У пʼятницю 03.06.2022 року на центральному пляжі селища проведений турнір з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат на підтримку Збройних сил України. У змаганнях взяли участь 7 команд, які, згідно жеребкування, були розділені на 2 групи по 3 та 4 команди відповідно. Ігри проводилися по круговій системі і за результатами команди, що посіли 1 місце в своїй групі виходили до фіналу, а ті команди, що посіли 2 місце – грали за 3 місце.

Отже, за підсумками ігор в групах, за 3 місце грали команди Іван Павленко, Андрій Музика та Олександра Деркач, Катерина Гуртова, а за 1 місце змагалися команди Ярослав Волочнюк, Владислав Ранюк та Єгор Слюсар, Назар Дорошенко. В напруженій боротьбі та, незважаючи на погодні умови (розпочався дощ), була визначена трійка кращих. Ними стали 1 місце - Ярослав Волочнюк, Владислав Ранюк, 2 місце - Єгор Слюсар, Назар Дорошенко, 3 місце - Іван Павленко, Андрій Музика. Переможці та призери були відзначені медалями та грамотами. Велика вдячність за допомогу в організації та проведенні турніру тренеру з волейболу місцевої ДЮСШ Олександру Деревʼянку.

Враховуючи ситуацію, що сталася на ринку паливно-мастильних матеріалів, почастішали випадки шахрайства під час реалізації пального.

До Департаменту агропромислового розвитку доходить інформація, що продавці пропонують сільгоспвиробникам придбати талони, скретч-картки або паливні квитки за якими надається право на отримання палива на АЗС. Дані талони, чи квитки можуть містити позначки державної або обласної програми по забезпеченню сільгоспвиробників паливом.

Просимо поінформувати сільгоспвиробників, що на даний час в області не реалізується жодна з програм по забезпеченню пальним, оскільки припинило роботу ПАТ «УКРТАТНАФТА».

Разом з цим повідомляємо, що Департаментом ведеться робота на рівні Міністерства аграрної політики і продовольства України щодо постачання пального на період збиральних робіт.

Рекомендуємо обережно підходити до питань придбання пального у маловідомих операторів ринку.

Контактні дані перевірених операторів ринку нафтопродуктів, в яких можна придбати пальне за комерційною ціною, надаємо в додатку.

Контактні дані трейдерів для закупівлі пального.

ТОВ «Надежда Трейд».

1) Відповідальні особи:

- Бортнік Надія Олексіївна, тел. +38050 305 28 81; ел. адреса 3052881@gmail.com;

- Михалейко Тетяна Володимирівна, тел. +38095 135 33 52; tahvamikhaleiko@gmail.com;

-         Щипочка Олена Олександрівна +38050 346 29 38

mirgorod.oil@gmail.com;

-         логіст з постачання - Русін Олександр +38050 405 07 16; ел. адреса: a_rusin@oil.pl.ua.

ТОВ «Торговий дім Кременчук».

1) Відповідальні особи:

Гнатів Василь Ярославович +38067-809-85-89; torgovuydimkremen@gmail com

Бойко Олександр Віталійович+38098-958-73-05

9587305@gmail.com .

ТОВ «Солар Ойл».

Відповідальні особи:

Снісаренко Андрій Юрійович, 38096-196-83-46, office.solaroil@gmail.com

Русін Михайло Іванович, 38098-898-36-04, manager.solaroil@gmail.com

Гордієнко Артур Валерійович, 38067-464-42-57, manager2.solaroil@gmail.com

Русіна Анна Геннадіївна, 38096-199-51-62, manager4.solaroil@gmail.com

ПП «Декорт-Хайринг».

Божко Вадим Валерійович, +38050-524-28-78, dekhiring@ukr.net

До уваги!

Пам’ятка для суб'єктів господарювання щодо дотримання вимог санітарного законодавства при застосуванні пестицидів, агрохімікатів та засобів захисту рослин

Пам’ятка для населення щодо дотримання вимог санітарного законодавства при застосуванні пестицидів, агрохімікатів та засобів захисту рослин

До уваги!

З початку повномасштабного вторгнення росії на територію України тисячі підприємств перемістили свої потужності у більш безпечні регіони нашої країни, а сотні тисяч українців втратили роботу та вимушено покинули свої домівки.

Економіка України має працювати для підтримки армії та наближення нашої перемоги. Саме тому Державна служба України з питань праці (далі - Держпраці) пропонує консультаційний супровід працівників та роботодавців з питань трудового законодавства у період воєнного стану. З цією метою був створений інформаційний портал pratsia.in.ua, де можна знайти відповідь на запитання або отримати онлайн консультацію від фахівців служби.

З метою розширення консультаційної підтримки працівників і роботодавців у період воєнних дій Держпраці починає інформаційну кампанію «Україна працює!».

Проєкт МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні», що фінансується ЄС, розробив макети зовнішньої реклами для інформування про новий онлайн сервіс.