Новини селищної ради

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Історичне становлення нашої країни відбувалося протягом багатьох віків. За цей час не одному поколінню українців довелося високою ціною здобувати право прийдешніх поколінь на вільне та незалежне життя.

28 липня 2022 року, в День хрещення Київської Русі, вперше відзначатимемо День Української Державності - відповідний указ президент Володимир Зеленський підписав минулого року в День Незалежності України.

У цей нелегкий для України час воїни ціною свого життя захищають нашу землю. Низький уклін нашим захисникам, які віддано служать Україні!

Зараз дуже важливо пам'ятати своє славетне історичне коріння, пишатися минулим нашої непереборної країни та вірити у щасливе майбутнє.

З Днем Української Державності!

Селищний голова                                          Геннадій СУПРУН

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ ГРОМАДИ!

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ ТА ДРАБИНІВСЬКОЇ ГРОМАД!

Відійшов у небуття ще один наш герой, гранатометник першої стрілецької роти першого стрілецького батальйону солдат Губарик Роман Володимирович

Життя захисника обірвалося 24 липня 2022 року в результаті отриманих травм несумісних з життям.

Прощання із загиблим відбудеться о 12.00 в центрі селища Нові Санжари біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Поховають Романа Губарика на території Драбинівської громади в селі Кустолове.

Вічна пам’ять Роману, який віддав своє життя за Україну!

Герої не вмирають, їх пам’ятають вічно…

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ ТА ДРАБИНІВСЬКОЇ ГРОМАД!

Новосанжарщина втратила ще одного Героя-захисника

І знову лихою звісткою відгукнулася війна. Сьогодні рідні, близькі, друзі, жителі громади попрощалися з відважним, сміливим, відданим сином свого народу Горбунковим Олексієм Григоровичем. 

Народився Олексій 24 липня 1996-го. Лишень 25! Що, здається, він міг побачити в тому житті? Хоча побачив багато, бо найважливіше. Побачив материнську любов, батьківські поради, підтримку друзів, посмішку коханої, народження синочка, повагу бойових побратимів та міцність солдатської дружби, усвідомлення обов’язку захищати рідну Україну….

Олексій Горбунков знав, що таке справжня війна із 2016 року. Тоді розпочалася його боротьба за Батьківщину, яка тривала до березня цього року. Хлопець неодноразово приймав участь в АТО та ООС на території Луганської та Донецької областей, у складі військових частин А-2802 та А1275. Згідно Указу Президента України №53/2016 був нагороджений медаллю "За участь в антитерористичній операції". 

З квітня 2021 року за контрактом потрапив до військової частини А2962 міста Маріуполь. Олексій був старшим солдатом заступником командира бойової машини-навідником-оператором другого механізованого відділення першого механізованого взводу першої механізованої роти військової частини А2962. 

На початку березня його життя обірвалося у пеклі “Азовсталі”. На жаль, через високу інтенсивність бойових дій поховати на рідній землі загиблого змогли тільки сьогодні. Найменше, що ми всі можемо зробити для Героя та його рідних – це поховати на власній землі, за яку він віддав життя у боротьбі із ворогом.

Вся громада низько вклоняється та схиляє голову в глибокій скорботі перед родиною загиблого. У Героя залишився син Макарчик, дружина Анна, мати Валентина Олексіївна та батько Григорій Влодимирович. Співчуваємо Вашій втраті…

Ми всі в неоплатному боргу перед нашими захисниками...

Герої не вмирають! Вони йдуть боронити Україну в інших вимірах.

Шановні жителі Новосанжарської громади!

Невимовний біль і горе заполонили наше селище. На сьогодні є підтвердження загибелі нашого односельчанина, старшого солдата, заступника командира бойової машини – навідника – оператора другого механізованого відділення першого механізованого взводу першої механізованої роти військової частини А 2962  Горбункова Олексія Григоровича. 

Панахиду за полеглим проведуть завтра, 26 липня,  об 11.00 за адресою село Забрідки вулиця Перемоги, 6. 

О 12.15 в центрі селища біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні відбудеться  прощання із загиблим Героєм. 

Поховають Горбункова Олексія на Центральному кладовищі селища. 

Вічна пам’ять Олексію, що віддав життя за Україну, за незалежність, за спокій сердець та за майбутнє кожного українця. 

Герої не вмирають!

Шановні жителі Новосанжарської громади!