Новини селищної ради

Щодо професійної адаптації військовослужбовців та членів їх сімей

Територіальними органами соціального захисту населення забезпечено реалізацію в області державної бюджетної програми 1501040 «Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та членів їх сімей (при здійсненні заходів із психологічної реабілітації), членів сімей загиблих (померлих) таких осіб, виготовлення для них бланків посвідчень та нагрудних знаків» за напрямом «Соціальна та професійна адаптація».


Щодо професійної адаптації військовослужбовців та членів їх сімей

Інформація про діяльність Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо:

•        роз’яснення можливих шляхів повернення дитини або сімей з дітьми на підконтрольну Уряду України територію;

•        отримання свідоцтва про народження дитини в умовах воєнного стану або його легалізації, якщо документ отриманий на непідконтрольній території;

•        встановлення контакту з дитиною, яку вивіз один із батьків за кордон;

•        заповнення форми розшуку дитини або заявки на отримання допомоги дітям, які зазнали травмувань внаслідок війни;

•        інші питання, пов’язані з порушеннями прав людини.

Тут ви можете повідомити:

•        про дитину, яка загубилася;

•        про злочин, скоєний проти дитини;

•        якщо ви знайшли дитину без супроводу дорослих;

•        якщо вам відомі факти депортації дитини;

•        про примусову зміну громадянства та документів дитини;

•        про інші порушення прав дитини під час війни.

В режимі онлайн:

0800-50-17-20 (безкоштовно)

044-299-74-08 (для дзвінків із-за кордону)

 

 

В режимі офлайн під час особистого звернення:

понеділок - четвер з 9:00-13:00, 13:45-18:00

п’ятниця з 9:00-13:00, 13:45-17:00,

вихідні дні — субота, неділя

Адреса: 01008, м. Київ, вул. Інститутська, 21/8

Додатково надаються консультації:

через портал „Діти війни” — сайт:


Інформація про діяльність Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Спільне звернення до громадськості та бізнесу Разом протидіємо виплаті «тіньової» заробітної плати!

Сплата податків і зборів своєчасно та в повному розмірі - конституційний обов’язок кожного громадянина, особливо актуальний у період воєнного стану, коли наша Батьківщина протидіє рашистській навалі.

Спільне звернення до громадськості та бізнесу Разом протидіємо виплаті «тіньової» заробітної плати!

Шановні студенти Новосанжарської громади!

Щиро вітаю вас із святом молодості, пізнання, невпинного руху до знань – Днем студента!Студентство - воістину найкращий період життя. На жаль, відчути на собі всі його принади сьогодні вам завадила війна. Серед вас є відважні юнаки і дівчата, які на передовій, зі зброєю в руках, захищають рідну землю, відклавши навчання до найкращих часів нашої Перемоги.Тож, нехай попри всі труднощі, навчання дається легко, іспити здаються швидко, а друзі будуть справжніми. Бажаю вам направляти весь присутній ентузіазм в потрібне русло. Нехай роки, що пролітають так швидко, стануть незабутніми і крутими, принесуть знання, диплом, надійну дружбу і позитивні враження!З повагою, селищний голова – Геннадій СУПРУН

Шановні студенти Новосанжарської громади!

Герої не вмирають!

Сьогоднішній день мав би принести 34-річчя нашому земляку ІВАНОВУ  СЕРГІЮ ОЛЕКСІЙОВИЧУ. Та неоголошена війна на Сході України забрала його молоде життя. 17 січня 2018 року, у ході бойових дій у зоні АТО, внаслідок підриву на міні, він загинув.Справжній воїн, громадянин і товариш - таким навіки залишиться він у пам’яті усіх, хто його знав. Сергій Олексійович з честю виконав військовий і громадянський обов’язок, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України.Світла пам’ять про мужнього захисника Вітчизни назавжди збережеться в наших серцях!

Герої не вмирають!

Герої не вмирають!

Мій дім – моя фортеця. Що треба знати про багатоквартирні будинки

"Можна заглибитись в конструкції будинків, але кожен другий – інший, це споруди різних поколінь. Якщо дуже узагальнити, то перший поверх завжди може завалити, бо падатимуть уламки конструкції зверху. Верхні теж несуть небезпеку, бо на дах завжди може щось впасти, зруйнуватися конструкція", – зазначив Дмитро Сорокевич, учасник проектно-архітектурного бюро Replus Bureau.

Що варто знати про безпеку сховків у багатоквартирному будинку:

Важливо пам'ятати, що опорні стіни – товщі. Якщо будинок буде валитися, біля опорної стіни залишиться безпечний трикутник.  Ховатися треба подалі від вікон та міжкімнатних дверей зі скляними елементами. Більшість склопакетів в Україні не гратовані, тобто вони не розіб'ються на дрібні уламки, а будуть летіти великими небезпечними фрагментами. Тому вінка щільно закрити, а двері зняти й замінити на цупкі ковдри. Ванні кімнати проєктуються у темних кутках споруди. Тому вони доволі безпечні, за винятком тих, де облаштований газовий котел.  Не всі марші (прогони між поверхами) є безпечними. Це залежить від типу та віку будинку.  У цегляних будинках вони є одним з найуразливіших місць.   Панельні (збірні) будинки можуть скластися, мов картковий будинок.  У спорудах, що збудували після 1990-тих – тем безпечно, бо сходові клітини будували монолітно-бетонним способом. Тобто це як стрижень будівлі, який лишається стояти навіть під час руйнування. Навіть у надзвичайних ситуаціях кожен наступний марш стримуватиме руйнування від попереднього.  Каркасні (сучасні) будинки зараз є найкращі, бо під час руйнації більша частина все одно триматиметься на каркасі. Через те, що у ньому багато арматури, яка все зв'язує, йому не потрібні зовнішні стіни, щоб вистояти.  Найбільш вразливими є зовнішні приміщення, які знаходяться по кутах споруд. Найменш безпечні – нижні та верхні поверхи. Бо снаряди та кулі під час вуличних боїв можуть потрапити на 1-2 поверх. Останні поверхи у небезпеці через повітряну загрозу.