Новини селищної ради

Новосанжарська громада багата на талановитих і творчих людей. У Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва, вдячність і шану працівникам галузі культури висловив селищний голова Геннадій Супрун та відзначив грамотами Новосанжарської селищної ради. За  вагомий особистий внесок у збереження, розвиток і популяризацію української культури, активну участь у культурно-мистецькому житті Новосанжарської громади та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва грамоти отримали:  Давиденко Людмила Володимирівна – директор Стовбинодолинського сільського будинку культури, Синягівська Ніна Володимирівна – директор Лелюхівського сільського будинку культури, Тищенко Любов Кирилівна – завідувач Клюсівським сільським клубом, Черненко Ігор Юрійович – директор Великокобелячківського сільського  будинку  культури, Борт Олена Сергіївна – керівник «зразкового» дитячого естрадно- хореографічного колективу «Дивосвіт», а також за високу виконавську майстерність, сценічну культуру, активну творчу діяльність із розвитку аматорського вокального мистецтва та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва відзначили «Народний» аматорський ансамбль «Лілея».

У своєму вітальному слові селищний голова зазначив: «Нині, у час війни, ви вміло тримаєте культурний фронт, формуєте духовність нації та почуття гідності кожного українця. Саме пісня, танець, музика і слово завжди були оберегами історичної пам’яті, кодом ДНК нашого народу. Не зупиняйтеся у цей складний час, бо кожен народ існує доти, доки живе його культура. Хочеться вірити, що після якнайшвидшої Перемоги знову збиратиметься Новосанжарська громада на улюблених концертах, ярмарках та виставках під мирним і спокійним українським небом.»

Йому було лише 22 …  Прожив яскраво і щвидко… Загинув будучи вірним військовій присязі з честю і до кінця виконавши свій службовий обов’язок, віддавши за мир в Україні найцінніше – власне життя.
Дігтяр Антон Миколайович народився у селі Руденківка 9 серпня 2000 року. Закінчив Руденківську  ЗОШ, в Полтавському ПТУ здобув професію електрогазозварника. Після навчання підписав трьохрічний контракт на службу в зоні АТО.

З початку повномасштабного вторгнення захищав українські землі Чернігівщини, Херсонщини, Донеччини.

Саме під Мар’їнкою, 3 листопада, Герой потрапив під обстріл та отримав численні осколочні травми. Три дні хлопець боровся за життя, та марно…6 листопада його не стало.

 Провести в останню путь загиблого Героя – Дігтяря Антона, зібралися кількасот небайдужих жителів Новосанжарської громади, близькі та рідні воїна, бойові побратими, представники влади та духовенства.
По завершенню траурного мітингу в центрі селища процесія рушила до Свято-Пантелеймонівської церкви села Руденківка, де відбулася панахида за загиблим. Поховали воїна-захисника з усіма військовими почестями.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя, гідного сина незламного народу. Щиро співчуваємо рідним і близьким.

Нехай добрий, світлий спомин про Антона назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, усіх, хто його знав, любив та шанував захисника.

Вічна слава та пам’ять Герою!

Шановні працівники закладів культури та аматори народного мистецтва Новосанжарської громади!

Сердечно вітаю вас з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва! Всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати й відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.Ваша професія - особлива, адже ви покликані наповнювати душі високими і світлими почуттями, вчити розуміти прекрасне й головне. 

Завдячуючи вам ми вчимося любити рідний край, пісню і танець рідного народу, що, у свою чергу, сповнює нас високими патріотичними почуттями. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим, своєю працею та силою духу звеличуєте рідну Україну.

Від усієї душі бажаю вам миру в країні і в родинах, тепла в домівках і на серці, творчих успіхів і достатку. Хай у праці та в ділах вас завжди супроводжують хліборобська пісня, творче натхнення, оптимістичний дух і щира віра у щасливе майбутнє рідного народу і нашої держави.

З повагою, селищний голова – Геннадій СУПРУН

Шановні працівники закладів культури та аматори народного мистецтва Новосанжарської громади!

Попри складну економічну ситуацію, що склалася у країні через війну з російськими агресорами, у Новосанжарській громаді поступово проводяться ремонтні роботи аварійних відрізків доріг та вулиць комунальної власності. Силами працівників відділу з благоустрою та за допомогою технічних засобів КП «Джерело» було відновлено пошкоджене внаслідок стихійних злив щебеневе покриття по провулках Пушкіна, Нафтовому і Новому.

За попередній місяць також частково відремонтувано ділянки вуличної мережі з незначним ушкодженням за допомогою холодної асфальто-бетонної суміші. Оперативно освоївши технологію виконання ремонтних робіт, відділ благоустрою планує і в подальшому (при наявності відповідних погодних умов та температури) продовжити роботи у даному напрямку. Аби підтримати хорошу ініціативу, виконавчий комітет Новосанжарської селищної ради прийняв рішення про придбання дванадцяти тон холодного асфальто-бетону.Продуктивним для дорожників виявився і сьогоднішній день. Підрядною організацією було виконано ремонт асфальто-бетонного покриття під'їзду до селищного дитячого садка «Лелеченька», що робить відвідування закладу зручним і безпечним.

Днями розпочнуться ремонтні роботи з ліквідації ямковості на ділянках вулиць Вернадського та Робітнича.Наразі для забезпечення безпечних умов пересування транспорту та пішоходів в умовах осінньо-зимового періоду, селищна рада активно співпрацює з товаровиробниками та можливими підрядниками, які мають відповідних фахових спеціалістів та необхідну техніку для забезпечення зимового утримання близько 370-ти кілометрів комунальних доріг Новосанжарської громади.