Новини селищної ради

Держпослуги на Гіді для безробітних

Один із наслідків повномасштабної війни — зникнення приблизно 4,8 млн робочих місць. А це 30% від довоєнної кількості. Такими є дані від МОП. 

Так, наш ринок праці поступово відновлюється — компанії повертаються чи релокуються, відкриваються нові бізнеси та справи. Однак це ще не перемога над безробіттям. Адже є українці, яким довелося евакуюватися в більш безпечні райони без можливості працювати дистанційно. Також зник попит на певні категорії послуг та робіт. Таких прикладів можна згадати чимало. Але всіх їх об’єднує одне – людям потрібна допомога.

Тому спеціально для них ми зібрали найактуальніші послуги на Гіді.

Організаційні моменти

Надання статусу безробітного
Перереєстрація безробітного в центрі зайнятості
Припинення реєстрації безробітного за заявою безробітного


Допомога

Призначення допомоги по безробіттю
Допомога по частковому безробіттю

Потрібні довідки

Довідка про перебування (не перебування) на обліку у статусі безробітного у центрі зайнятості
Довідка про нарахування допомоги по безробіттю

Міністерство цифрової трансформації України

Держпослуги на Гіді для безробітних

З метою залучення приватного сектору до відбудови України, підтримки бізнесу в реалізації запланованих інвестиційних проектів, що сприятимуть відновленню економіки України Державна установа „Офіс із залучення та підтримки інвестицій” (дали - UkraineІnvest) розпочала пошук інвестиційних проектів.

Готові до реалізації проекти UkrainеІnvest презентує інвестиційній спільноті під час заходу Rebuilding Ukraine with the Private Sector: international Investment Fair (детальніше про захід за посиланням: https://bit.ly/3QgpuqK), який відбудеться 29 вересня 2022 р. в онлайн-форматі. Це платформа для ефективної взаємодії урядових організацій, власників інвестиційних проектів та міжнародної бізнес-спільноти з метою залучення інвестицій та відбудови України.

Проекти на нижчій стадії готовності будуть опубліковані в Ukrainelnvest Guide - універсальному довіднику для іноземних інвесторів, які розглядають інвестиційну діяльність в Україні.

Інформацію щодо пошуку зазначених проектів та відповідний опитувальиик (онлайн-форма за посиланням: https://forms.gle/BvzggiwGVZShpqcr9)

У разі зацікавленості необхідно заповнити вищезгаданий опитувальиик до 10 вересня 2022 року.

Контактна особа щодо питань збору проектів в Полтавській області: Андрій Ризвашок - інвестиційний радник Ukrainelnvest тел. +380503117315,  e-mail: andrii.ryzvaniuk@ukraineinvest 

До уваги батьків! Безкоштовна допомога дитячого психолога

Проект "Коло Турботи турботи. Психологічне здоров'я кожної родини" пропонує підтримку в ці важки часи батькам, яких хвилює психічний стан їх дитини.

Якщо ваша дитина:

лякається сирени чи гучних звуків; не може пристосуватися до нового місця; боїться відійти від близьких навіть на крок; замкнулася у собі чи проявляє нетипову для себе поведінку, пережила травмуючий досвід;

телефонуйте та отримайте професійну консультацію дитячого психолога.

Гаряча лінія психологічної підтримки

0800-331-391

Щодня з 16:00 до 20:00

До уваги батьків!  Безкоштовна допомога дитячого психолога

Щоб посилити українську армію та зберегти життя тисяч військових, Генштаб ЗСУ, Міністерство цифрової трансформації та UNITED24 розпочали проєкт «Армія дронів».

Програма передбачає системну закупівлю дронів, їхній ремонт та оперативну заміну, а також курс навчання пілотів.

Як зазначає Міністерство цифрової трансформації, «Армія дронів» допоможе ЗСУ моніторити лінію фронту – а це близько 2 470 кілометрів та давати ефективну відсіч ворожим атакам.

Аби допомогти армії, можна задонатити на дрон-розвідник для ЗСУ або принести свій дрон у будь-яке відділення «Нової Пошти» на «Армію дронів».

Детальніше: https://u24.gov.ua/uk/needs/army-of-drones

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України!

Наш прапор – це символ Свободи і Незалежності, слави і відродження України, незламності духу й відваги її захисників. Під його знаменом багато поколінь українців йшли до проголошення самостійної України. Під українським прапором миролюбства і зараз проливається кров. 

День Державного прапора та день Незалежності України - це не просто дати. Це пам’ять про цілі покоління предків, що творили націю і боролися за державність. Це безмежна вдячність нашим синам і донькам, які сьогодні неймовірними зусиллями відстоюють право України на існування, це вічна пам'ять про Героїв, які віддали найдорожче – своє життя у жорстокій боротьбі з рашистськими загарбниками. 

Ми схиляємо голови перед гарячими серцями кращих синів і дочок, котрі вірили у незгасну зорю України.

Дорогі друзі! Бажаю вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров'я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та її народу! Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння. 

 Слава Україні!

З повагою, селищний голова Геннадій СУПРУН

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ ГРОМАДИ!