Новини селищної ради

Православна церква України Преображення Господнього знаходиться неподалік будівельного магазину. Через таке сусідство прилегла до неї територія часто-густо потерпала від коліс вантажівок, що постачають магазин товаром. За певний час перед спорудою утворилась вибалка, яка не прикрашала територію та ускладнювала прохід до храму прихожан.Селищний голова Геннадій Супрун дав доручення Комунальному підприємству «Джерело» облаштувати територію поблизу церкви. Працівники комунгоспу спочатку завезли кілька самоскидів піску й спланували територію. Далі, аби не допустити подальшого в'їзду вантажівок на церковне подвір'я, було вирішено обгородити його бордюром. Дані роботи виконалися сьогодні, 14-го листопада.

Шановні жителі Новосанжарської громади!

З глибоким болем і сумом у серці повідомляємо, що 7 листопада 2022 року наша громада втратила ще одного Героя і вірного сина України – ЯРЕМЕНКА ОЛЕКСАНДРА ВАЛЕРІЙОВИЧА.  

Завтра, 12 листопада о 12.00 в центрі селища Нові Санжари розпочнеться церемонія прощання із загиблим захисником України, нашим земляком, старшим стрільцем 2 відділення 1 патрульного взводу 4 патрульної роти стрілецького батальйону, солдатом Яременком Олександром Валерійовичем.

Поховання Героя відбудеться на Центральному кладовищі селища.

Прохаємо жителів громади, а також усіх, хто знав Олександра Яременка прийти попрощатися, подякувати, помолитися і провести в останню путь людину, яка загинула за нашу Батьківщину!

Шановні жителі Новосанжарської громади!

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Повідомляємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 14 жовтня 2022 року №1168 внесено зміни до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року №332 «Деякі питання виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам», а саме: на територіальні органи Нацсоцслужби покладено повноваження щодо контролю за дотриманням вимог законодавства під час надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам шляхом проведення вибіркової перевірки фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб.

До уваги внутрішньо переміщених осіб!