Новини селищної ради

Наші діти найкращі!

Вчора, 14 листопада, хореографічний колектив "Дивосвіт" (керівник  Борт Олена Сергіївна) селищного Культурно Мистецького центру "Нові Санжари" прийняв  участь у Всеукраїнському фестивалі конкурсі мистецтв "Коронація талантів".

Виконавши по два конкурсних номери юні новосанжарці стали кращими із 80-ти полтавських колективів. За активну участь у щорічному творчому проекті, творчу активність та підтримку культурно-просвітницької діяльності у номінації «Незламний дух та активна участь в благодійних проектах» молодша і старша групи стали Лауреатами I ступеня. До того ж, кожен з учасників фестивалю був удостоєний медалі, а керівник колективів Олена Борт – грамотою. 

Так тримати! Наші діти найкращі! Пишаємось вами, бажаємо нових творчих злетів!

Наші діти найкращі!

КОРИСНА ЗУСТРІЧ

В рамках підписаного раніше Меморандуму про співпрацю між Полтавським національним педагогічним університетом імені В. Г. Короленка та Новосанжарською селищною радою відбулася профорієнтаційна зустріч науковців педуніверситету із старшокласниками Новосанжарського ліцею.

Ініціювала зустріч із школярами ректорка університету професорка Марина Гриньова. Презентацію освітніх програм, за якими здійснюється підготовка бакалаврів, начальниця відділу професійного розвитку освітян підготувала професорка Валентина Титаренко.

Делегацію педуніверситету зустрічали Новосанжарський селищний голова Геннадій Супрун, директор ліцею Микола Решетило, начальниця відділу освіти Новосанжарської селищної ради Тамара Кусайко.

КОРИСНА ЗУСТРІЧ

Вітаємо команду пауерліфтерів Новосанжарської ДЮСШ

Під час війни нелегко проводити змагання.  Сигнали тривоги й відключення світла не додають снаги. Та попри всі складності спорт продовжує розвиватись.

12.11.2022року під егідою Полтавської обласної федерації пауерліфтингу у Спортивній залі Медакадемії відбувся Кубок області з пауерліфтингу. На змагання прибули спортсмени Харківської, Дніпропетровської та Полтавської областей. У сусідів зараз немає можливості провести чемпіонати, тож Полтава гостинно прийняла усіх бажаючих. Команда Новосанжарського залу паурліфтингу ДЮСШ у складі 5 чоловік теж прийняла у змаганнях участь.

Дебютантка Марія Чернонос у категорії до 63 кг серед дівчат, на своїх перших змаганнях показала прекрасні  результати: присід - 80кг, жим лежачи – 45кг, тяга – 80кг, здобула друге місце і отримала 1 юнацький розряд.

Серед жінок виступала досвідчена спортсменка Вікторія Сагань. У присіді подолала свій особистий рекорд – 130кг, жим лежачи 62.5кг, і тяга дала можливість «вирвати» пермогу у суперниці  з Дніпропетровська та перевершити свій особистий рекорд на 7.5кг. 152.5 кг тяга забезпечила Вікторії перше місце та перше місце у абсолютному заліку серед жінок. Дві золотих медалі і Кубок області вже черговий раз поїхали на Нові Санжари у скарбничку нашої спортсменки. Норматив КМС України.

Іще один дебютант ДЮСШ Олександр Волошин вразив своїм першим виступом навіть суддів. У категорії 49кг показав такі результати: присід 90кг, жим лежачи – 55кг, та тяга – 115кг. У підсумку - перше місце та другий «дорослий» спортивний розряд, а Сашкові 12 років.

                Категорію 66кг відстоював Роман Стрюк . Присід виконав з вагою 155кг, жим лежачи 75кг, тяга 165кг. Змагався наш 15-ти річний спортсмен із хлопцями по 17 років і в присіді одразу ж обігнав, та у жимі  поступився більш дорослому спортсмену. Результат - друге місце, срібна медаль і завдяки особистим рекордам 1 спортивний розряд з пауерліфтингу.

Успішно повернувся в зал після тривалого пропуску і син абсолютної чемпіонки Михайло Сагань. Присід 175кг, жим лежачи 105кг, тяга 180кг. У категорії до 74 кг здобув перше місце, перший спортивний розряд з пауерліфтингу та золоту медаль у жимі лежачи серед юнаків.

Дуже приємно, коли наші спортсмени виходять на поміст на найбільші ваги у потоці, коли з перших змагань зрозуміло, що це спортсмен, а хлопець, який прийшов просто записатись. Підсумовуючи змагання, маємо 5 золотих медалей та дві срібні, один перший юнацький розряд,  один другий спортивний, два перших та один кандидат у майстри спорту. Вітаємо команду пауерліфтерів Новосанжарської ДЮСШ та їх дебютантів із вдалим виступом!

Директор ДЮСШ – тренер-викладач Юрій Стрюк

Вітаємо команду пауерліфтерів Новосанжарської ДЮСШ

В тісному партнерстві

14 листопада Новосанжарський селищний голова Геннадій Супрун підписав Меморандум про співпрацю з Громадською організацією «ВО «Українські рубежі» та фундацією "Польський центр міжнародної допомоги" в рамках реалізації програми «Cash for Work». 

Основний напрям допомоги громадської організації – допомога потерпілим в результаті бойових дій, соціальна адаптація і реабілітація їх до нових реалій, дистрибуція гуманітарної допомоги серед потерпілих.

Діяльність “ВО “Українські рубежі” спрямована на зміну відношення суспільства до людей, що потрапили в складні обставини, створює можливості для реалізації програм допомоги і підтримки, роз’яснює і прищеплює стандарти надання допомоги, вчить людей знати і захищати свої права і права інших людей. 

Меморандумом передбачено співпраця на протязі трьох місяців, у ході якої будуть залучені до участі жителі громади, у тому числі внутрішньо переміщені особи, з робітничими професіями, що проживають на території Новосанжарської громади. Цей проект надасть можливість для працевлаштування некваліфікованих та напівкваліфікованих працівників у короткостроковій  перспективі. Фінансування даного проекту буде здійснюватись за рахунок фундації "Польський центр міжнародної допомоги".

Дякуємо партнерам за підтримку. Наразі надважливо дбати про тих, хто найбільше потребує допомоги.

В тісному партнерстві