Новини селищної ради

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ ТА ДРАБИНІВСЬКОЇ ГРОМАД!

12 вересня 2022 року перестало битися серце Банк Івана Андрійовича. 11.09.2022 року під час ведення бойових дій в районі населеного пункту Білогірка Херсонської області в результаті мінометного обстрілу з боку противника головний сержант розвідувального взводу отримав тяжкі поранення.

Прощання із загиблим відбудеться 15 вересня о 12.30 в центрі селища Нові Санжари біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.Поховають Героя на території Драбинівської громади в селі Вільний Степ. 

Вічна пам’ять Івану, який віддав своє життя за Україну!

Герої не вмирають, їх пам’ятають вічно…

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ ТА ДРАБИНІВСЬКОЇ ГРОМАД!

Згідно Указу Президента України від 29.06.1994 року № 340/94 у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту – День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров′я, він загартовує характер і волю. Можливо не всі ми усвідомлюємо значення зробленого для нашої України спортсменами, зокрема олімпійцями. Авторитет держави, як відомо, формується не лише офіційними чинниками, він великою мірою залежить від її емоційного сприйняття людьми. 

Саме українські спортсмени своїми успіхами на міжнародній арені утверджують нашу державу.У суботу 10 січня 2022 року в спортивному залі відділення поліції № 3 Полтавського РУП ГУНП в Полтавській області відбувся турнір з настільного тенісу серед чоловіків та жінок, присвячений Дню фізичної культури і спорту, в якому взяли участь 18 спортсменів з Полтавської області. Приємно відзначити, що у змаганнях взяв участь Слободяник Віктор Олександрович (внутрішньо переміщена особа), що проживає в селі Руденківка, якому виповнилося 71 рік, що говорить про те, що свято спорту – це  свято всіх українців незалежно від віку.Як результат, серед жінок 1 місце виборола Оксана Воронько (Нові Санжари), другою стала Діана Антонюк з Біликів і 3 місце за нашою землячкою Іриною Ларіоновою. Серед чоловіків кращим став Юрій Урезченко з Нових Санжар, 2 місце посів Віктор Левченко з Кустолового, а третім став Антон Соболь з Біликів. 

Переможці та призери були відзначені грамотами та медалями селищної ради. Велика вдячність за організацію турніру т.в.о. начальника відділення поліції № 3 Полтавського РУП ГУНП в Полтавській області, майору поліції Андрію Полонському, спортивному директору громадської спортивної організації тенісний клуб «Фаворит» Юрію Урезченку та головному судді змагань Ірині Ларіоновій. Усім, для кого фізкультура і спорт – то робота чи захоплення – зичимо нових досягнень, рекордів і відзнак. Міцного здоров′я, благополуччя і добра всім нашим спортсменам та вболівальникам, тим керівникам та спонсорам-меценатам, котрі постійно дбають, аби не згасла спортивна слава Новосанжарщини.

Війна з росією забрала життя ще одного Героя з Новосанжарської громади

8 вересня 2022 року, під час виконання бойового завдання, в зоні проведення бойових дій в районі населеного пункту Кутузівка Харківської області в результаті авіаційного ворожого нальоту загинув солдат, гранатометник, уродженець села Руденківка - ШИНКАРЕНКО ДМИТРО ОЛЕКСІЙОВИЧ.   

Прощання з Героєм відбудеться  14 вересня о 12.00 в центрі селища Нові Санжари біля пам’ятного знака Героям Небесної Сотні. 

Після цього тіло захисника буде доставлено до Свято-Пантелеймонівської церкви села Руденківка, де о 12.30  розпочнеться служба. 

По закінченню служби у церкві траурна процесія пішою ходою направиться до будинку, де жив та виріс Дмитро (с.Руденківка вул.Жовтнева, 55). 

Поховають Героя на кладовищі села Руденківки. Співчуття рідним та близьким...Вічна пам'ять Герою!