Новини селищної ради

БЕЗОПЛАТНІ МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ У ВИПАДКУ ІНСУЛЬТУ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Програма медичних гарантій продовжує працювати навіть під час війни. Пацієнти, як і раніше, можуть отримувати безоплатно медичну допомогу, за яку сплачує держава.

Українці, які – через бойові дії – змушені були переїхати в інші регіони країни, можуть отримати необхідну їм медичну допомогу в медичних закладах за місцем фактичного перебування, місце реєстрації пацієнта не має значення. Нагадуємо, серед безоплатних послуг, які гарантовані пацієнту з інсультом чи підозрою на нього:- первинний огляд,- термінова комп’ютерна томографія або магнітно-резонансна томографія,- лабораторні та інструментальні дослідження.

Також до безоплатного пакета входять:- тромболітична терапія включно з необхідними ліками,- ендоваскулярне лікування (малоінвазивна хірургія судин головного мозку),- нейрохірургічна допомога,- ліки з Нацпереліку,- медичні вироби, які централізовано купують Медзакупівлі України. 

Національна служба здоров’я України оплачує і вторинну профілактику інсульту, харчування в стаціонарі та медичну реабілітацію.Пацієнту з підозрою на інсульт не потрібне направлення лікаря, щоб отримати медичну допомогу безоплатно, адже це – невідкладний стан. 

Допомогу медики надають незалежно від наявності направлення чи декларації з лікарем.

 Звертаємо увагу, у разі необґрунтованої відмови у наданні медичної допомоги або якщо комунальний чи державний медзаклад, маючи змогу продіагностувати пацієнта, направляє його на платну діагностику у приватний, закликаємо звертатися:до контакт-центру МОЗ – 0-800–60-20-19або на гарячу лінію НСЗУ – 16-77. 

У закладах охорони здоров’я, законтрактованих за Програмою медичних гарантій, не повинні брати кошти за надання медичних послуг чи діагностику, що входять у контрактні пакети.

БЕЗОПЛАТНІ МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ У ВИПАДКУ ІНСУЛЬТУ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Сьогодні у кабінеті селищного голови відбулося вручення грамот та подяк переможцям, які брали участь у конкурсі малюнків та фотоконкурсі, присвяченому Дню селища. На жаль, з різних причин вчасно відзначити талановитих діток не вдалось, адже всі розуміємо, в який неспокійний час ми зараз живемо. 

Та попри все, переможці отримали грамоти, подяки та призи. 

Нагадаємо, що у конкурсі дитячих малюнків взяли участь 53 талановитих дітлахів. 

Отже, за результатами вподобайок перемогу у онлайн-конкурсі дитячих малюнків «Я люблю своє рідне селище» отримали: 

• в категорії до 6 років: 

І місце - Скубій Діана, 5 років;

ІІ місце – Коба Яна, 5 років;  

ІІІ місце – Біденко Давид, 5 років 

• в категорії від 7 до 12 років: 

І місце – Марченко Поліна, 10 років;

ІІ місце – Олійник Дмитро, 10 років;

ІІІ місце – Коба Діана, 9 років 

• в категорії від 13 до 18 років:

І місце – Сліпко Ярослава, 13 років 

ІІ місце – Рубайко Поліна та Голяник Георгій  

За результатами онлайн-фотоконкурсу «Нові Санжари в об’єктиві» переможцями стали: 

• І місце - Степанов Матвій та світлина Нових Санжар взимку;

• ІІ місце – виконавець Матвієнко Сергій зі світлиною його синочка у пшеничному полі;

• ІІІ місце – виконавець Осовець Вадим та світлина «У сосновому лісі» (84 вподобайки).

Як зазначив селищний голова Геннадій Супрун: «Приємно усвідомлювати, що у нас ростуть прекрасні діти: розумні, талановиті, завзяті, творчі і душевно багаті» та подякував батькам за підтримку, адже як важливо вчасно помітити талант своєї дитини і всіляко його підтримувати і розвивати. 

Сподіваємось, що наступного року проведемо ще більше цікавих, творчих конкурсів, головне – під мирним українським небом.

Шановні жителі Новосанжарської громади!

Від щирого серця вітаю Вас з Днем визволення України від нацистських загарбників!Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги. 

Величезна подяка всім, хто витримав на своїх плечах весь тягар тих часів, а потім відбудував і підняв зі згарищ українські міста і села. 

Шануємо і пам'ятаємо всіх, хто боронив нашу землю від нацистських загарбників.

 На жаль, і сьогодні історія повторюється і мужні доньки й сини вільної України знову стали на захист нашої держави, бо іншого шляху в нас немає! Тільки вистояти, тільки перемогти! І ми обов‘язково переможемо та відбудуємо нашу країну!

Вічна пам‘ять всім полеглим українським героям! Честь і шана тим, хто зараз зберігає життя мирних українців. 

З повагою селищний голова        Геннадій СУПРУН

Шановні жителі Новосанжарської громади!

ТОВ «ТРЕЙДСОФТКОРН» має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря

Вiдповiдно до вимог ст. 10 Закону України «Про охорону атмосферного повiтря» ТОВ «ТРЕЙДСОФТКОРН» надас в електроннiй формi повiдомлення про намiр отримати дозвiл на викиди для елеватора

До уваги ВПО!

Інформації щодо отримання грошової допомоги на опалювальний період 2022/2023 років в рамках проекту «Житлова та фінансова допомога для вразливих домогосподарств в Україні», яку надає благодійна організація «Карітас Полтава» .

До уваги ВПО!