Новини селищної ради

Війна забирає життя найкращих, сильних, мужніх, сміливих патріотів нашої держави, які жертвують своїм здоров’ям, майбутнім, життям відстоюючи незалежність та територіальну цілісність України.

11 вересня під час ведення бойових дій в районі населеного пункту Білогірка на Херсонщині в результаті мінометного обстрілу з боку противника отримав серйозні поранення головний сержант розвідувального загону Іван Андрійович Банк із Драбинівської громади. Майже добу Герой боровся за життя, але 12 вересня Іван помер.

Сьогодні, 15 вересня, жителі Новосанжарської громади вийшли, щоб попрощатися з Героєм. Стаючи навколішки і схиляючи голову, кожен висловлював свою подяку, гіркоту втрати та безмежної шани його подвигу.

Іван Банк з 2014 року стояв на захисті нашої держави, учасник АТО, нагороджений орденом «Народний Герой України», орденом «За мужність», мав багато почесних грамот та медалей.

З Нових Санжар траурний кортеж рушив до домівки Захисника. Поховали загиблого Івана Андрійовича на території Драбинівської громади у селі Вільний Степ.

Як долучитися до локацій на Всесвітній день прибирання!

Уже 17 вересня 2022 року Україна, разом зі 191 країною світу, приєднається до Всесвітнього дня прибирання “World Cleanup Day”. Цього року війна внесла свої корективи у проведення події, але ми адаптувалися та знайшли вихід, як зробити прибирання на локаціях безпечним. 

У 2022 році адреси локацій на Всесвітній день прибирання не розголошуються організаторами з міркувань безпеки. Тому, якщо ви хочете приєднатись до традиційних прибирань на локаціях, точну адресу місця збору, а також план роботи, потрібно запитати у координатора міста/області/району. 

Важливо! Задля забезпечення безпеки громадян та учасників просимо не розголошувати адресу локації до моменту завершення події. 

Також просимо попередньо переглянути інструктаж з протимінної безпеки “Основи мінно-вибухової справи. Безпека цивільних громадян”: https://www.facebook.com/letsdoitukraineeco/

Це важливо знати кожному!

Приєднуйтесь! Зробимо Україну чистою разом попри війну! Більше деталей на сайті www.letsdoitukraine.org

Детальний список координаторів Всесвітнього дня прибирання.

 

За матеріалами «Let’s do it Ukraine»

Як долучитися до локацій на Всесвітній день прибирання!

ПРОЩАННЯ З ГЕРОЄМ!

Сьогодні скорботний день для всіх жителів нашої громади, адже ми прощалися з нашим Героєм – ШИНКАРЕНКОМ Дмитром Олексійовичем. 

Провести земляка в останню путь разом з рідними, бойовими побратимами, прийшло чимало жителів Новосанжарської громади.Народився Дмитро 23 грудня 2001 року. 

Навчався в Руденківській школі. Після закінчення 9 класів вступив до Полтавського професійно-технічного училища №23. Здобув професію електрогазозварника.  Закінчивши навчання був призваний до лав Збройних Сил України.

Дмитро був працьовитим, добрим, щирим, справжнім патріотом свого краю, мав ще багато планів та мрій в житті, та не судилося…. Всі плани зруйнувала війна. 

8 вересня 2022 року, під час виконання бойового завдання, в зоні проведення бойових дій в районі населеного пункту Кутузівка Харківської області в результаті авіаційного ворожого нальоту перестало битися серце двадцятирічного юного Героя. 

Глибоко сумуємо та співчуваємо родині та блиьким Дмитра. 

Це наше спільне горе, адже ми втратили Патріота й справжнього Захисника України!

Жодними словами не втамувати пекучий біль і не загоїти рани в душі, та світлий спомин про Шинкаренка Дмитра назавжди в наших серцях…

Вічна слава та пам‘ять Герою України!

Герої не вмирають!