Новини селищної ради

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ ГРОМАДИ!

На жаль, Україна втратила ще одного патріота і свого захисника. 

Від рук російських окупантів загинув наш земляк, механік-водій першої танкової роти першого танкового батальйону першої окремої танкової Сіверської бригади ДІГТЯР АНТОН МИКОЛАЙОВИЧ.

При захисті держави на Донецькому напрямку в результаті влучання ракетних систем залпового вогню «Град» двадцяти двох річний хлопець отримав травми. 6 листопада Антон помер.

Віддати шану, зустріти на колінах і провести в останню путь Героя, який поліг за незалежність України, запрошуємо прибути 9 листопада на 12.00 в центр селища Нові Санжари.

Після цього тіло захисника буде доставлено до Свято-Пантелеймонівської церкви села Руденківка, де о 12.30 розпочнеться служба.

По закінченню служби, пішою ходою проведемо захисника в останню путь на кладовище села Руденківки.

На односельчан, які бажають попрощатися із Антоном чекатиме автобус:

об 11.10 у селі Пологи Низ по вулиці Ревазівська, 35.

11.25 – центр села Руденківка.

Співчуття рідним та близьким...

Вічна пам'ять Герою!

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Новосанжарська ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області повідомляє

            З 01.01.2022 стартувала компанія декларування громадянами доходів, одержаних  впродовж 2021 року відповідно до розділу IV Податкового кодексу України, а саме:

-дохід від продажу сільськогосподарської продукції, вирощеної на власних земельних ділянках площею понад -2 гектари;

-доходи від надання власних земельних ділянок в оренду іншій фізичній особі оподаткування ПДФО за ставкою 18% та військовий збором за ставкою 1,5%.

          Частиною 20 статті 67 Конституції України передбачено, що всі громадяни щорічно подають податкову декларацію про майновий стан і доходи до податкових інспекцій за місцем проживання декларацій про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому Законом.

          Прохаємо всіх громадян, які самостійно обробляють власні земельні ділянки (одноосібники), прийти та скласти за 2021 рік податкову декларацію про майновий стан і доходи та сплатити податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування у банку, поштовому відділенні, електронному кабінеті, самостійно через Інтернет.

У першу неділю листопада своє професійне свято відзначають люди, чия праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла – працівники соціальної сфери!

Для багатьох з вас слова Івана Франка — «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим», стали сенсом життя. Забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства. І, незважаючи на всі трудощі, що випали на вашу професійну долю, за будь-яких обставин, ви як ніхто, даєте людям надію на краще життя, зміцнюєте їх довіру до влади, вселяєте впевненість у щасливе і мирне майбутнє.

Від імені жителів Новосанжарської громади, людей, яким ви щодня допомагаєте долати труднощі і розв’язувати важливі життєві проблеми та від себе особисто щиро дякую всім працівникам соціальної сфери за вашу  працю, за високі професійні здібності, сумлінне ставлення до своїх обов’язків, за душевну щедрість, сердечність, небайдужість до чужого горя і болю.

Сердечно бaжaю вaм, вaшим родинaм мирного неба над головою, мiцного здоров’я, щaстя, рaдостi, невичерпної життєвої енергiї i нехaй добро, зроблене вaми, повертaється до вaс сторицею!

З повагою, селищний голова – Геннадій СУПРУН