Новини селищної ради

16 червня 2022 року провідним інспектором Полтавського сектору пробації №6 Оленою Ткаченко спільно психологом КУ «Новосанжарський центр соціальних служб» Новосанжарської селищної ради Світланою Глущенко у приміщенні Полтавського РС № 6 філії ДУ «Центр пробації» в Полтавській області для суб’єктів пробації проведено інформаційно–психологічний захід: «Уміння керувати власними емоціями – шлях до порозуміння між людьми».   

 Кожна людина здатна витримати лише певний рівень емоційної напруги. При перевищенні навантаження практично будь-який починає себе неадекватно вести, що проявляється в агресії до оточуючих. А тривале перебування в емоційному напруженні призводить і до психосоматичних порушень – зазначила  Світлана Глущенко.       

Навик управління над емоціями потрібен абсолютно всім людям. Емоційні реакції необхідні, щоб ми пристосувалися до навколишнього світу, і коли ми вміємо керувати емоціями – адаптація відбувається краще, ми стаємо щасливішими і успішніше. Система емоційних реакцій – складний механізм, і як в кожному складному механізмі в ньому можуть відбуватися збої. Свідомість і несвідомі установки втручаються в емоційну реальність і породжують конфлікти всередині особистості і з оточуючими людьми.    

  По закінченню заходу, Світлана Глущенко підбила підсумок, що навчившись керувати своїми емоціями, ви зможете легко встановлювати контакти з людьми, будете розуміти, як налаштована до вас та чи інша людина.

Начальник Полтавського районного сектору №6 філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області підполковник внутрішньої служби Людмила Середа

Департамент агропромислового розвитку Полтавської ОВА інформує

7 червня 2022 року Європейська Комісія у рамках Плану заходів створення Шляхів солідарності офіційно запустила Платформу Україна-ЄС для зв’язків з бізнесом (EU-Ukraine business matchmaking platform)

за посиланням: https://eu-ua-solidarity-lanes.seu.b2match.io/home.                              

Зазначена платформа створена для європейського і українського бізнесу та спрямована на встановлення ділових контактів і спрощення логістичних операцій для експорту та імпорту товарів з/в Україну.                                                                               

Зацікавлені сторони можуть безкоштовно зареєструватися на сайті https://eu-ua-solidaritv-lanes.seu.b2match.io/how-it-works, публікувати свої профілі і шукати відповідних ділових партнерів та можливості реалізацій своїх експортних пропозицій.

Відповідна платформа сприятиме підтримці українського експорту, встановленню контактів між європейським бізнесом, який пропонує транспортні послуги та/або можливість зберігання товарів українськими компаніями/трейдерами, а також дає можливість знаходити логістичних партнерів для експорту своєї продукції до держав-членів ЄС та третіх країн.

Необхідні для оподаткування держпослуги — на Гіді

Сплачуємо податки = рухаємо економіку = наближаємо перемогу. Зрозумілішим за цю формулу є лише держсервіс після нашої добірки на Гіді.
Вона вже тут, до речі.
Для оподаткування фізичних осіб:

▪ реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП)/раніше індивідуальний податковий номер (ІПН) 

▪ внесення до паспорта відмітки про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта
Для оподаткування сфери послуг:

 реєстрація реєстратора розрахункових операцій 

 реєстрація розрахункових книжок
Для отримання довідок:

▪ довідка про доходи

▪ довідка про сплату податкових зобов’язань платником податку — резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання, та про відсутність податкових зобов’язань▪ довідка про відсутність заборгованості з платежів

Для резидентів України:

▪ підтвердження статусу податкового резидента України

Необхідні для оподаткування держпослуги — на Гіді

Про організацію медоглядів працівників!

Економіка України має працювати – для підтримки армії та наближення нашої перемоги.

Щоб розширити консультаційну підтримку працівників та роботодавців у важкий період воєнних дій, Держпраці запускає нову інформаційну кампанію "Україна працює!".

Ми розповідатимемо, де шукати відповіді на ці та інші найактуальніші запитання.

Кампанію підтримує Проєкт МОП "На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні", що фінансується ЄС.

Подробиці на http://www.pratsia.in.ua.

Про організацію медоглядів працівників!

Фахівці Управління продовжують інформаційні консультації щодо організації проведення медичних оглядів працівників.

 Подробиці роз'яснення за посиланням - https://cutt.ly/9KqtYin

Є інші запитання? Звертайтеся до фахівців Управління за консультативною підтримкою - https://cutt.ly/iKqt9Oy

Або дізнавайтесь відповідь на ваше запитання на інформаційному порталі pratsia.in.ua - https://pratsia.in.ua/faq.php

До уваги жителів громади!

16.06. 2022-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із виконанням робіт, пов'язаних з планом капітального ремонту, передбаченого річною програмою ремонтів ОСР, від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Шпортьки по вулиці Незалежності (буд.№ 13, 15, 28, 37, 43, 44, 50, 60, 64, 68, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 84, 86, 88, 90, 95), провулках: Дачний (буд.№ 2, 4, 6), Фрунзе (буд.№ 7).

17.06. 2022-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із виконанням робіт, пов'язаних з планом капітального ремонту, передбаченого річною програмою ремонтів ОСР, від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Шпортьки по вулицях: Молодіжна (буд.№ 1), Незалежності  (буд.№ 3, 39).Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР

17.06. 2022-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із виконанням робіт, пов'язаних з планом капітального ремонту, передбаченого річною програмою ремонтів ОСР, від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають у с.Мала Перещепина по вулицях: Базарна (буд.№ 31, 33), Клименка (буд.№ 7в), Незалежності (буд.№ 26, 28, 30, 34, 38, 40), провулках: Котляревського (буд.№ 2а, 3, 6), Тупий (буд.№ 35).