підведено підсумки І етапу обласного конкурсу на кращий захід з національно-патріотичного виховання серед закладів освіти Новосанжарської селищної рад

В Україні заборонено вмикати музику в громадському транспорті: що загрожує порушникам?

07 жовтня 2022 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки національного музичного продукту та обмеження публічного використання музичного продукту держави-агресора» від 19.06.2022 № 2310-ІХ.

В Україні заборонено вмикати музику в громадському транспорті: що загрожує порушникам?