Новини селищної ради

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ТА ГОСТІ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Відповідно до листа Полтавської обласної військової адміністрації з 23 по 25 серпня проведення масових заходів обмежується. В зв’язку з цим, благодійний мистецький захід щодо відзначення Дня Державного прапора України та Дня Незалежності України в Нових Санжарах переноситься на 26 серпня 2022 року

15.30 – флешмоб «Прапор України - наш оберіг!» -  площа Незалежності біля пам’ятника Т.Г. Шевченка

16.00 – святковий концерт за участі кращих колективів художньої самодіяльності громади – парк Перемоги

Також у програмі: благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ, квіткові композиції, розваги для дітей: аквагрим, тату, майстер-класи.

У разі надходження сигналу «Повітряна тривога» захід буде призупинено, присутні матимуть змогу пройти в найближче укриття, що знаходиться в приміщенні Новосанжарського казначейства, за адресою смт Нові Санжари, пл. Перемоги, 11.

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ТА ГОСТІ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ ГРОМАДИ!

23 серпня – Благодійний марафон до Дня Незалежності «Сила кожного»

Всеукраїнський марафон «Сила Кожного» до Дня Незалежності України - це онлайн-захід під час якого можна буде познайомитися із українцями, які щодня, кожен на своєму «фронті» наближає перемогу!

Організатори – ГО «Молодіжна організація «Молоде Покоління», БО «БФ «Відсоток Небайдужих» за підтримки ДУ «Всеукраїнського Молодіжного Центру».

«Наша сила в наших голосах та ідеях, у вмінні знаходити рішення та не опускати руки, прагнути, захищати, виборювати та перемагати! Тож всі ми, хто зараз разом, пліч-о-пліч, кожного дня обробляє тисячі запитів про допомогу, працює в тилу та боронить нашу Батьківщину і є та рушійна сила, яка зветься нація, – зазначають організатори. – Напередодні Дня Незалежності України ми вирішили показати цю силу. Пропонуємо доєднатися до трансляції, де ми познайомимо вас з нашими українцями, які щодня, кожен на своєму «фронті» наближає перемогу».

Під час трансляції будуть оголошені результати конкурсу творчих проєктів «Код Нації» та проведена благодійна лотерея з крутими призами!

Доєднуйся, бо сила в тобі!

Приєднатися до онлайн-заходу можна за посиланнями:

https://www.instagram.com/p/ChWmazMKC8_/?utm_source=ig_web_copy_link&fbclid=IwAR3q8wjuAkNB64NIc71T4fu_5E3ABDk66NEFg_9pJcbBWVQubcTFAHN9Xcc

https://www.instagram.com/p/Cha4nTYKxxP/?utm_source=ig_web_copy_link&fbclid=IwAR09f-KmToRppjyJK7VyAKCvqu46ZhBYjyKCYtwcxINXNuQcw5yPRRcq5fI

https://www.facebook.com/UAmolodp/posts/574811804349206

https://www.facebook.com/events/779754709818993/?ref=newsf

ПРОДОВЖУЄМО НАЛАГОДЖУВАТИ ЗВ'ЯЗКИ

Цього разу Меморандум про співпрацю підписали Міжнародна гуманітарна організація «Людина в біді» (People in Need, PIN) та Новосанжарська спортивна громадська організація «Федерація футболу Новосанжарщини». 

Під час зустрічі представники організації повідомили, що працюють в Україні з 2003 року через відділ з прав людини. Безпосередня присутність у країні дозволила організації надати негайну гуманітарну допомогу населенню відразу після початку конфлікту на сході країни в 2014 році, а також розгорнути проєкти у 23 областях України з початком повномасштабного вторгнення у лютому 2022. PIN допомагає постраждалому населенню, надаючи необхідні продовольчі та промислові товари, засоби гігієни, допомагає у відновленні житла, водопостачання та поліпшення санітарних умов, надає психосоціальну підтримку, грошову допомогу та засоби для існування. 

Крім підписання Меморандуму, уже сьогодні організація «Людина в біді» доставила до Новосанжарської громади засоби гігієни. Тож і сьогоднішній день не минув дарма: домовились про співпрацю, заручилися підтримкою, продовжуємо робити все можливе, щоб підтримати вимушених переселенців в нашій громаді!

ПРОДОВЖУЄМО НАЛАГОДЖУВАТИ ЗВ'ЯЗКИ